Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U sta je tesko poverovati?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      U sta je tesko poverovati?
      U odnos DR i brata u rangu cika raje i vlaje.

      Comment


      • Kakav drugacji odnos ti vidis? Stvarno ti kad odvalis...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Obicno ne zelim odgovoriti ljudima koji ne znaju o kosarci puno ali ajde jos ovaj put...

          DR je blizak sa Andrejom koliko znam ali ne iz ugla politike vec on njega gleda koliko znam kao nekog ko je pomogao Zvezdi, sto i jeste uradio, EL ne bi igrali da nije bilo brace..Ko misli drugacije taj je budala...

          NC je u kosarci doziveo tri vaskrasa..jedan kad je bio u SPS-u, drugi u DOS-u ( FMP-pa Refleks i treci kod SNS-a sve na pocetku a nije se dugo zadrzao nigde kao i njegov uspeh) treci sa SNS..CZ..

          Price oko DR su smesne, kad je on dosao bili smo u raspadu sistema, niti titule niti icega, treneri se menjali kao na traci, kao i igraci..sumnjivih kvaliteta...Trebalo je vremna , trebalo je i Zocu u Feneru da to dodje gde treba...Sad eto nije zasluzan ni za Vucevica, Dubljevica, Simonivca, Lazica, Milera,Zirbesa,Guduric Bobija,Dzenkinsa,Williamsa, Mitrovica itd..koji su otisli big up posle CZ, neki u NBA, neko repka, neko EL, neko dobri ugovori..Akovidite karijere svih ovih igraca pre..videcete da su vecina bila u raspadu...ili bas ladi igraci koji su tek poceli karijeru....

          dva 1/2 EC top 8, deveti u EL..TRI ABA lige, tri KLS-a 3kupa mislim....Sve je to malo dapojedini intelektualci dodju i popljuju i posere mu se na glavu,a govore kako je mali Alimpije top trener a dobio sve na gotovs..6 stranaca i lep budzet, pare na vreme ..nije morao Duloa da rusi da prelazi stepenice...dovoljno je da ima Taja.....

          Price da je DR SNS covek su smesne..ciji je onda NC covek..sps, dos ili sns,sa svima je surovao...ali eto dodje jedan genije i popljuje sve...
          kakve veze Radonja ima sa Vucevicem? Ove Amerikance me sramota pitat, cekaj ti pises da je on zasluzan za Marcusa Williamsa, jel se drogiras i sta uzimas?

          Comment


          • Dobro da si se uvatio njega a ne Blazicu sto je napravio EL aganzman itd...eto tu sam pogresio...zanimljivo kako si se zakacio za jednog od 15
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              kakve veze Radonja ima sa Vucevicem? Ove Amerikance me sramota pitat, cekaj ti pises da je on zasluzan za Marcusa Williamsa, jel se drogiras i sta uzimas?
              Originally posted by LosmiSK View Post
              Dobro da si se uvatio njega a ne Blazicu sto je napravio EL aganzman itd...eto tu sam pogresio...zanimljivo kako si se zakacio za jednog od 15
              Mada kada pogledaš, Dejo je i Vučevića trenirao 2011-te godine.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Lukovic ce igrati revans.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Lukovic ce igrati revans.
                  S obzirom koliko je Vujosevic u odbrani izdominirao Lesora, Lukovic vise od toga i ne moze. Al moze da daje vise koseva.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Dobro da si se uvatio njega a ne Blazicu sto je napravio EL aganzman itd...eto tu sam pogresio...zanimljivo kako si se zakacio za jednog od 15
                    Блажич је дошао као ел играч са одличном сезоном и статистиком у ел.Иначе, један од ретких играча, који је играо све горе како је време одмицало.
                    Много си промашио.

                    Comment


                    • Alimpijevic nije dorastao da vodi omladince FMP a ne jednog evroligasa. Sa ovim timom je moglo mnogo bolje od ovoga. Možda i prodjemo Mornar ali u finalu će nas lako rešiti ko god da dođe, Budućnost lakše nego Cedevita.

