Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    @Ganac
    @Laki

    Malo već preterujete u "ljubavi" prema našem treneru . Svi smo očekivali reakciju ekipe i ona se sinoć desila .Nije to bilo nikakvo "istresanje na poluamaterima", nego ozbiljan pristup utakmici .To valjda želimo svi ?

    Čović je inače utakmicu gledao , ponovo uz našu klupu .Tako je već nekoliko utakmica .Jedinu "zanimljivu " reakciju je imao na Jankovićeve uzastopne greške

    "U ova pasija vremena teško je stati na ovakvu stranu, gde se laž izgovara po stotinu puta ne bi li postala istina. Došli smo u situaciju da se borimo za navijače. To je naša obaveza. To ćemo uraditi i u četvrtak veče, protiv Valensije." D.A.

    Šta je ovde kurčenje ?
    Borise Davidoviču, ne dajte se pasjim sinovima.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Nakon što odigra prvu utakmicu posle ko zna koliko? Ne održava se forma neigranjem.
      Dangubic je u sastavu i igrace vec prvu narednu utakmicu ,forma se stice i kroz trening prevashodno a ne samo kroz utakmice

      Comment


      • http://www.mozzartsport.com/kosarka/...-mornar/289752

        Izgleda da ipak nece

        Comment


        • Kao što rekoh, biće spreman u julu.

          Ali kakva smo mi sprdnja od kluba...

          Prvo je bilo "može da igra, ali preventivno pauzira", pa onda "paziraće nekoliko dana", pa "rešili smo da primi plazmu, ovo je planski urađeno" do biće gaće samo ne znam kad će.

          Fenomenalno.
          Last edited by Laki21; 14-03-18, 14:25.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Dangubic je u sastavu i igrace vec prvu narednu utakmicu ,forma se stice i kroz trening prevashodno a ne samo kroz utakmice
            PS

            Koji trening? Dečko je povređen.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Kao što rekoh, biće spreman u julu.

              Ali kakva smo mi sprdnja od kluba...

              Prvo je bilo "može da igra, ali preventivno pauzira", pa onda "paziraće nekoliko dana", pa "rešili smo da primi plazmu, ovo je planski urađeno" do biće gaće samo ne znam kad će.

              Fenomenalno.
              Na kraju ce biti da propusta celu seriju protiv Mornara, mozda i koju finalnu utakmicu ako prodjemo dalje.

              Comment


              • Ali ovo je samo višljica™.

                Samo dodatak na sprdačinu kakva je čitav klub postao. Počev od degena u rukovodstvu tipa Ristović, preko šampiona sujete na mestu Precednika, pa do sprdnje od trenera.

                A riba uvek smrdi od glave. Debilizam se prenosi naniže po hijerarhiji, pa onda gledamo raznorazne gluposti i budalaštine iz dana u dan. Gde god da pipneš, nešto/neko nekompetentno ili nakaradno. Od koncepcije tima, sklapanja istog, struke, odnosa igrača, trera, itd, itd, itd...

                Jebeni cirkus.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Ali ovo je samo višljica™.

                  Samo dodatak na sprdačinu kakva je čitav klub postao. Počev od degena u rukovodstvu tipa Ristović, preko šampiona sujete na mestu Precednika, pa do sprdnje od trenera.

                  A riba uvek smrdi od glave. Debilizam se prenosi naniže po hijerarhiji, pa onda gledamo raznorazne gluposti i budalaštine iz dana u dan. Gde god da pipneš, nešto/neko nekompetentno ili nakaradno. Od koncepcije tima, sklapanja istog, struke, odnosa igrača, trera, itd, itd, itd...

                  Jebeni cirkus.
                  Kako se ono kaže na srBskom...signature na post.

                  Ali hajde da poverujemo da je ovo zaista prekretnica, ne sezone već prkretnica u igri.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Cekajte povredio se covek, doktor promasio u prognozi, i vi odmah jedva docekali za etikete - sprdacina od kluba?
                    Postoje povrede za koje nije lako prognozirati povratak na teren, kao i one hronicne kod kojih je jedan dan sve ok, a sutradan niotkuda isti problem. Malo spustite predrasude, znamo da ima puno stvari koje mogu mnogo mnogo bolje, samo nema potrebe da se to generalizuje bas na svaku situaciju. Danguba je ocigledno sklon povredama, nije mu ovo prvi put da se ovako nesto desava.

                    Comment


                    • dangubi nie lako...tanak u kosku, vretenast u mišić...kao ptica...2.04 - 88kg.
                      skočan je najstrašnije ali nema koje ,,meso" da ga zaštiti u kontaktu ili lošem doskoku.
                      dečko najozbiljnije pazi na ishranu...guta preterane saplemente i u telefonu ima desetak giga klipova zakucavanja iz enbieja.
                      ima dvajsčetri i nadam se da ga na kraju naredne prodajemo pre isteka novog dvogodišnjeg.

                      Comment


                      • Danga je trebao skok u vis, ista gradja kao Dragutin Topic...bice interesantno videti kako ce mu se odraziti na igru,mada posle ide KLS itd..Brz oporavak...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Kao što rekoh, biće spreman u julu.

                          Ali kakva smo mi sprdnja od kluba...
                          Ti si verovatno zakljucio da ce biti nespreman duze na osnovu nekog tzv. istorijskog iskustva. To se vidi po postovima.
                          Ako je to tako (a trebalo bi da je tako), zasto smo sada sprdnja od kluba? Zasto nismo bili prosle i pretprosle godine... i onih pre???

                          Da smo sada sprdnja od kluba moze da se mozda zakljuci po nekim drugim pokazateljima, ali ne i po vremenu potrebnom za oporavak igraca.

                          Kasnije se navodi Ristovic, NC... novi trener. Od svega ovoga, mi imamo samo novog trenera u ovoj godini. Sve ostalo je isto. Kada kazem sve ostalo, tu mislim na ono sto je klub (ne ukljucujuci igrace, jer to zavisi od budzeta pre svega).

                          Ja sam pre sklon misljenju da je sve ovo prouzrokovano nedostatkom novca i politikom 'seci usi krpi d...'

                          Comment


                          • Ne treba sad preterivati sa ocenama, treba skupiti redove...Niko nije iznad CZ kako funkcioneri, igraci, tako i navijaci....Tako da sad na kraju, treba dati podrsku a posle videti kako sta, Kako sta da klub ide gore i napred...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Prema novinama iz Malage..Omic zeli natrag u Unicaju ali trazi ugovor do kraja sezone+ sledecu godinu, zbog povrede Sermadinija.. http://www.laopiniondemalaga.es/unic...es/993153.html

                              Meni ovo zvuci neverovatno ali tako pise u njihovim novinama...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Piše li zašto već hoće da pali iz Zvezde? Ili možda Zvezda hoće da ga se riješi?

                                Comment

                                Working...
                                X