Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Не може се афирмација једног тренера почетника стављати испред интереса клуба.Његово постављење би било разумљиво да није било бољег избора, а било је.И он ће кад сазри и направи пар успеха да оде из Звезде и шта смо урадили?Направили смо тренера за друге.
    Nije pravi trenutak za ovu raspravu jer je zavrsnica sezone kada treba da budemo fokusirani samo na ove preostale 4 utakmice u ABA, ali ipak moram da cujem ko je bio taj bolji izbor a da je dostupan nama.
    Ja koliko znam odbili su nas svi, sto je i logicno, kada je prodat ceo tim iz prosle godine i otisao ceo strucni stab. Na sve ovo dodas i hronican nedostatak novca. Samo bi lud covek prihvatio da bude na klupi.

    @Slobo

    Meni pricas za Radonju? Pa verujem da bi Radonja lagano dobio Mornar u Bar-u 20 razlike(ali sa onim proslogodisnjim timom - ovogodisnji ne bi ni vodio - nije lud), ali ako bi slucajno bila Cibona u Areni....E za to nisam bas siguran.
    Kao neka deca ste.

    Na ovaj gornji spisak bi dodao i konstantno uporedjivanje sa odlicnom prethodnom sezonom. Samo samo lud covek bi prihvatio. Ili hrabar i radan covek. Ajde da mu damo jos jedne pripreme i da on selektuje tim pa da sudimo o dometima kao trenera.
    Last edited by Ivan9; 26-03-18, 11:17.

    Comment


    • Ovo nam je treci poraz u nizu u petak ce biti cetvrti i niko se u upravi ne potresa sto bi muta reko sve je to normalno.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Lazic svaki mec moze dobiti tehnicku, namerna Jankovicu i treba da se svira, lik nije normalan sta radi...ne moze da mu dodje iz dupeta u glavu a slavimo kad da 10poena kao da je novi Zoran Savic npr...Mislim da to Rosu nije bilo 2+!, imao je dva bacanja Vranjes...mada me ispravi ako gresim..Ne znam koji faul Anticu to nisam ispratio..
        Jeste Jankovic dijabola i pravi ludacke faulove, ali ono sinoc nema veze sa zivotom. Ispred igraca, usao mu je u putanju, bez ruku, i to je sve. Za tako nesto se ne sudi tehnicka, pa da ti rodjeno dete fauliraju. To sa Rossom je posle ispravljeno, ali je cini mi se Boltauzer prvo pokazao 2+1, pa ga je kolega nakon razgovora ispravio. Cinjenica da jedan sudija uopste dodje na ideju da tako nesto svira je umobolno. Faul je bio, Vranjes sutnuo, lopta je izlazila iz obruca, a onda se njegov saigrac okacio na obruc (niko od nasih nije bio ni blizu kosa!), i ovaj pacijent svira hladno 2+1? Na osnovu cega? Kako? Zasto? Antic je postavio normalan blok, igrac se pre toga vec sapleo i pao, bez da ima veze sa Anticem, i ovaj svira faul u napadu. Kako? Zasto? Po kojoj osnovi?? Onda Lazic pita sudiju zasto, a ovaj iz ocaja mu jos zalepi tehnicku. Pogresis i onda se jos izdrkavas?? Smejurija ili kradja, kako se kome vise svidja.

        To naravno nema veze sa nasim izdanjem. Ono je sramota³.
        Ja sam covek fin i suptilan.