                      I da, svako poredjenje DR i nedovoljno vaspitanog balavca je krajnje neprimereno pogotovu za navijača Crvene zvezde.

                      Comment


                      • E cu treniro Vucka, hehehe, trenirao za vrijeme lockouta, kakve to veze ima sa njegovom karijerom obzirom da je vec bio u nba, ma da je nesumnjivo to kratko razdoblje u Europi imalo nevjerovatan utjecaj na njegovu karijeru. Kakav Blazic, njega nit si napisao tamo niti je vrijedan spomena, vidim kako igra nakon Zvezde, ne sumnjivo mu je digao karijeru Radonjic, covjek bio bolji strijealc u Sloveniji nego u Zvezdi, a ove ostale amere da ne spominjem, pa ni strance općenito. Al kad neko napise on je napravio igraca od Bobija, Mitrovica i slicno dosta je price o kosarci s istom, da nije bilo njega vjerovatno bi Mitrovic i Gudura derali u abi 2

                        Comment


                        • Vucevic tad jos nije igrao u NBA, bio je lockout ali ga je trenirao ali ajde..idemo dalje

                          Micov iz Bud u Laboral...EL..pa Gordic..u Romu, Sehovic, Dragicevic , Simonovic, Dasic--Real..Dubljevic-Valensija..ubacio malog Ivanovica ko dete...

                          Idemo dalje...Blazic, otisao eto u Laboral..Djenka u Milano, pa aj opet u Himki..Bobi NBA pre toga KLS.. Mitrovic-Brose.. Nelson samo PAO...Kalinic Fener, Jovic Bayern..Miler Makabi..Guduric Fener..Kuzmic Real..

                          Malo li je, pa sad tako mozes reci za Dzordana i Fill Dzeksona itd...

                          Posle ovog upisa napusti zgradu i prati tenis...Kosarka nije bas sport gde plivas kako treba..Ma za nikog nije bio zasluzan, eto igrom slucaja...Pitaj ove sve sta i koliko je uticao Svasta ljudi pisu..itd..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Bitno je gde su ljudi posle rada otisli, i zaradili..vecini je to maksimum u karijeri..itd..Meni neverovatno da se pokusava nesto dobro i cisto da se ospori od ljudi koji nisu cak ni amateri za ovaj sport..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              E cu treniro Vucka, hehehe, trenirao za vrijeme lockouta, kakve to veze ima sa njegovom karijerom obzirom da je vec bio u nba, ma da je nesumnjivo to kratko razdoblje u Europi imalo nevjerovatan utjecaj na njegovu karijeru. Kakav Blazic, njega nit si napisao tamo niti je vrijedan spomena, vidim kako igra nakon Zvezde, ne sumnjivo mu je digao karijeru Radonjic, covjek bio bolji strijealc u Sloveniji nego u Zvezdi, a ove ostale amere da ne spominjem, pa ni strance općenito. Al kad neko napise on je napravio igraca od Bobija, Mitrovica i slicno dosta je price o kosarci s istom, da nije bilo njega vjerovatno bi Mitrovic i Gudura derali u abi 2
                              Ako si im rekao [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                              Comment


                              • Originally posted by SiniM View Post
                                Alimpijevic nije dorastao da vodi omladince FMP a ne jednog evroligasa. Sa ovim timom je moglo mnogo bolje od ovoga. Možda i prodjemo Mornar ali u finalu će nas lako rešiti ko god da dođe, Budućnost lakše nego Cedevita.

                                I da, svako poredjenje DR i nedovoljno vaspitanog balavca je krajnje neprimereno pogotovu za navijača Crvene zvezde.
                                ...za koju li ti Zvezdu navijaš?

                                javljamo ti čim oteramo balavca i vratimo Bogaoca.
                                Last edited by Wingwalker; 26-03-18, 23:24.

                                Comment

                                Working...
                                X