Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa je li otišao Omić ?

    @Lazo , nisi me razumeo
    Last edited by Samo Zvezda; 25-03-18, 15:20.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Pa je li otišao Omić ?

      @Lazo , nisi me razumeo
      Aha OK.
      Ma ne mislim ja da je vest tacna, da ce Rocesti otici.
      Samo razmisljam da nije toliko nemoguce.

      Comment


      • Ti si našao krivca za ovakvu sezonu , što je naravno tvoje pravo. Ja ne mislim da je tako jednostavna priča ...drugo , prepoznajem matricu koja se ponavlja svake sezone kad je kkcz u pitanju.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Ti si našao krivca za ovakvu sezonu , što je naravno tvoje pravo. Ja ne mislim da je tako jednostavna priča ...drugo , prepoznajem matricu koja se ponavlja svake sezone kad je kkcz u pitanju.
          Naravno da nije jednostavna.
          Orosto po meni Alimpijevic nije trener za Zvezdu. Nevezano za osvajanje ABA lige i to pisem od pocetka.
          No borba za ABA ligu je sada najbitnija.

          Comment


          • A koga uopste briga da nakon zavrsetka finala ABA (ako prodjemo Mornar, pu, pu, pu...) i osvajanje titule (bice valjda) ode pola tima? Msm, briga je nas za sledecu sezonu, ali svakako nikako vezano za KLS. Da nam mozda ne izvisi veoma bitna KLS tituala?
            Po meni je KRK, pre svega zbog imena, nesto sto ima mnogo vecu tezinu, a KLS moze da osvoji ko hoce... To je mozda bitno onima sto bi se macovali sa komsijama...

            Comment


            • Proglašavanje nekih titula za nebitne je samo opravdanje za gubitnike i ništa više.

              Šampioni cene i poštuju SVAKU titulu.

              Bićemo kurac od kluba ukoliko usvojimo taj ogavni mindset.


              Ko ne razume nek pita Deju, Kalinu, Jaku, Đenku i Lazu šta misle o tome.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Proglašavanje nekih titula za nebitne je samo opravdanje za gubitnike i ništa više.

                Šampioni cene i poštuju SVAKU titulu.

                Bićemo kurac od kluba ukoliko usvojimo taj ogavni mindset.


                Ko ne razume nek pita Deju, Kalinu, Jaku, Đenku i Lazu šta misle o tome.
                E, nemoj majke ti, te floskule.
                Ima bitnih i nebitnih titula.
                Da necu mozda da pravim dramu ako Roch ode (ili bilo ko) pred KLS? Bas me briga.
                Kao i u svakodnevnom (obicnom) zivotu, tako i u svim ostalim sferama naseg bivstvovanja ponekad se moramo opredeliti da nesto zrtvujemo jer nam je manje bitno u tom trenutku.
                Da bi u potpunosti furali pricu na svim frontovima, morali bi da budemo mnogp jaki, a to u vecini slucajeva vecina nije.

                Comment


                • Floskula je "titula nije bitna". Ko god se bavio nekim takmičarskim sportom zna da li jeste ili nije.

                  Uostalom, evo gore, nabrojao sam ti ljude koji mogu da objasne koliko su bitne ili nisu i zašto.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Floskula je "titula nije bitna". Ko god se bavio nekim takmičarskim sportom zna da li jeste ili nije.

                    Uostalom, evo gore, nabrojao sam ti ljude koji mogu da objasne koliko su bitne ili nisu i zašto.
                    E, pogotovo cu da pitam Lazu koji ne moze da se prepozna ove godine.
                    Znam... Alimpije je kriv...
                    A i DR i ekipa ce da mi objasnjavaju nakon sto im je Cibona uzela ABA u sred BG.
                    Vazi...

                    Comment


                    • Kakve to veze ima sa pristupom takmičenjima?

                      Možeš izgubiti sve titule ukoliko je protivnik bolji, sticajem okolnosti, nebitno. Bitno je da se boriš za tu titulu sa svime čime raspolažeš.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Titula prvaka drzave kao trofej je najbitnija, za kup ajde manje vise....ali prvak drzave je bitno...samo sto cim je uvalio bulju u ABA sl godine,zalizani prodao sve..imas FMP...i kao jedini je tu KKP sa nekim promilima..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Bilo bi dobro da veceras zavrsimo seriju sa Mornarom.
                          Mornar je u Pioniru imao ocajno sutersko vece. Posebno za tri. Veceras ce to svakako biti daleko bolje.
                          Otuda se nadam da cemo dosta preuzimati u odbrani.

                          Comment


                          • 8 meseci treninga i Antic i Rocesti se svadjaju sta da rade u odbrani?????
                            Voimjaoca

                            Comment


                            • Bas smo nepovezani, daj Boze da svako zna svoju ulogu u timu. Odbrana ne postoji

                              Comment


                              • Ma sta je ovo ljudi moji

                                Comment

                                Working...
                                X