Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ostani, da ti kažem nešto još, ostani i ovaj dan je bio loš. Možda me diktator opet banuje pod izmišljenim razlogom na njegovoj sam teritoriji ali, neka ide život, neka ide Omić ako ima bolje.

    Ja sam mislio da će ostati par godina, ali izgleda se gazdi ja +- računu ne isplati, nešto nema zvezdaša na utakmicama a obećali da će puniti hale.

    Last edited by Cassius Clay; 15-03-18, 09:58.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post


      Ostani, da ti kažem nešto još, ostani i ovaj dan je bio loš. Možda me diktator opet banuje pod izmišljenim razlogom na njegovoj sam teritoriji ali, neka ide život, neka ide Omić ako ima bolje.

      Ja sam mislio da će ostati par godina, ali izgleda se gazdi ja +- računu ne isplati, nešto nema zvezdaša na utakmicama a obećali da će puniti hale.

      Kakav prstup igri imaju i ovo što dolazi ne zaslužuju, osim toga "gazda" se javno popi**o po "semenkarima" dok je u isto vreme o organizovanim pričao sa pijetetom iako su ga organizovani odjebali zbog Omića i nekog verujem problema sa kartama.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Odbili su ih Dzons iz Karsijake i jos jedan..Omic hoce kako kazu ali da uz ovu sezonu dboije i sledecu...Kako vidim, mislim da je dobio odresene ruke...Tesko bi ovi iz Malage to stavljali u novine da nije tako a on ima ugovor sa nama..tako da mislim da kod nas nisu nesto zadovoljni njime ili sta vec...

        Mislim da ove novine ne izmisljaju nista, tako da mislim da je verodostojno...a i realno nam nije potreban...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pa ja sam znao da će ovako biti zato sam pljuvao semenkare pod znacima navoda. Jer kada brod tone uvek prvo pale miševi. Pri tom ne mislim na ljude koji su blejali ispred Malog Kalemengdana 2010/11 i koji dušu daju za klub i žive za njega a nisu navijači u onom smislu.

          Mislim na one što dodju kad im se digne ona stvar, a kad je loše nema ih ni na mapi, pljuju sve. A ovi navijači kao navijači su korisniji jer bi dolazili organizovano i kada je loše i ne bi bila pozorišna atmosfera.

          A puna usta bila ovde kako će biti super i kako će biti pun Pionir, biće vrh atmosfera, da.. Sve do prvih loših rezultata.

          Zato sam stao na stranu navijača i bio sam u pravu 100% jer da semenkari gledaju utakmice samo bili bi kao pomenuti CSKA.

          Na stranu što je Omić bio samo povod za nedolazak, srce mi je puno.

          Više ima Partizanovaca u Srbiji nego Zvezdaša, to je definitivno, jer svaki Partizanovac voli svoj klub i svi su kao jedan u glavi protiv Zvezde, pevaju Saletu Mutavom i to, dok su Zvezdaši većina prodane duše, jedva čekaju da budu objektivni i da pljunu da l po klubu da l po navijačima.

          Mogu misliti da je nama došao Suma u fudbalu kako bi pljuvali klub. Zvezdaši većina vernost 0 tako da poštovanje za Partizanovce.
          Last edited by Cassius Clay; 15-03-18, 10:15.

          Comment


          • Sipkasi ili kako vi kazete pravi navijaci, su totalno nepotrebni ako klub hoce da ide gore. Od njih se prosto ne zivi..Vecina nema kintu ni za kartu i da imaju nece da plate...o kupovini suvenira ili bar vode da ne govorim..Ne svi ali vecina...

            Sustina jeste da se privuku ozbiljni, porodicni, situirani ljudi koji ce da trose pare i pune budzet...ali to je vec vas problem sto ne razumete fabulu radnje...

