Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za Luku. Tako se voli klub. Nije skakao kao majmun. Izjava na mestu. Više poštovanja je pokazao od Kalinića, to pokazuje da ili si cigan ili nisi.

    Comment


    • Doncic je zaista ekstra talenat, presudio je svojoj Zvezdi ali rezultat je meni bio u drugom planu vise mi se svidja borbenost i zelja i nadam se da je imaju dovoljno i za ponedeljak, ljudi SVI U PIONIR.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Doncic je zaista ekstra talenat, presudio je svojoj Zvezdi ali rezultat je meni bio u drugom planu vise mi se svidja borbenost i zelja i nadam se da je imaju dovoljno i za ponedeljak, ljudi SVI U PIONIR.
        Svi do jednog i da grmi!

        Comment


        • I pored poraza ja sm zadovoljan pristupom igri, nisu se predavali...do duše bila je jedna situacija u prvom poluvremenu kada se Real odlepio na 14 razlike (mislim) tada je zaličilo na početak raspada, mi duže vreemee nismo uspevali da organizujemo napad ne zbog njihove dobre i vrlo jake odbrane već zbog ograničenja koja imaju naši plejevi. Tu je Alimpijević odreagovao i Davidovac je preuzeo organizaciju a Omić realizaciju...
          Ono što je vidljivo iz aviona je da se izrazim slikovito Ročesi ne podnosi muška znojava tela i iz tog animoziteta proizilaze njegove slabije igre u drugom delu sezone.
          Po meni je ovo naša treća najbolja igra ove sezone, posle Žalgirisa i Olija...poslednji napad/odbrana se desila/lo kako se desilo, moglo je i u produžetke da ode i ja ne bih osuđivao ni Dobrića ni Alimpijevića.
          Voleo bih da vidim i u ponedeljak ovakav pristup i stav.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            I pored poraza ja sm zadovoljan pristupom igri, nisu se predavali...do duše bila je jedna situacija u prvom poluvremenu kada se Real odlepio na 14 razlike (mislim) tada je zaličilo na početak raspada, mi duže vreemee nismo uspevali da organizujemo napad ne zbog njihove dobre i vrlo jake odbrane već zbog ograničenja koja imaju naši plejevi. Tu je Alimpijević odreagovao i Davidovac je preuzeo organizaciju a Omić realizaciju...
            Ono što je vidljivo iz aviona je da se izrazim slikovito Ročesi ne podnosi muška znojava tela i iz tog animoziteta proizilaze njegove slabije igre u drugom delu sezone.
            Po meni je ovo naša treća najbolja igra ove sezone, posle Žalgirisa i Olija...poslednji napad/odbrana se desila/lo kako se desilo, moglo je i u produžetke da ode i ja ne bih osuđivao ni Dobrića ni Alimpijevića.
            Voleo bih da vidim i u ponedeljak ovakav pristup i stav.
            Tako je, komso, sibanje, a ne "sve bi seke ljubile mornare" stav.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Tako je, komso, sibanje, a ne "sve bi seke ljubile mornare" stav.
              Svakako komšo, samo pojedinci treba da shvate da su pojedinci i da kao takvi mogu nekada, sporadično i da odigraju neku vrhunsku partiju ali ako se podrede timu, iz tima uvek iskoči onaj koji je trenutno "vruće ruke" i tada će mnogo češće tim biti pobednik, a za sve to je preduslov stav i odbrana.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Mec pun mana, ali konacno, ali konacno su pokazali sta treba da puzi po parketima hale....To je sve sto se trazi...kad vide navijaci to, oni su namireni i bezbrizni pa cak i ako izgube...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ja sam otisao zadovoljan iz Pionira sinoc. Vise razloga za to.

                  S jedne strane, uopste nisam ocekivao da cemo ovakvi kakvi smo igrati na jednu loptu sa Realom, iako su oni, za jedan Real gledajuci, nista posebno (mislim da nece biti u finalnoj utakmici za osvajanje EL). Jebiga, naviknuti smo zadnjih sedmica, u jednoj ionako gore-dole sezoni, na svasta. Dotle smo dosli, da nam je i Mornar bauk. Kod kuce. Jer smo zavisni od dnevne forme kao retko kada.

