Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Sve u vezi ovoga je da odes na sajt APR i nadjes UPPR u vezi KK kluba. Tamo sve pise koliko je para od duga koji je klub imao danom otvaranja UPPR i danom zavrsetka koliko je placeno, kompenzirano i u kom iznosu, a mozes i da verujes grobarskom ppr da je obrisan dug od 16 miliona eur gumicom.

    Sto se tice duga KKCz prema Fmpu, ajde da okrenemo na drugu stranu, ajde ti kao veliki navijac KKCz lepo svoj stan daj na besplatno koriscenje igracima na 7 godina bez nadoknade a ti se iseli iz stana ili najgore ostani i dalje u njemu da zivis a da ti podstanari o svemu odlucuju i imaju prednost u kuhinji, dnevnoj sobi i kupatilu. Eto verujem da bi ti klub bogato nagradio nekim prigodnim poklom i slikom pre neke utakmice i mozda bi i usao u pool sponzora za taj cin ljubavi prema klubu.

    7 godina sve selekcije KK kluba ( a to nije samo 1 tim koga 95 % navijaca samo interesuje)koriste kapacitete Basketlanda i Fmp u Zelezniku. Od kadeta pa sve do mladjih selekcija i zenskog kosarkaskog kluba. Da li mislis da su i tim objektima 7 godina placa neka struja, grejanje, odrzavanje ili to tek tako dodje neka selekcija i trenira.

    Gde bi sva ta deca trenirala pa i prvi tim da nije tih hala i da li bi mogla da trenira negde drugo a da ne plati. Da li se secas kkcz pre 2011 (ovo nema veze sa citiranjem Covica) kada su nas izbacivali iz Pionira jer klub nije platio da trenira, ili sam ja pomesao to sa KKP?. Da li se ikada pitao pre 2011 po kojekavim rupama od skolskih sala su ta deca trenirala. Nisi verovatno, i zato nemoj misliti da je 7 godina koriscenje te infraksture tek tako a pri tom KKCZ u svom vlasnistvu ima zgradu na Malom Kalemegdanu u zakupu na 99 godina i nesto kancelarijskog materijala. Da li si ikada cuo da je Covic ili Fmp zabranio KKCz i njihovim selekcijama da treniraju ili smatras da je to obaveza Covica da ustupi svoju infrastrukturu za dzabe. I ako se bavis rekreativno sportom sam izracunaj koliko kosta sat termina u bilo kojoj sali ili balonu, pa to ajde pomnozi na broj dana u godini i vreme provedeno u tim salama koje nase sve selekcije koriste. Pa sve to x 7 punih godina.

    Nista licno, nego prvo na svom primeru ako si u mogucnosti ustupi besplatno nesto iz ljubavi prema klubu u malom iznosu pre nego sto krenes sa prozivkom za nesto sto je cist komercijalni odnos na mnogo vecem nivou i kako ce neko nekog da zajebe i otme pare. I naravno da je sve to dokumentovano sa papirima u skladu sa zakonom ove drzave, ili smatras da se to radi onako pijacarski pa ce odokotivno da se na kraju rastale drzava i Covic. Jer moram te podsetiti KKCz je udruzenje gradjana citaj drzavni klub.
    A Covic ce racun da ispostavi na kraju? I taj dug treba da bude kao vrsta uslovljavanja od strane Covica???
    Naravno da treba da se plati ali ne kada krene prica oko statusa Covica on izvadi papir u fazonu ,,platite,,
    Dal to znaci da ce kada Covic ode ostati ogroman dug Zvezde prema njemu?
    Dal smo onda opet na pocetku ?
    Da ne shvatis pogresno. Samo pitam

    Comment


    • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
      Da ti ja sad kazem iskreno nesto -> mnogo mi se svidja tvoj avatar.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • [QUOTE=Laza Kacanski;1803191]A Covic ce racun da ispostavi na kraju? I taj dug treba da bude kao vrsta uslovljavanja od strane Covica???
        Naravno da treba da se plati ali ne kada krene prica oko statusa Covica on izvadi papir u fazonu ,,platite,,
        Dal to znaci da ce kada Covic ode ostati ogroman dug Zvezde prema njemu?
        Dal smo onda opet na pocetku ?
        Da ne shvatis pogresno. Samo pitam[/QOTE]

