Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uf al je tebi dobro. Imas tu retoriku tu nema diskusije..Cuj oni moji..pa taj tvoj je bio u svim zivim strankama i to iskljucivo na vlasti i na vreme izbegao sve
    Pokusavas biti duhovoti ali istina je takva da si docekao Unicaju da se javis po direktivi, sve je tu jasno kao dan sta se radi..e ali borba sa forumima i fb stranama kako je vama dobro, tesko izaci iz opanka i obuci cipele, bar za neke ocito.

    Dokaz koliko smo veliki klub jeste da jedan predsednik ali i predstavnik skupstine pricaju o forumima i fb stranicama..ovo nema ni u diznilendu...Dace Bog da uskoro ova vlast i sva svita odu...i da krenemo da zivimo normlano u ovoj napacenoj zemlji...samo ne radim ja u drz. firmi pa de me tako prozivas..a i nisma blizak vlast..tako da ono....Ne mozes biti protiv tima a blejis na njihovj tribini vec nek vreme..postoje simpatije..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Ganac , poštujem tvoj stav ali dozvoli da se ne slažemo, Jedan sam od onih koji se suočio sa tim "jel sam ti rekao " ili "jebo te Radonjić" ,Pričam o atmosferi posle Cibone . Verovao ili ne , meni je tada bilo najvažnije da Čović ne podlegne pritiscima i najuri Deju. Savršeno sam svestan svih Čovićevih mana ali i kvaliteta.Misliš da on nema veze sa tim da smo ipakigrali EL posle poraya od Cibone? Nije bilo dovoljno imati dobar tim ,trenera, da bi se promenile stvari u srpskoj i regionalnoj košarci. I nisu samo pare u pitanju ...bilo ih je i ranije ,siguran sam da to znaš ali nije bilo rezultata ni blizu ovih u Čovićevoj eri.

      i pored svih kritika ,opravdanih, uveren sam da tim zaslužuje mnogo veću podršku nego što je trenutno ima . Mogu ja da složim sa tobom što se tiče selekcije igrača , izbora trenera ,Čovićevog neprihvatljivog odnosa prema navijačima ... ali sezona ulazi u najvažniji deo a Pionir je sve prazniji.
      Da ti odgovorim, tj da ti repliciram na repliku. Slažemo se da se ne slažemo u mišljenjima i to je vidan napredak u diskusiji na forumu između bilo kojih forumaša (drugačiju raspravu nisam ni očekivao od tebe).
      KK Crvena Zvezda zaslužuje veću podršku i to je jasno da jasnije ne može biti, zašto je nema ove sezone, tj sve je manja kako sezona odmiče bi trebali da se zapitaju u klubu i da svoje greške (ako ih ima u hodu isprave).
      Vrlo čudna napeta i nabijena negativnim emocijama je ova sezona, ima i do razmaženosti navijača, ima i do druge strane...možda je najbolje sve to posmatrati kao jednu zajdnicu gde jedni bez drugih baš i ne mogu i tu je potrebno da obe strane naprave ustupke.
      Što se tiče Dejana Radonjića, ja ga (koliko mogu da se setim) nisam terao tada a bila je kolektivna histerija teranja "lemura", taj tim je bio žargonski rečeno "sa štitom ili na njemu" iako ofanzivno limitiran nije bilo predaje, kod svakog igrača su se videle emocije (i sada se sećam Jake i njegovih suza, to se ne može folirati) to sa ovim timom nemamo.
      Ono što je meni najbitnije je ideja igre (možda sam postao rob ideje da odbrana osvaja trofeje ali jbg) a ideja igre kod Alimpija je čim vidiš obruč prangijaj, nema veze gde su ti saigrači pa tako ne retko primamo koševe iz tranzicije jer su nam visoki igrači na "ničijoj zemlji" a spoljnji se zaleću na koš da bi uhvatili odbitak. Vraćanje odbranu je opet haotično i treba nam previše vremena da postavimo odbranu (tako nam često trčeći u leđa daju lagane koševe).
      Ili nema odgovornosti kod igrača ili trener ne zna bolje, i jedno i drugo je za zahvalnicu treneru.
      Pero je mnogo toga pozitivnog doprineo ovom timu i hvala mu za to ali previše je pauza između njegovih igara...Omić je doveden a prolazi kao Dion ili Lipovij, nema mesta u rotaciji, ponašanje struke i rukovodstva kao da smo Fener ili CSKA (oni bar troše ono što imaju), kao da smo postupili pijačarski "ne znam šta će mi ali neka se nađe za ne daj bože."
      Ipak za tekmu protiv Unikahe sam rekao (ne na forumu) da će 5000 biti uspeh ako bude navijača, i tako bi.
      Last edited by nebitan; 04-03-18, 10:07.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • To je to....
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Ova ekipa zna da igra dobru odbranu ali za nju nam pored Laze ,Dobrica treba i zdrav Pera i Danguba ,puno je napredovao u odbrani i Jankovic ,mozda i najvise od svih ..odbrana donosi trofeje ...zbog toga cemo i da osvojimo tu ABA ligu i KLS ....izgledacemo bolje verujte u to ...

