Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Jovovic nas odbio. Mozda bi bio i najbolje resenje jer bi nastavio sa praksom krvavih kolena. Za Sasu Grujica sam morao da guglam(jbg ipak nisam toliki poznavalac). Njegovu pricu ne znam. Ne znam da li je uopste kontaktiran. Dugo je pomocnik, ali nisam nasao da je samostalno vodio neki tim.

    Comment


    • Ne vjerujem ja da bi i jedan trener koji može da bira prihvatio da nas preuzme.
      Pritisak ogroman, predsednik težak ko crna zemlja, a finansije neizvjesne...
      Ako nekako osvojimo ABA i ako Čović ostane u klubu, mislim da će zadržati Alimpijevića.
      Ako ne osvojimo ABA, mislim da će Čović otići iz kluba.

      Comment


      • @Лаки
        Да, од летос.Сад сам видео да је био ангажован пре нашег разлаза с Радоњом, моја грешка.

        @Иван
        Грујић је био помоћник у Локомотиви, није водио самостално клубове, али није ни Томић, кога смо хтели.Ни Душаново вођење Спартка и Војводине није не знам какво искуство.Јововића колико знам, нисмо тражили.

        Comment


        • Ovo mucenje sa NC i DA ja sledece godine ne gledam..Tacno LBJ da dodje..Para nece imati sem ako neda drzava ili se sa misko jos vise uvali ugovna nego ove godine...

          Nti sta kupiti, ni doci, ni gledati na TV-u apsolutno nista...Jedan preletac da pravi budalu ovoliko ljudi, imamo jednog vec na celu drzave...Kad ih slusam, meni zila izadje..

          Ovo sve sto se desava je veoma kratkorocno...i neki napredak sa njim je neizvodiljiv ...laz je da moraju doci neki vesici,sns itd...mi kao navijaci treba da se izborimo za nesto sto na long term moze doneti nesto dobr a to je jedino privatizacija...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by quentin View Post
            Ako ne osvojimo ABA, mislim da će Čović otići iz kluba.
            Ja imam neki utisak da burazeri cekaju da se uglave u klub, i to sa Radonjom kao trenerom. Nista ne znam (a i kako bih znao?), niti imam neke informacije (opet, odakle?), nego samo pokusavam da spojim delice slike, i vec duze mi se vrti ova mogucnost u mislima.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
              Ja imam neki utisak da burazeri cekaju da se uglave u klub, i to sa Radonjom kao trenerom. Nista ne znam (a i kako bih znao?), niti imam neke informacije (opet, odakle?), nego samo pokusavam da spojim delice slike, i vec duze mi se vrti ova mogucnost u mislima.
              Nazalost na dobrom si putu da to bude istina..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Nazalost na dobrom si putu da to bude istina..
                Koliko li ce nam kosevi biti vredni kad zavrse misiju?
                Ja sam covek fin i suptilan.

                Comment


                • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                  Ja imam neki utisak da burazeri cekaju da se uglave u klub, i to sa Radonjom kao trenerom. Nista ne znam (a i kako bih znao?), niti imam neke informacije (opet, odakle?), nego samo pokusavam da spojim delice slike, i vec duze mi se vrti ova mogucnost u mislima.
                  Beše Radonja bio na čuvenoj inauguraciji?

                  Comment


                  • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                    Ja imam neki utisak da burazeri cekaju da se uglave u klub, i to sa Radonjom kao trenerom. Nista ne znam (a i kako bih znao?), niti imam neke informacije (opet, odakle?), nego samo pokusavam da spojim delice slike, i vec duze mi se vrti ova mogucnost u mislima.
                    Ja sam to pisao novembra meseca sa pouzdanom informacijom ali naravno bio sam predmet sprdnje. To je jasno kao dan. Kao što bi ga Čović terao govnjavom motkom posle Cibone, ti koji su ga doveli tu su ga i držali.

                    Čeka se Čovićev kraj jer neće da ga teraju jer su tako pogrešili sa Duletom, oterali ga i ostao je legenda, umesto da su ga pustili sam da propadne. A i Čović je malo veća zverka.

                    Malo mi je drago i da se skine veo neprikosnovenosti sa Čovketa. Djilas je pogurao reprogram, nije FMP uopšte morao da bude deo priče, ali Čovke se snašao, a Andrej lično dok je bio u klubu klub je napredovao i dizao se.

                    Tako da nije tu bio samo Čović, ali sigurno da je i on zaslužan za uspehe.
                    Last edited by Cassius Clay; 26-03-18, 14:32.