        Comment


        • Originally posted by Ivan9 View Post
          Nije pravi trenutak za ovu raspravu jer je zavrsnica sezone kada treba da budemo fokusirani samo na ove preostale 4 utakmice u ABA, ali ipak moram da cujem ko je bio taj bolji izbor a da je dostupan nama.
          Ja koliko znam odbili su nas svi, sto je i logicno, kada je prodat ceo tim iz prosle godine i otisao ceo strucni stab. Na sve ovo dodas i hronican nedostatak novca. Samo bi lud covek prihvatio da bude na klupi.
          Tačno je, mnogo se zakasnilo sa raspravom i reakcijom jer smo dovedeni u situaciju da nam je presudna ne samo jedna utakmca već više. Sledeća je presudna jer ako nas Mornar izbaci nema borbe za titulu i EL...tek nakon toga dolazimo u situaciju(ako prođemo) da se borimo za prstenje u kojem bez obzira na "pol poziciju" po prikazanim igrama u poslednja dva meseca nismo favoriti.
          Situacija oko kluba je kompleksna i mnogo je krivaca, ono što je transparentno jeste da igrači ne pružaju zadovoljavajuće igre, da trener ne zna gde bije a menadžment ćuti (valjda je to i dobro i nadam se ako je tako da im se Čović redovno najebava majke).
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Da
            DLM, jos kad na ovaj spisak dodas i "ujednacen" kriterijum ispod kosa, gde je jedan Vujosevic zasticen kao beli medved i celo drugo poluvreme "bije" ispod kosa bez ijednog faula(Bjelicin ulaz, Anticevo polaganje, Enisov ulaz - svaki od ovih je bio pod kontaktom koji se na drugoj strani sude bez problema)
            Ajde mogu da razumem da sudije znaju da im je on jedini visoki, ali onda ni na drugoj strani ne sviras popreki pogled.

            Pomenuto je gore kada Antic stoji ledjima okrenut, sa obe noge na zemlji, Bakic zapinje svojim stopalom za list Antica i pada i sudija svira faul Anticu. Ponavljam okrenut ledjima, stoji sa obe noge na zemlji, sudija na 2m od dogadjaja. Bezobrazluk. EL klub nije zasluzio takvo ponasanje, Antic nije zasluzio takvo sudjenje. Naravno da takvo sudjenje podgreva nervozu(koja vec postoji zbog nemoci Antica da bilo sta uradi)
            kad pomenuh Antica setih se jos jedne situacije kada je Lesor probao neku njegovu piruetu pod kosem i uz kontakt sa Vujosevicem pada na zemlju. Sudija naravno nista ne svira i oni krecu u kontru koju zaustavlja Antic prekrsajem i krece da se dere na Lesor-a: "run back, run back"

            @Ganac
            Slazem se da spolja gledano nasa igra ne lici ni na sta. Isto tako mi ne znamo sta se desava u klubu. Verujem da nije laka situacija. Isto tako verujem da je situacija pod kontrolom Covica. Bar njemu nije problem da smeni trenera.
            Ja koliko sam cuo Alimpijevic je vredan i posvecen decko. Sve dok je tako ima moje poverenje. Predan rad mora isplivati pre ili kasnije. Isto tako verujem da sigurno ne bi prihvatio da bude trener da mu je u junu mesecu bila sadasnja pamet. Ali on je trener KKCZ, drugih igraca nemamo. Jedino sto sad mozemo uraditi je koristiti prednost domaceg terena i napuniti halu. Napraviti EL atmosferu, dati vetar u ledja igracima. Lakse ce i njima biti igrati ako znaju da imaju podrsku. Tesko je lelemuditi kada pored tebe bude 8000 ludih cigana. Pa ako mi damo sve od sebe lako cemo posle kritikovati(ako bude potrebe - mada je kritika opravdana i ako uzmu ABA)

            Ja sam ubedjen u osvajanje ABA(ne sto smo mi jaki nego sto je raspad kod svih - jos raspala Cedevita najbolje izgleda) a i ako ne osvojimo....jbg gledace se i EC. Ima nas koji su i EC gledali. Necemo mi igrati EL narednih 50 godina
            Last edited by Ivan9; 26-03-18, 11:38.

            Comment


            • Ivane izvini nije mi bila namere da sa ikim polemisem jednostavno pisem svoje impresije.
              Kazes da mu damo jos jednu sansu da na leto on selektira tim pa da vidimo kakav je trener a sto nebi iziso na konferenciju za stampu i rekao ja nisam selektirao ekipu i ja necu da odgovaram za lose rezultate kluba imao bi od mene puu podrsku ali nesme jer ce dobiti kocem po golom dupetu dajmo vec jednom govorimo istinu.
              Ima jedan forumas mrzi me da trazim sada koji pise da zna sve ali zboga nesme o imenima jer ljudi da se zameraju gazdi ne zele a onda moze svasta da bude.
              Oko naseg kluba sve je obavijeno velom tajne vlada omerta u pravom smislu reci ko kod mene u opstini zna se ko krade ali kad su izbori taj dobije 60 posto jer ko smo mi zaboga da nesto menjamo.