        Da se ne lazemo, u te detalje oko iznosa nisam ulazio, mislim da je bilo nekog otpisivanja od strane Fmpa prema KKCz za neke godine sto se tice zakupa,,,,,,ali veca je cifra za UPPR i koliko je zivih para dato od strane Fmp da se namire poverioci iz UPPRa.
        Za cije babe zdravlje bi neko pokrivao dugove KKCz ako u kontri ne dobijes nesto za te pare a da pri tom nisi ni donator,sponzor, akcionar ili vlasnik. Ako se secas pre par godina kada je bio aktuelan ulazak Covica na mesto predsednika fk umesto Kokeze, Covic je mnogo forsirao pricu oko privatizacije KKCz, od tada pa do danas nijednom to vise nije spomenu kao i ulazak u fk klub.
        AV je dao u jednom intervjuu da do 2019 svi klubovi misleci na sve sportove osim FK (tamo Delije kao vecinski vlasnici kluba nikada nece dozvoliti privatizaciju)morati da se skinu sa drzavne sise i da se udje u model privatizacije.
        2019 je tu, u sledecu sezonu ulazimo u 2019, treba budzet i za sledecu sezonu da se obezbedi bilo to za EL ili CIPIRIPI, sa kakvih pozicija ce krenuti ljudi zainterosovani za taj projekat. Da li kao novi ulagaci ili kao poverioci. Sam izvuci zakljucke.

        Mozemo svi mi da se smejemo i sprdamo na racun Covica, da mu nadjemo mnogo vise mana nego vrlina ali oko ovih stvari je svoj na svome i nema sanse da nije debelo pokriven papirima.WIN WIN ako se pojavi neko ko hoce da kupi mora da isplati obaveze prema poveriocima, ako nema nikog zainteresovanog klub ce preuzeti onaj kojem se najvise duguje.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          A Covic ce racun da ispostavi na kraju? I taj dug treba da bude kao vrsta uslovljavanja od strane Covica???
          Naravno da treba da se plati ali ne kada krene prica oko statusa Covica on izvadi papir u fazonu ,,platite,,
          Dal to znaci da ce kada Covic ode ostati ogroman dug Zvezde prema njemu?
          Dal smo onda opet na pocetku ?
          Da ne shvatis pogresno. Samo pitam
          Covicu da se isplati isto koliko je on isplatio Zezelja, Ziku Pauka, Vesica i co... I oni su takodje imali velika potrazivanja kad su izasli iz kluba

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Covicu da se isplati isto koliko je on isplatio Zezelja, Ziku Pauka, Vesica i co... I oni su takodje imali velika potrazivanja kad su izasli iz kluba
            A njih je isplatio Covic?
            Svojim parama ?

            Comment


            • [QUOTE=Šarac;1803194]
              Originally posted by Laza Kacanski View Post
              A Covic ce racun da ispostavi na kraju? I taj dug treba da bude kao vrsta uslovljavanja od strane Covica???
              Naravno da treba da se plati ali ne kada krene prica oko statusa Covica on izvadi papir u fazonu ,,platite,,
              Dal to znaci da ce kada Covic ode ostati ogroman dug Zvezde prema njemu?
              Dal smo onda opet na pocetku ?
              Da ne shvatis pogresno. Samo pitam[/QOTE]

              Da se ne lazemo, u te detalje oko iznosa nisam ulazio, mislim da je bilo nekog otpisivanja od strane Fmpa prema KKCz za neke godine sto se tice zakupa,,,,,,ali veca je cifra za UPPR i koliko je zivih para dato od strane Fmp da se namire poverioci iz UPPRa.
              Za cije babe zdravlje bi neko pokrivao dugove KKCz ako u kontri ne dobijes nesto za te pare a da pri tom nisi ni donator,sponzor, akcionar ili vlasnik. Ako se secas pre par godina kada je bio aktuelan ulazak Covica na mesto predsednika fk umesto Kokeze, Covic je mnogo forsirao pricu oko privatizacije KKCz, od tada pa do danas nijednom to vise nije spomenu kao i ulazak u fk klub.
              AV je dao u jednom intervjuu da do 2019 svi klubovi misleci na sve sportove osim FK (tamo Delije kao vecinski vlasnici kluba nikada nece dozvoliti privatizaciju)morati da se skinu sa drzavne sise i da se udje u model privatizacije.
              2019 je tu, u sledecu sezonu ulazimo u 2019, treba budzet i za sledecu sezonu da se obezbedi bilo to za EL ili CIPIRIPI, sa kakvih pozicija ce krenuti ljudi zainterosovani za taj projekat. Da li kao novi ulagaci ili kao poverioci. Sam izvuci zakljucke.

              Mozemo svi mi da se smejemo i sprdamo na racun Covica, da mu nadjemo mnogo vise mana nego vrlina ali oko ovih stvari je svoj na svome i nema sanse da nije debelo pokriven papirima.WIN WIN ako se pojavi neko ko hoce da kupi mora da isplati obaveze prema poveriocima, ako nema nikog zainteresovanog klub ce preuzeti onaj kojem se najvise duguje.
              AV izjavio da je 2019-te privatizacija? To je onda sigurna stvar pošto taj nikad ne laže.
              Valjda se raspisuje tender i to javni kad se privatizuje državna imovina pa da vidimo da li zaista niko nije zainteresovan za kupovinu.
              Drugo, treba da se vidi i struktura tog duga prema Čoviću (ako postoji), da nisu cifre prenaduvane kao i pre UPPR-a ovog puta da bi se klub dobio ispod realne cene ili za džabe.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                A njih je isplatio Covic?
                Svojim parama ?