                  S druge strane, trebalo je stici -10. Kako je do toga doslo? Na razne nacine, ali nije nam prvi put. Gledajuci da nas sut izvana nije bas previse isao, rezultat je vrlo ohrabrujuci. Napokon se malo vise igralo preko centra (Omica), dosta je on otpadaka pokupio i to je to. Raznovrsnije za protivnika koji je odbranu usmerio na branjenje suta izvana. Omic indeksom drugi igrac kola, uz to sa najvise poena.

                  Moja zamerka sinoc su startnih -10 i posle vadjenje Omica i Feldeine kad smo imali priliku da lomimo tekmu u nasu korist. Ako se ne varam, bilo je 70:64 za nas. Ulaze Bjelica i, sta je po meni sinoc jos gore bilo, Lessort, i mi imamo 70:72 za tili cas. Verovatno se Omic morao odmoriti, ali mislim da je Feldeine mogao da odigra do kraja. Pri izmeni mislim da mu nije bilo bas pravo (ok, to nije kriterijum). Tu su nas stigli i, sa znanjem i srecom, na kraju dobili.

                  That being said: Verovatno dobijamo Mornar. Ali, ne zbog toga sto smo dobro odigrali sinoc protiv protivnika koji je tri klase bolji od Barana. Ne, nego zato sto se nadam da ce pristup utakmici u ponedeljak biti ozbiljan, kao za Real. Inace, moze nam se desiti rude awakening. Sinocnja utakmica, sama po sebi, ne dobija onu u ponedeljak.

                  Comment


                  • Energija na sinoćnoj utakmici je bila na nivou, verujem da ćemo se svi složiti oko toga, fascinantan je podatak da smo bili u egalu sve vreme, osim početnih nekoliko minuta, iako su Enis, Davidovac, Bjelica i Janković kombinovano šutirali za tri 0/14. Nismo paničili ni kad su vodili najviših 11 razlike i sve to ohrabruje pred nastavak PO ABA. Mornar dobijamo jer ovaj pristup od sinoć je već viđen u prvoj utakmici protiv Barana i ne bi im pomogao ni Gober a kamoli Luković. U finalu je potpuno svejedno protiv koga ćemo igrati, bolji smo od oba tima.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Energija na sinoćnoj utakmici je bila na nivou, verujem da ćemo se svi složiti oko toga, fascinantan je podatak da smo bili u egalu sve vreme, osim početnih nekoliko minuta, iako su Enis, Davidovac, Bjelica i Janković kombinovano šutirali za tri 0/14. Nismo paničili ni kad su vodili najviših 11 razlike i sve to ohrabruje pred nastavak PO ABA. Mornar dobijamo jer ovaj pristup od sinoć je već viđen u prvoj utakmici protiv Barana i ne bi im pomogao ni Gober a kamoli Luković. U finalu je potpuno svejedno protiv koga ćemo igrati, bolji smo od oba tima.
                      Mornar dobijate ako pristupite utakmici kao sinoc.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Mornar dobijate ako pristupite utakmici kao sinoc. [emoji3]
                        Takav pristup je bio i na prvoj utakmici protiv Mornara, postigli smo 91 poen ali primili samo 63, što će reći da smo u oba pravca uradili šta je trebalo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Da, ali taj mec smo napravili razliku u trojkama...treba videtii da smo u seriji poraza 4x i da smo u ta 4 meca vodili samo 4minuta u obe utakmice...Ne treba se previse loziti i treba ostati na zemlji ovde smo odigrali solidan mec, ajde da kazes i dobar ali opet malo igraca razigrano..tacnije tri..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pa i ovaj meč da smo šutirali 9/21 umesto 5/21 bi pobedili, u oba meča odbrana je bila dobra, suviše bi bahato bilo očekivati da jedan Real spustiš ispod 70 poena kao Mornar.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Da smo protiv mornara promasili 5 pogodjenih a oni pogodili pet promasenih..oni bi nas pobedili kod kuce

                              Svakako dobar mec, brinu plejmejkeri i kako ce reagovati DA protiv Mornar...oce ici glavom kroz zid ili gledati formu igraca..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Da smo protiv mornara promasili 5 pogodjenih a oni pogodili pet promasenih..oni bi nas pobedili kod kuce
                                .
                                Da baba ima bakin kolač bio bi mek ko dekin [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X