              Comment


              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                Jeste Jankovic dijabola i pravi ludacke faulove, ali ono sinoc nema veze sa zivotom. Ispred igraca, usao mu je u putanju, bez ruku, i to je sve. Za tako nesto se ne sudi tehnicka, pa da ti rodjeno dete fauliraju. To sa Rossom je posle ispravljeno, ali je cini mi se Boltauzer prvo pokazao 2+1, pa ga je kolega nakon razgovora ispravio. Cinjenica da jedan sudija uopste dodje na ideju da tako nesto svira je umobolno. Faul je bio, Vranjes sutnuo, lopta je izlazila iz obruca, a onda se njegov saigrac okacio na obruc (niko od nasih nije bio ni blizu kosa!), i ovaj pacijent svira hladno 2+1? Na osnovu cega? Kako? Zasto? Antic je postavio normalan blok, igrac se pre toga vec sapleo i pao, bez da ima veze sa Anticem, i ovaj svira faul u napadu. Kako? Zasto? Po kojoj osnovi?? Onda Lazic pita sudiju zasto, a ovaj iz ocaja mu jos zalepi tehnicku. Pogresis i onda se jos izdrkavas?? Smejurija ili kradja, kako se kome vise svidja.

                To naravno nema veze sa nasim izdanjem. Ono je sramota³.
                Nisam nesto obratio paznju na to da budem iskren..Kazem i ja da su imali cisto domacinsko sudjenje...ali nije to bas resilo mec sto si naveo...

                Licno ne volim Antica, glumi ludilo i radi te sitne faulove, flopira itd..Po meni i bez zezanja..mi smo se zestoko zajebali sa njim...Trebali smo dovesti prvog i kvalitetnog centra....ovako imamo 6 igraca dole, nijedan nije za prvog centra..On je legenda ZVezde? Pa nije da budem iskren.. a posebno ne Keselj...NC ga je i doveo smao zbog onog smradonja...povezao se sa tim likom, a taj da je Zvezdas, ne bi se ovako brukao...

                Jankovic je kosarkaski jako glup, ovako verujem da nije..ali kosarkaski GLUPkao i Jovanovic...ali naucice ALI STO ONI KAO I TRENER UCE NA ZVEZDI...

                Sa nam se NC ove godine zajebava..i to je to..krenimo od sezonskih, pa od prodaje svih, zajebavanja Radonje, dovodjenje ovog stranackog i tatinog amatera, i sa jos xxxx stvari...Ovo sto on radi zadnje dve sezone je bruka i sramota za jednog sportskog radnika...

                Taj je uzimao lovu jos pre da u fmpu igra ko plat za mlade mislim..i sad neko kaze da on nije iz interesa ovde...ali prosecni srbin razmislja...spasao je klub..ovi su pre krali pa nek uzme i on...WTFCK vi pricate....

                Stvarno se nadam da od 1999 do danas ce neko nekad odgovarati za sve sto su uradili ovom klubu..duboko se nadam...nebitno smo se borili za opstanak ili za evro titulu...

                Nama je uprava kad udjes kao da si na slavu dosao..kad se setis Ninkovica, Ristovica..pa neki su sutirali napolje i drali po kalemgdanu pa onda rekli ok da je u upravi itd..

                Mi kao nacija nemamo obraza, jos ako bude neki uspeh, mozes komotno da pisas u usta svima..ali ako spnzorises nesto jos nekom navijacu,malo popust ili dzabe karta...pa ti si za njih svetinja...

                Previse sam otisao u off ali zadnje dve godine mi teraju suze na oci..jbs titule i iskreno to kazem...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Sledeća tekma tek u sledeći ponedeljak .. taman da simpatizeri i semenkari zaborave onu aprijatnost od sinoć!

                  Comment


                  • A Real u petak se ne racuna jelte.