                Dao im je kitu Oni su isto pumpali neke milionske cifre svojih para, koje su navodno uneli u klub.. Covke je samo precrtao te dugove kao neosnovane.. Nekoliko puta je ismevao na KZS te navodne dugove bivsih funkcionera

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Dao im je kitu Oni su isto pumpali neke milionske cifre svojih para, koje su navodno uneli u klub.. Covke je samo precrtao te dugove kao neosnovane.. Nekoliko puta je ismevao na KZS te navodne dugove bivsih funkcionera
                  Cenim da Covic za razliku od njih ima sve crno na belo.
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Ta ekipa i jos mnogo njih su srecni sto su se izvukli bez bajboka za sve mahinacije i zloupotrebe zatecene u ugovorima i papirima zatecenim u klubu.

                    Ako je Jovan Koprivica zasluzio ugovor od 450,000 eur godisnje onda neka i Covicu sutra ugovore za Djenku, Marcusa ili Bobija ospore da su bili naduvani.
                    Nema sta da se isplati tim likovima nista jer nista nisu ni dali toj istoj KKCZ vec samo uzimali od para koju je pumpala drzava.

                    7 godina unazad ima svaki dinar koji je usao u klub pogotovo koliko je od drzave uslo je dokumentovano, barem oko toga ovde nema spora.

                    Hocete privatizaciju ili se kao shatro svi zalazete za nju, pa vrlo brzo ce doci, samo je pitanje koliko cemo se bilo ko od navijaca pitati ko ce biti novi gazda. Nemoj posle da kukamo mi bi hteli nekog drugog jer nam se ovaj ne svidja. Ocigledno je da su navijaci pokazali u ovoj sezoni sta misle o ovom timu koja je ogledalo rada uprave, videcemo u sezonama koji dodju kolika ce ljubav navijaca biti jer ce stari/novi gazda morati mnogo vise da se osloni na prihod i od tih navijaca.Koliko ce zavuci ruku u zmijarnik od novcanika.

                    Comment


                    • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                      Cenim da Covic za razliku od njih ima sve crno na belo.
                      Rešava se to na lak način, angažuje se nezavisna revizorska kuća koja utvrdi sve nepobitne činjenice.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Dao im je kitu Oni su isto pumpali neke milionske cifre svojih para, koje su navodno uneli u klub.. Covke je samo precrtao te dugove kao neosnovane.. Nekoliko puta je ismevao na KZS te navodne dugove bivsih funkcionera
                        4 miliona Vucicevic npr. Covek je stvarno dao pare i navucen je bio bas debelo od gore pomenutih likova da je to za njegovo dobro da udje u KKCz sa parama. Precrtano brzinom svetlosti, covek je dobrovoljno "pristao". Isto kao i Beko za zalozeni grb. Dobio je dres kao kompenzaciju.

                        Comment


                        • Cenim da ce kada dodje privatizacija Covic i formalno pravno privatizovati klub.
                          Inace bice ,,Ko hoce u Zvezdu da mi plati par miliona,,

                          Comment


                          • Koliki god da je taj dug, sigurno nije reda veličine potencijalne vrednosti kluba, ni blizu, a u slučaju privatizacije Zvezde Čović postaje poverilac ako klub kupi neko drugi, ili ako postane vlasnik nastavlja da klub duguje njemu jer u formalno pravnom smislu finansije kluba i njegove lične finansije su dva odvojena subjekta.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ова прича може да се опише као плашење бабе дебелим ******.Све у фазону, награбусили сте кад Чова оде.Од приватизације кошаркашких клубова у Србији нема ништа.У Европи имаш 4 модела финансирања.
                              1.Као Реал и Барса који су секције фудбалских клубова.
                              2.Турски клубови, где улажу велике компаније, које мислим да тиме стичу неке олакшице.
                              3.Државни пројекат као ЦСКА.
                              4.Атински клубови у које богаташи улажу из хобија.
                              По причи која се овде пласира, нама следи четврти модел.Типа који ће то да уради са Звездом овде нема.Можда ако би нека велика страна компанија пословала у Србији, па онда да уложи у Звезду, као што је Догуш хтео у Задар.

                              Мислим да ће Чова остати без обзира на исход сезоне.

                              Comment


                              • +1
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X