Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by salelesa View Post
    Ubi nas Kalatis, 10 ass, 6 ukradenih! Omić je zaslužio da se nađe u startnih 5..
    Kakve veze ima da li si u startnih pet ili ne ??? To je ono razmisljanje kad imas 11 godina pa se hvalis drugarima da igras prvu petorku .

    Comment


    • Originally posted by Svarog View Post
      Kakve veze ima da li si u startnih pet ili ne ??? To je ono razmisljanje kad imas 11 godina pa se hvalis drugarima da igras prvu petorku .
      .. a možda utiče na psihu određenih igrača ??

      Comment


      • Originally posted by salelesa View Post
        .. a možda utiče na psihu određenih igrača ??
        Upravo sam ti napisao kojih, dece i onih koji jako slabo poznaju kosarku pa je gledaju kroz to ko je poceo u petorci. Kao klincu su ti uvek postavljali ista pitanja, jel igras prvu petorku i koliko si dao, tu je kraj svakoj daljoj ozbiljnoj prici.

        Comment


        • Originally posted by Svarog View Post
          Upravo sam ti napisao kojih, dece i onih koji jako slabo poznaju kosarku pa je gledaju kroz to ko je poceo u petorci. Kao klincu su ti uvek postavljali ista pitanja, jel igras prvu petorku i koliko si dao, tu je kraj svakoj daljoj ozbiljnoj prici.
          Ako ti tako kažeš..

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Vise mi lici da zele osvetu prema ovom forumu
              Tako je i Covic mislio kada je preotimao Rakicevica. Samo napred, samo mislim da nece dugo potrajati, nikada i nije.

              Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Valter i Dekkard su legende tog foruma. Tj. njihove raznorazne reinkarnacije. Mislim da zbirno imaju oko 40 banovanih naloga.
              Jos da prihvate i Valtera i ucinice najvecu uslugu kosarkaskom PDF.

              Originally posted by mmajstor View Post
              Ocekivano desavanje. Sada se najboljse vidi ono sto sam ranije pricao, a to je da je Evroliga neregularno takmicenje jer sve ekipe nemaju ravnopravan status za ucesce u njoj. Mi bi zbog plej ofa najradije da ne moramo da igramo ovu utakmicu, dok se ovima moze da se izivljavaju....
              Evroliga neregularno takmicenje zbog toga sto ABA liga u ovo vreme zakazuje plej of? Klub mora da se izbori da se plej of ABA lige igra kao i kod svake druge normalne lige, ako to ne ume prilicno je kukavicki i ziheraski stavljati sav fokus na plasman u evroligu da bi opet u toj evroligi pustao meceve niz vodu.

              Originally posted by LosmiSK View Post
              Bolje da su nas ovde poslali u Atinu,bar malo da blejimo tamo a igraci da se odmore...Ne znam ni sta bih rekao..cekajuci Mornara..
              Cekajuci siguran trijumf jer je Mornar los klub i za evrokup nivo? Prilicno je jadno ovako pristupati mecevima sa Panatianikosom i Fenerbahceom. Sam trener je istakao kako "ce se boriti dok god postoje mogucnosti" i to se radi ovako. Pa nemoj da nas zavlacis vise. Jedan Keselj dobija minute, pa zasto?
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by canarian View Post
                .
                Evroliga neregularno takmicenje zbog toga sto ABA liga u ovo vreme zakazuje plej of?
                Ne, nego zato sto od 16 ucesnika njih 5 mora da igra na 2 fronta da bi obezbedili ucesce naredne sezone, dok ovih 11 nemaju taj rizik. Neravnopravni pocetni uslov koji utice da imamo ovakve utakmice. Kad god da bi se zakazao plej of ABA, termin bi se sudarao sa evroligom. Svih 16 ucesnika Evrolige treba da imaju iste uslove da bi to bilo regularnije takmicenje gde niko nije u startu takmicarski favorizovan od strane te iste lige.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Ne, nego zato sto od 16 ucesnika njih 5 mora da igra na 2 fronta da bi obezbedili ucesce naredne sezone, dok ovih 11 nemaju taj rizik. Neravnopravni pocetni uslov koji utice da imamo ovakve utakmice. Kad god da bi se zakazao plej of ABA, termin bi se sudarao sa evroligom. Svih 16 ucesnika Evrolige treba da imaju iste uslove da bi to bilo regularnije takmicenje gde niko nije u startu takmicarski favorizovan od strane te iste lige.
                  Ne bi da je na kraju maja/pocetku juna kao kod vecine liga.

                  Za dva fronta si u pravu i to je posledica pokusaja da se kopira NBA tamo gde to ne moze. Jednostavno, trebalo je uvesti da se iz EC ide u EL i obrnuto (dva poslednja ispadaju), a iz ABA u EC. Tada bi i Zvezdi prioritet bila evroliga (da se obezbedi opstanak), a ko hoce u evroligu neka udje u finale evrokupa.

                  Za sta u poslednjih deset kola da igraju objektivno ispali Zvezda, Valensija, Bamberg, Barselona, Armani i Efes?
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Trenutno poslednja 3 kluba u Evroligi imaju dugorocnu licencu i fucka im se sto su poslednji.

                    Comment


                    • Kakvo je stanje sto se tice Ristica, da li stvarno postoji ta opcija za povratak u Zvezdu ako ne ode u neki NBA klub, sto je malo verovatno
                      Last edited by Manda77; 21-03-18, 15:49.

                      Comment


                      • Zestoko sam popizdeo sinoc. Sramotan pristup.
                        Nije mi jasno cemu se nas kvazi trener smejao ceo mec, aplaudirao????
                        Jedan Kalates se baca u reklame, Cavi Paskval besni na svaku gresku iako vode 20 razlike, Atenkutombo igra presing na + 20 dok nase manekene i trenera boli qrac.
                        Kakav trener takav i pristup.

                        Comment


                        • Pa odmarali smo, njemu je ovo sve i svja...ako izgbi ABA nema ga na mapi vise..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sutra dobijamo Fenera, napunimo pionir..

                            Comment


                            • Da, jos nesto mi imamo 11 pobeda jel tako, racunam bice jos jedna mozda i dve , i necemo igrati top 8 , ok ali to je samo par pobeda manje od prosle sezone kad takodje nismo usli u top 8, jedini minus za sada je taj kup ali sve brise ako uzmemo Aba ligu koja je i bila i naglasavano kao jedii cilj posto se od nje zivi, Evroliga nam jedino moze garantovati jace i bolje igrace i za narednu sezonu u odnosu na Aba ligase, nadam se da ovu seriju zavrsavamo u Baru.

                              Comment


                              • Mislim da je to to sto se tice pobeda i da ih nece vise biti. Pred pocetak sezone posle svih desavanja, nekako sam smatrao da je krajnji domet ove ekipe bar 10 pobeda u evroligi i ABA liga. Sve ispod toga bio bi neuspeh. Za ABA cemo da vidimo a za Evroligu su vec ispunili ocekivanja, mada gorak ukus ostavljaju ovi ubedljivi porazi koje ne bi smeli da dozvoljavamo.

                                Comment

                                Working...
                                X