Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se ja sa tobom u ovim uslovima, sigurno nema bolje resenje. Neka ostane on uklubu i posle, ako mu se isplati i zeli..Ne govorim to zbog NC bas me brigra iskreno za njim..pricam iskljucivo o Zvezdi...

    Dobro si napisao za FK ali nemoguce iz ovog ugla, mene fk ne znaima preterano, davno sam odustao od toga..tamo je tek blato..

    Realno je da prodas bren posto nista drugo nema, uz uslove za neku halu, ulaganja koja ce morati da se urade....Neko ko ima lovu oze da napravi halu sa dosta toga sto moze biti sadrzajno i uzimati profit i da se hala relativno brzo isplati...Po meni smao neka jaka firma, banka ili pak kako ove kazu neki tajfun kojem ce drzava za uzvrat da skine neki deo poreza, itd...moze to vrlo jednostavno da se uradi vec do kraja sezone, tj na leto ali ih boli patka...i to je surova realnost..Ljudi kao govore..ma to je Srbija nemoguce itd..to kad cujem meni se zgadi zivot...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Slazem se ja sa tobom u ovim uslovima, sigurno nema bolje resenje. Neka ostane on uklubu i posle, ako mu se isplati i zeli..Ne govorim to zbog NC bas me brigra iskreno za njim..pricam iskljucivo o Zvezdi...

      Dobro si napisao za FK ali nemoguce iz ovog ugla, mene fk ne znaima preterano, davno sam odustao od toga..tamo je tek blato..

      Realno je da prodas bren posto nista drugo nema, uz uslove za neku halu, ulaganja koja ce morati da se urade....Neko ko ima lovu oze da napravi halu sa dosta toga sto moze biti sadrzajno i uzimati profit i da se hala relativno brzo isplati...Po meni smao neka jaka firma, banka ili pak kako ove kazu neki tajfun kojem ce drzava za uzvrat da skine neki deo poreza, itd...moze to vrlo jednostavno da se uradi vec do kraja sezone, tj na leto ali ih boli patka...i to je surova realnost..Ljudi kao govore..ma to je Srbija nemoguce itd..to kad cujem meni se zgadi zivot...
      E vidiš tu je problem , ne može to selektivno nego sistemski ,zakonom . To o čemu ti pričaš već funkcioniše ...Gasprom , Idea , Matijevič...

      Čović je , voleo ga ne voleo , jedan od zagovornika privatizacije .On jedini ima košarkašku infrakstrukturu ...tri hale , klub (fmp) ,koledž...veliko iskustvo . I ta priča oko UPPR-a ...upućeniji kažu da se Čović tu jako dobro zaštitio

      Comment


      • Pa nek uzme on ako moze..pa nek radi...imamo neverovatno sansu da udjemo u klub nedodirljivih ali ne ovako...mora se jbga uloziti...to je sustina...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Brend je ono sto najvise i vredi, jer iza sebe vuce oko 65 posto sportskog stanovnistva u zemlji, dijaspori, i delom u CG i RS. Nije preveliko ali ni nezanemarljivo trziste. Najveci problem je sto to trziste nije bas platezno dobrostojece...

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Slazem se ja sa tobom u ovim uslovima, sigurno nema bolje resenje. Neka ostane on uklubu i posle, ako mu se isplati i zeli..Ne govorim to zbog NC bas me brigra iskreno za njim..pricam iskljucivo o Zvezdi...

            Dobro si napisao za FK ali nemoguce iz ovog ugla, mene fk ne znaima preterano, davno sam odustao od toga..tamo je tek blato..

            Realno je da prodas bren posto nista drugo nema, uz uslove za neku halu, ulaganja koja ce morati da se urade....Neko ko ima lovu oze da napravi halu sa dosta toga sto moze biti sadrzajno i uzimati profit i da se hala relativno brzo isplati...Po meni smao neka jaka firma, banka ili pak kako ove kazu neki tajfun kojem ce drzava za uzvrat da skine neki deo poreza, itd...moze to vrlo jednostavno da se uradi vec do kraja sezone, tj na leto ali ih boli patka...i to je surova realnost..Ljudi kao govore..ma to je Srbija nemoguce itd..to kad cujem meni se zgadi zivot...
            I opet Čovic najbolji,nalupetao gluposti i opet Čovic najbolji. . .pa bravo ti ga bravo

            Comment


            • Ne znam da li je pisano na forumu o tome ili je prošlo neopaženo, iako se desilo na meču sa FMP-om vezano je za Čovića pa samim tim i za Zvezdu. Na utakmici se povredio Špan (ni malo bezazlena povreda) Čović je odreagovao vrlo profesionalno (sa pozicija predsednika KK-a i borda ABA lige) i zvao u UC te je Špan imao dobar tretman (pukla jagodična kost)...stanje stabilizovano. Vrlo lepa slika se poslata u region ovakvim postupanjem, bravo Čoviću.
              Last edited by nebitan; 05-03-18, 06:50.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Na veiku zalost dobra dela i lepe stvari prolaze nezapazeno i o nima se ne pise ... i to pokazuje koliko smo potonuli ...

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Na veiku zalost dobra dela i lepe stvari prolaze nezapazeno i o nima se ne pise ... i to pokazuje koliko smo potonuli ...
                  Kako ga kritikujem pljujem kad usere, tako zaslužuje pohvale kada učini nešto dobro i pravilno.
                  Tako bi trebalo svi mi forumaši da se ponašamo - kritički a ne kritizerski.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Vuk Radivojevic se sprda sa nasom odbranom...

                    Comment


                    • Originally posted by markos98 View Post
                      Vuk Radivojevic se sprda sa nasom odbranom...
                      I Alimpijević se sprda sa našom odbranom, što je baš strašno. Dečko ne zna da pripremi tekmu, Bajić ga za sada taktički razbija.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Nas Igokea dere, jebem te zivote.Dva na dva nismo odbranili ni jednom do sad.
                        Last edited by Manda77; 05-03-18, 17:30.

                        Comment


                        • ocajna odbrana ali jos ocajnija selekcija faulova ..kakve gluposti i neinteligencija to je neverovatno ..stvarno je ogroman uspeh to sto smo dobili 10 utakmica u EL !!!

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            ocajna odbrana ali jos ocajnija selekcija faulova ..kakve gluposti i neinteligencija to je neverovatno ..stvarno je ogroman uspeh to sto smo dobili 10 utakmica u EL !!!
                            Ko zna koji put 2+1

                            Comment


                            • vrlo zabrinjavajuce

                              Comment


                              • Sprdacina od igre po obicaju.
                                Zalaganje i odbrana su sramotni i Alimpijevic tu ama bas nista ne moze niti ume da uradi.

                                Comment

                                Working...
                                X