Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Govno od igre i tima.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Najgori trener u istoriji kluba.

      Toliko je neinteligntan da boli , a najvise mi ide na k to sto se dernja na Dobrica, Jankovica i Davidovca...i drzi the fucking Feldina koji je u kanalu .

      Treba cudo da se desi pa da se nesto promeni, jedino on da ode.

      Comment


      • 36 poena.za 14 minuta primili od Igokee.
        Posle 7 meseci branimo pik gore neko na prvom treningu.

        Comment


        • Ma ovo je smejurija, Bog neka nam pomogne u po aba lige

          Comment


          • Dragan Bajic je za naseg trenera Zeljko Obradovic, glvaom i bradom.
            Ovo vise nije ni govno od igre, ja ne zam vise ni kako da nazovem ovo sto mi igramo.

            Comment


            • Žao mi je Topa što će ga ova budala nemač pojma sa debelim vezama kompromitovati.
              Čekam utakmicu i kreće da me drma trema, kreće utakmica, vidim pozera i kao da me je neko ladnom vodom polio...sve u down ode.
              Last edited by nebitan; 05-03-18, 17:59.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Mozda je i bolje da ne osvojimo abu ako ce to da otera naseg trenera ili kls...ne znam, ali mislim da samo ako se to desi moze da ovaj popije otkaz, nesto mora da se zrtvuje za bolje sutra

                Comment


                • Što se bolid ne izdere Feldinu?

                  Zaboravih da u rečenicu o govnima ubacim i Alimpijevića, izvinjavam se.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Mozda je i bolje da ne osvojimo abu ako ce to da otera naseg trenera ili kls...ne znam, ali mislim da samo ako se to desi moze da ovaj popije otkaz, nesto mora da se zrtvuje za bolje sutra
                    Nazalost ,slazem se.

                    Kakav propust Covica, i sad ne znam kako ga je postavio tu gde jeste.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Što se bolid ne izdere Feldinu?

                      Zaboravih da u rečenicu o govnima ubacim i Alimpijevića, izvinjavam se.
                      Feldin kao da ima zagarantovan broj šuteva i to isiluje pa ušlo ili ne, imalo rezona ili ne...boli ga tuki.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Gospodo koja vodite i rukovodite klubom,treba da znate da ima dosta ljudi koji vole c zvezdu.

                        Da li ,posle ovakve igre i zalaganja ,ocekujete da u narednom periodu dodje u halu neko iz Banja Luke,Laktasa,R Srpske,C Gore,Loznice,Nisa ,N sada iz unutrasnostio uopste? Ovo je bezobrazluk.

                        Shilb je za ove manekene bio ratnik,borac.

                        Comment


                        • Ajmo da dobijemo ovo na individualni kvalitet kad vec igramo bez trenera, po ko zna koji put.

                          Comment


                          • Cemu sluzi davidovac? Lik je prespor, uzasan u odbrani, slab fizicki...ne vidim poentu da igra kada je tu tejlor, mozda sa enisom ovako bas nema potrebe

                            Comment


                            • Do jaja, Pero je počeo da ubacuje u naš kad već ne može u tuđi koš
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Do jaja, Pero je počeo da ubacuje u naš kad već ne može u tuđi koš
                                Nabija statistiku
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X