Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mucno za gledanje, sramota za kosarku sta mi igramo.

    Comment


    • Ja stvarno ne kontam ove komentare. Nebitna al baš nebitna utakmica, nedaj bože još da se neko povredi. Bitna je nedelja i finale Aba lige.

      Comment


      • Niti je rocesti zaboravio da daje koseve niti lazic da igra odbranu...a ne postoje ni jedan ni drugi i cija ke to krivica pitam se?

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Sve mi se vise cini da je bolje da ga izduvamo u aba ligi samo da ode alimpije
          Ma kakvo crno izduvavanje, bolje zivjeti cijeli zivot kao milijunas, nego tjedan dana kao siromah...

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Ja stvarno ne kontam ove komentare. Nebitna al baš nebitna utakmica, nedaj bože još da se neko povredi. Bitna je nedelja i finale Aba lige.
            Pa sto igramo ako je nebitna? Ne donosi nikakve pare, a i ovi ljudi sto su dosli su dosli da gledaju ovakvu bruku? Koliko vise opravdanja za ovaj anti sistem od kosarke koju igramo...

            Comment


            • Igramo jer pravila nalažu tako. A pravila isto kažu, ako popušimo u ovoj domaćoj nema ni Evrope, bar ne na ovom nivou. A to onda vuče i finansije i opstanak kluba.

              Comment


              • Necemo postojati ako ne igramo EL..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Ja stvarno ne kontam ove komentare. Nebitna al baš nebitna utakmica, nedaj bože još da se neko povredi. Bitna je nedelja i finale Aba lige.
                  Ko si ti da ocenjujes koja je bitna utakmica a koja ne?Evo meni nije bitna Aba liga, dace Bog da odmaramo igrace protiv Mornara, ako ispadnemo nema veze.
                  Ljudi iz kluba da izadju i kazu navijacima koja je utakmica bitna a koja ne da se ne cimaju ljudi da dolaze.
                  Last edited by Manda77; 22-03-18, 19:34.

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post
                    Ko si ti da ocenjujes koja je bitna utakmica a koja ne?Evo meni nije bitna Aba liga, dace Bog da odmaramo igrace protiv Mornara, ako ispadnemo nema veze.
                    Iz kluba da kazu navijacima koja je utakmica bitna a koja ne da se ne cimaju ljudi da dolaze.
                    Ok, tvoje mišljenje - uvažavam.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Igramo jer pravila nalažu tako. A pravila isto kažu, ako popušimo u ovoj domaćoj nema ni Evrope, bar ne na ovom nivou. A to onda vuče i finansije i opstanak kluba.
                      A za koji će nam igranje u Evropi, kad navijače više ne zanima da dolaze? Daleko od toga da Fener nije mnogo bolji od nas, ali ovo što mi igramo je skandal. A trener im samo zviždi, kao psima.

                      Comment


                      • Ocigledno je da nema nikakve hemije niti neke energije u ovom timu, pa se to prenelo i na navijace. Nikad nismo imali neki budzet, al nismo ni bili tim za popravljanje kos razlike kao sad i uvek smo davali sve od sebe iako nije islo. Kup je bio nebitan, EL isto, sta ce biti ako ne daj Boze ne uzmemo Abu bitno, KLS?

                        Comment


                        • Sramotna igra stranaca, slažem se...međutim verujem da imaju trenera da bi i njihova igra bila odgovornija i bolja, ovako vrište im jaja igraju za svoju promociju.
                          Šutiraju kako im se prohte, ako uđe super..heroji.... a ako ne uđe - nikom ništa, sutra je novi dan.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ma Mornar bitniji, ovo je trening za Mornar..
                            Loše odradismo trening.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Predviđali su nam max 5 pobjeda i začelje u evropi.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Predviđali su nam max 5 pobjeda i začelje u evropi.
                                Govorili su i o napadu na f4 s obzirom da se igra u Bgu i da ce se boriti do kraja za to

                                Comment

                                Working...
                                X