            Navijaci ovi pravi, ne razlikuju fudbal od kosarke i ostalih sportova..Jednostavno kosarka je nesto drugo i tu mislim i na kkp navijace...Kad vidim megafon, zastave itd..meni smesno...turci, grci imi smo ostali u tom vremenu ali oni bar imaju love pa im se jebe...

            partizan voli svoj klub )))) eno pobise se ne znaju gde biju...u kosarci pune zato sto imaju istoriju zadnjih xx godina..i to je sve..da su imali nasu sudbinu isto bi im bilo, ali ti to ne razumes...

            Postujem tvoj stav ali mislim da nema veze s vezom..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ko je u mogucnosti da u ova teska vremena sem gastrabajtera da neki ozbiljan kes za recimo dres i plus da dolazi na svaku utakmicu? Ja takvog coveka ne znam...

              Comment


              • Originally posted by quentin View Post
                Piše li zašto već hoće da pali iz Zvezde? Ili možda Zvezda hoće da ga se riješi?
                Zasto hoce da pali ...xaaxax pa ovo je nejgori moguci dolazak u klub ikada ,na debiju ti psuju majku ,zvizde ti tvoji takozvani navijaci ,na tribinama Balija nije moja bratija ,ne pruzas partije koje su se ocekivale,igras prosecno ...po medijima hajka i pisanije na naslovnim stranama u vezi tvog oca ....BAs me cudi sto bi da ide ....
                Last edited by Ica; 15-03-18, 14:09.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Kakav prstup igri imaju i ovo što dolazi ne zaslužuju, osim toga "gazda" se javno popi**o po "semenkarima" dok je u isto vreme o organizovanim pričao sa pijetetom iako su ga organizovani odjebali zbog Omića i nekog verujem problema sa kartama.
                  Pricao sa takozvanim najvernijima (jajarama ) i onda im uvalio patku i doveo Omica ...bravo za gazdu ...isto bi i ja uradio

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa ja sam znao da će ovako biti zato sam pljuvao semenkare pod znacima navoda. Jer kada brod tone uvek prvo pale miševi. Pri tom ne mislim na ljude koji su blejali ispred Malog Kalemengdana 2010/11 i koji dušu daju za klub i žive za njega a nisu navijači u onom smislu.

                    Mislim na one što dodju kad im se digne ona stvar, a kad je loše nema ih ni na mapi, pljuju sve. A ovi navijači kao navijači su korisniji jer bi dolazili organizovano i kada je loše i ne bi bila pozorišna atmosfera.

                    A puna usta bila ovde kako će biti super i kako će biti pun Pionir, biće vrh atmosfera, da.. Sve do prvih loših rezultata.

                    Zato sam stao na stranu navijača i bio sam u pravu 100% jer da semenkari gledaju utakmice samo bili bi kao pomenuti CSKA.

                    Na stranu što je Omić bio samo povod za nedolazak, srce mi je puno.

                    Više ima Partizanovaca u Srbiji nego Zvezdaša, to je definitivno, jer svaki Partizanovac voli svoj klub i svi su kao jedan u glavi protiv Zvezde, pevaju Saletu Mutavom i to, dok su Zvezdaši većina prodane duše, jedva čekaju da budu objektivni i da pljunu da l po klubu da l po navijačima.

                    Mogu misliti da je nama došao Suma u fudbalu kako bi pljuvali klub. Zvezdaši većina vernost 0 tako da poštovanje za Partizanovce.
                    Pevaju Saletu Mutavom i to treba da je pohvala NISMO ISTI

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Sipkasi ili kako vi kazete pravi navijaci, su totalno nepotrebni ako klub hoce da ide gore. Od njih se prosto ne zivi..Vecina nema kintu ni za kartu i da imaju nece da plate...o kupovini suvenira ili bar vode da ne govorim..Ne svi ali vecina...

                      Sustina jeste da se privuku ozbiljni, porodicni, situirani ljudi koji ce da trose pare i pune budzet...ali to je vec vas problem sto ne razumete fabulu radnje...