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Beše Radonja bio na čuvenoj inauguraciji?
                      Sad sam pogledao, i po vestima jeste bio zajedno sa Bobijem. A vrti se i ona prica o Radonji i nekim likovima koji kafenisu po nekom BG lokalu. Ne znam nista, ponavljam, ali mi sve lici na mogucnost koja se sprema.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ja sam to pisao novembra meseca sa pouzdanom informacijom ali naravno bio sam predmet sprdnje. To je jasno kao dan. Kao što bi ga Čović terao govnjavom motkom posle Cibone, ti koji su ga doveli tu su ga i držali.

                        Čeka se Čovićev kraj jer neće da ga teraju jer su tako pogrešili sa Duletom, oterali ga i ostao je legenda, umesto da su ga pustili sam da propadne. A i Čović je malo veća zverka.

                        Coviceva fioka je bez dna i svasta zivi u njoj. Mozda je i do toga.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • I oni imaju sad fioke, a Čović, Vesić, Čeda i Beba svi za istu službu rade a mrze se kao paščad medjusobno. Rade ili radili, saradnici. Opasan je Čović. Samo je pogrešio kad su mu migali da sedne na čelo KSS, ali radi se tu i o fabrici samo ne znam šta tačno, da ne frljam informacijama koje ne znam.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            I oni imaju sad fioke, a Čović, Vesić, Čeda i Beba svi za istu službu rade a mrze se kao paščad medjusobno. Rade ili radili, saradnici. Opasan je Čović. Samo je pogrešio kad su mu migali da sedne na čelo KSS, ali radi se tu i o fabrici samo ne znam šta tačno, da ne frljam informacijama koje ne znam.
                            Covic i Vesic, ok, ali ovo dvoje ostalih ne znam, ili nisam svestan da znam. Prljave igre su u modi, a tu je Covic veoma iskusan. Nisam pametan sta ce biti ali mirise mi sve na gore spomenuti scenario.
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Pa ne znam ni ja ništa sigurno ovo su sve informacije koje lebde u vazduhu ovoga grada a ja koji nisam u gradskim pričama ih znam, verujem da ima ljudi koji znaju bolje. A to da su ga prcertali ovi, sam čuo od koliko toliko relevantnog izvora, Videćemo.

                              Zvezdi je ovo win win situacija. Čović da bude dok je prvi, kad ode ovi dolaze. A da će oni nešto da mešetare, pa šta mislite ko je dovodio pre igrače i zašto smo kao klub se digli?

                              Što Čovke ove sezone nije doveo Sofa Mekela i Tomspona i otpustio ih? Šta, ne igramo EL?
                              Alimpije je trener samo da bi se tu uštedelo, a igrački kadar slabiji nego kod Radonje mnogo.

                              Tu se vidi koliko je Radonjić limitiran trener, on bi sa ovom ekipom imao tri pobede.
                              Tako da ne bih mnogo po Alimpiju srao, možd kad gubimo gubimo raspadnemo se, ali ima matorce koji su na izmaku snage i neiskusne klince u timu. Radonja je imao uvek bolje sastave.

                              Budimo iskreni i razbijmo mitove!
                              Last edited by Cassius Clay; 26-03-18, 14:44.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pa ne znam ni ja ništa sigurno ovo su sve informacije koje lebde u vazduhu ovoga grada a ja koji nisam u gradskim pričama ih znam, verujem da ima ljudi koji znaju bolje. A to da su ga prcertali ovi, sam čuo od koliko toliko relevantnog izvora, Videćemo.

                                Zvezdi je ovo win win situacija. Čović da bude dok je prvi, kad ode ovi dolaze. A da će oni nešto da mešetare, pa šta mislite ko je dovodio pre igrače i zašto smo kao klub se digli?

                                Što Čovke ove sezone nije doveo Sofa Mekela i Tomspona i otpustio ih? Šta, ne igramo EL?
                                Alimpije je trener samo da bi se tu uštedelo, a igrački kadar slabiji nego kod Radonje mnogo.

                                Tu se vidi koliko je Radonjić limitiran trener, on bi sa ovom ekipom imao tri pobede.
                                Tako da ne bih mnogo po Alimpiju srao, možd kad gubimo gubimo raspadnemo se, ali ima matorce koji su na izmaku snage i neiskusne klince u timu. Radonja je imao uvek bolje sastave.

                                Budimo iskreni i razbijmo mitove!
                                Radonjic sa ovim timom bi ispao iz ABA lige[emoji23][emoji23][emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X