Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Energija je pokazana , meni dovoljno .. Sa ovakvom igrom pocisticemo plej off aba

    Comment


    • Dobricu sokole!

      Comment


      • Koliko je dobric korisniji igrac od davidovca

        Comment


        • Cim se igra neobavezno tu je i energija..72p..9 asistencija... ok je sve ovo ali meni se ovo ne svidja..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Cim se igra neobavezno tu je i energija..72p..9 asistencija... ok je sve ovo ali meni se ovo ne svidja..
            Pa je l je okej ili ti se ne svidja?

            Comment


            • Ok je rezultat i to ali igra zajebancija..nisam se izrazio dobro..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nek je zajebancija mi cemo dobiti uzeti 40 soma evra i razigrati nosioce , btw slobodno pohvali nekad nemoj samo hejt pocinjem da mislim da to radite po automatizmu kao neka losa navika

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ok je rezultat i to ali igra zajebancija..nisam se izrazio dobro..
                  Ima pozitivnijih stvari, cela slika je i dalje ista da odbrane nema, ali da ima energije i da se bore to bogme ima i rekao bih da je bolje nego kad su svi bili toliko u agoniji gde je delovalo da ih sve skupa zabole tuki, a ovo je posebno bitno sad pred plejoff.

                  Comment


                  • Al sipamo nije bas da su Cibona ovi
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo za semenkare i podrsku i bravo za ekipu i za voljni faktor

                      Comment


                      • Ma nije hejt nikakav, samo ja ovo vidim kao neobaveznu igru ali videcemo sad kako ce biti sa pritiskom...Dobar rezultat ali sam nacin igranja je diskutabilan..ovom timu to lezi ali kad se stisne onda nastane problem kao u kupu...Daleko da sam nezadovoljan ali ako budemo ovako igrali PO skidam kapu..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Impresivno..Ali sacekacu plej of i kad se bude odlucivalo za euforiju bravo momci..

                          Comment


                          • It's alive!!!!!!!!
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Gudura View Post
                              Bravo za semenkare i podrsku i bravo za ekipu i za voljni faktor
                              Taj rad.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • По посети у последње време (прочитах негде малопре да ће и улаз на прву утакмицу полуфинала са Морнаром да буде слободан) стиче се утисак да ККЦЗ више не занима њене навијаче и да је време да неки други клуб са простора бивше нам државе треба да се опроба мало у ЕЛ. Како беше оно "свако чудо за 3 дана", изгледа да је су ова "3 дана" увелико прошла па да се полако спремамо за Еврокуп иако је и то такимчење преозбиљно за овај ниво интересовања.

                                Comment

                                Working...
                                X