                      Navijaci ovi pravi, ne razlikuju fudbal od kosarke i ostalih sportova..Jednostavno kosarka je nesto drugo i tu mislim i na kkp navijace...Kad vidim megafon, zastave itd..meni smesno...turci, grci imi smo ostali u tom vremenu ali oni bar imaju love pa im se jebe...

                      partizan voli svoj klub )))) eno pobise se ne znaju gde biju...u kosarci pune zato sto imaju istoriju zadnjih xx godina..i to je sve..da su imali nasu sudbinu isto bi im bilo, ali ti to ne razumes...

                      Postujem tvoj stav ali mislim da nema veze s vezom..
                      sipkasima ni ne treba karta ulazili su vecito dzabe i to samo beogradska bagra a mi ostali koji smo uz njih stajali smo uredno placali kartu ...to mi je jako islo na .!,

                      Comment


                      • Sto se sipkasa tice ima govana to stoji, ali ima i normalnih momaka, koliko samo kik boksera iz naseg kluba znam koji su u grupi...takodje i glavni, pedja, koji vodi navijanje je lik koji nema nijedan prekrsaj...lik stalno dolazi na trening od 6 u kbk czv i najnormalniji je lik...e sad sto u grupi ima idiota jbg, ima idiota i medju obicnim zvezdasima, primeri su ovi sto su vredjali novicu, pevali slomiti ruke itd....ajde sad sto je nama vucic idiot da kazemo da su svi srbi idioti! Pa jbg on nam je vodja sta...nisu svi isti, ima puno momaka koji su ok, kao sto je npr bio i jagoda itd itd...ja ako imam nesto protiv nekog to i kazem, npr dunjic je govno, ne bbrs ili uktra boys ili sipkasi vec dunjic

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Sto se sipkasa tice ima govana to stoji, ali ima i normalnih momaka, koliko samo kik boksera iz naseg kluba znam koji su u grupi...takodje i glavni, pedja, koji vodi navijanje je lik koji nema nijedan prekrsaj...lik stalno dolazi na trening od 6 u kbk czv i najnormalniji je lik...e sad sto u grupi ima idiota jbg, ima idiota i medju obicnim zvezdasima, primeri su ovi sto su vredjali novicu, pevali slomiti ruke itd....ajde sad sto je nama vucic idiot da kazemo da su svi srbi idioti! Pa jbg on nam je vodja sta...nisu svi isti, ima puno momaka koji su ok, kao sto je npr bio i jagoda itd itd...ja ako imam nesto protiv nekog to i kazem, npr dunjic je govno, ne bbrs ili uktra boys ili sipkasi vec dunjic
                          Bravo ,Pedju i ja gotivim ali ako on trenira nesto onda svaka cast jer ima stomacinu kao da samo sedi i jede po ceo dan i ne ustaje od stola ..
                          ima momaka koji su ok naravno kao i svuda ali kada njima manipulise par idiota dilera onda je to glavni problem ,o Jagodi sve najbolje naravno za razliku od dilera Dunjica ...

                          Comment


                          • Ozbiljno, stalno ga vidjam u svlacionici, e sad ja treniram boks od 5 u zvezdi, posle je kik boks i kada ja zavrsim on dodje tako da kapiram da ide tamo, znam da im kekic dejan drzi treninge, a on je jedan od boljih trenera u drzavi za kik boks...covek se svima javi, kada se presvlaci uredno slozi stvari, nije bahat itd...steta sto ima drugove debile, tipa onog coravog visokog iz brigade nmg da smislim...debil

                            Comment


                            • Recept za pobedu večeras: pustiti decu (Dobrić, Davidovac, Enis) da se igraju, Džejmsu malo pritegnuti uzde, Peru spustiti pod koš ili za Skopje.. ostalo po starom, jedino, God help us za Milkman-a! Ako se ovi sastojci pripreme po receptu, mi semenkari će da budemo zadovoljni a gazda će uzeti 37,5K evAra.

                              Napred Zvezdo, samo napred Zvezdo!

                              Comment


                              • Mislim da dobijamo, kao unikahu recimo...Zvezda je potpuno drugacija ekipa u pioniru i van njega...zato je i dobro sto imamo prednost domaceg terena u aba ligi...tesko da ko moze u pioniru da nas dobije

                                Comment

                                Working...
                                X