                    Comment


                    • Slobo, pa ne treba velika mudrost da bi se znalo da Alimpijevic nije birao ove igrace. Apsolutno je logicno. Ni Radonja na pocetku, nije 100% birao igrace iako je bio mnogo vece ime nego sto je Alimpijevic(mozda je samo u poslednjoj godini Radonjina bila konacna)
                      Nisam ni ja srecan zbog toga, najradije bi da svako radi svoj posao i odgovara za svoj posao - to je jedini siguran nacin za uspeh. Ali i sa druge strane Covic i Misko nisu kosarkaske analfabete i svako ne zele zlo KKCZ(Covic svakako a i njegova je sigurno bila poslednja)
                      Ideja da se pokupi sve domace sto je raspolozivo i bar nekim potencijalnim kvalitetom sugerise da ima mesta u EL klubu, je odlicna. Sto nema vise toliko talenata sa nasim pasosem je druga prica. Posledica nekih drugih desavanja o kojima ne bih sad(niti je vreme niti je mesto).
                      Alimpijevic je mlad trener, pocetnik. Mogli smo mi mozda i uzeti vise stranaca(kvalitetnijih za isti novac) ali kontrola svlacionice bi bila problem. Verujem da je ideja bila da Lazic, Antic i Bjelica pomazu Alimpijevicu ali ocigledno da to bas nesto i ne funkcionise
                      Ovaj tim sto imamo je neki mutant u pokusaju da se nastavi Radonjicev put(Feldin je bio po ukusu Radonje, Bjelica je njegov igrac, J & J su igraci za koje smo se raspitivali dok je Radonjic bio tu....) a sa druge strane je doveden Lesor za koga bi Radonja dobio fras posle 15min treninga i verujem da bi gaodrobijao. Pokusali smo da dovedemo igrace koji bi se dopali Radonji ali i to nismo uradili do kraja, nego nekako polovicno. A opet smo zaboravili da Alimpijevic nije Radonjic. Da ovaj tim koji ima tesko i da moze da igra bolju odbranu. Koliko se secam Alimpijevica iz FMP-a od prosle godine, peglali su igraci sasvim solidnu odbranu (iako tamo imas Filipa kojem moras sakrivati)
                      Sto se mene tice sacekati leto, da ode bar 8 igraca, da dovedemo 4 nova + 2 iz FMP, prodju pripreme i ako ne bude bolja igra(smislenija) do decembra 2018 i ja prelazim u klub onih koji teraju trenera.
                      Last edited by Ivan9; 26-03-18, 12:02.

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        A Real u petak se ne racuna jelte.
                        Nažalost ne .. to od(ned)avno tankujemo!

                        Comment


                        • Do decembra da gledam Alimpijevica

                          Mi smo skroz nepismena publika..AL nije dosao zbog trenerskih kvaliteta..niti je napredovao..iskreno se nadam punom remontu na leto..i da botovi ostanu bez povlastica..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Nije pravi trenutak za ovu raspravu jer je zavrsnica sezone kada treba da budemo fokusirani samo na ove preostale 4 utakmice u ABA, ali ipak moram da cujem ko je bio taj bolji izbor a da je dostupan nama.
                            Ja koliko znam odbili su nas svi, sto je i logicno, kada je prodat ceo tim iz prosle godine i otisao ceo strucni stab. Na sve ovo dodas i hronican nedostatak novca. Samo bi lud covek prihvatio da bude na klupi.

                            @Slobo

                            Meni pricas za Radonju? Pa verujem da bi Radonja lagano dobio Mornar u Bar-u 20 razlike(ali sa onim proslogodisnjim timom - ovogodisnji ne bi ni vodio - nije lud), ali ako bi slucajno bila Cibona u Areni....E za to nisam bas siguran.
                            Kao neka deca ste.

                            Na ovaj gornji spisak bi dodao i konstantno uporedjivanje sa odlicnom prethodnom sezonom. Samo samo lud covek bi prihvatio. Ili hrabar i radan covek. Ajde da mu damo jos jedne pripreme i da on selektuje tim pa da sudimo o dometima kao trenera.
                            Зоран Лукић, Игор Јововић, Саша Грујић
                            Новца има од летошње продаје, буџет је реда величине као и претходних сезона.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              To je zato što selektiraš igrače koji okreću drugi obraz kada prime šamar umesto da uzvrate jače.
                              Poenta.

                              Originally posted by ajkisloba View Post
                              A Real u petak se ne racuna jelte.
                              Što bi se bavili nebitnom utakmicom koja najmanje interesuje igrače i stručni štab?
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Зоран Лукић, Игор Јововић, Саша Грујић
                                Новца има од летошње продаје, буџет је реда величине као и претходних сезона.
                                Zar Lukić nije u Nižnjem?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X