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Da ti odgovorim, tj da ti repliciram na repliku. Slažemo se da se ne slažemo u mišljenjima i to je vidan napredak u diskusiji na forumu između bilo kojih forumaša (drugačiju raspravu nisam ni očekivao od tebe).
            KK Crvena Zvezda zaslužuje veću podršku i to je jasno da jasnije ne može biti, zašto je nema ove sezone, tj sve je manja kako sezona odmiče bi trebali da se zapitaju u klubu i da svoje greške (ako ih ima u hodu isprave).
            Vrlo čudna napeta i nabijena negativnim emocijama je ova sezona, ima i do razmaženosti navijača, ima i do druge strane...možda je najbolje sve to posmatrati kao jednu zajdnicu gde jedni bez drugih baš i ne mogu i tu je potrebno da obe strane naprave ustupke.
            Što se tiče Dejana Radonjića, ja ga (koliko mogu da se setim) nisam terao tada a bila je kolektivna histerija teranja "lemura", taj tim je bio žargonski rečeno "sa štitom ili na njemu" iako ofanzivno limitiran nije bilo predaje, kod svakog igrača su se videle emocije (i sada se sećam Jake i njegovih suza, to se ne može folirati) to sa ovim timom nemamo.
            Ono što je meni najbitnije je ideja igre (možda sam postao rob ideje da odbrana osvaja trofeje ali jbg) a ideja igre kod Alimpija je čim vidiš obruč prangijaj, nema veze gde su ti saigrači pa tako ne retko primamo koševe iz tranzicije jer su nam visoki igrači na "ničijoj zemlji" a spoljnji se zaleću na koš da bi uhvatili odbitak. Vraćanje odbranu je opet haotično i treba nam previše vremena da postavimo odbranu (tako nam često trčeći u leđa daju lagane koševe).
            Ili nema odgovornosti kod igrača ili trener ne zna bolje, i jedno i drugo je za zahvalnicu treneru.
            Pero je mnogo toga pozitivnog doprineo ovom timu i hvala mu za to ali previše je pauza između njegovih igara...Omić je doveden a prolazi kao Dion ili Lipovij, nema mesta u rotaciji, ponašanje struke i rukovodstva kao da smo Fener ili CSKA (oni bar troše ono što imaju), kao da smo postupili pijačarski "ne znam šta će mi ali neka se nađe za ne daj bože."
            Ipak za tekmu protiv Unikahe sam rekao (ne na forumu) da će 5000 biti uspeh ako bude navijača, i tako bi.
            U osnovnoj stvari se slažemo , što je najvažnije , o ostalom možemo da raspravljamo. I oko krivaca , odgovornosti ali to u narednih mesec ipo dana nije najvžnije.
            Celu prošlu sezonu sam sedeo pored čoveka ,najbližeg rođaka jednog od naših igrača . Ne bih o tome ko je u pitanju , bar ne javno , mogu da ti napišem u pm ako hoćeš? Nisam ga puno gnjavio ali s vremena na vreme sam dolazio do informacija .Ponekad nešto o platama ili dužine povreda nekih igrača , najviše oko Jovića. Ključna je bila da skoro ceo tim i Radonja odlaze na kraju sezone. Sve je to bilo pre one Radonjine kzn . Jedino što nije bilo 100% tačno je Gudurin odlazak u Fener , čovek je tvrdio da najverovatnije ide u Real. Tako da sam drugačije gledao na Čovićeve kzn oko planova za ovu sezonu dok se i definitivno nije raspao ceo tim. Mislim na one priče o ambicijama za F4 ako ostane Radonja i većina igrača .

            Radonjin ogroman uspeh je što je cigane naterao da drugačije gledaju na košarku .Sad svi kukaju što lopta ne ide u reket a većina je ludela što prvih 5 napada lopta ide dole na centra ili obavezno posle TO. U svakom prelaznom roku je bila opšta kuknjava što se ne dovode igrači koji trpaju ...seti se samo opšte kuknjave što je vraćen Čarli.
            Sad , kad ga nema , svi vide ono o čemu ti pišeš.

            Fale i meni one ludačke odbrane koje su dizale Pionir ili Arenu na noge...one erupcije oduševljenja kad se Dilejni zakuca u Lazu na isteku napada ili kad cska ne može 5 minuta da prevede loptu, ono zaključavanje Ljulja ,Rajsa ...ali jbg toga nema više .

            Tu su neki drugi momci , drugi trener ali su naši .Fali ta posvećenost ,borba ali ja ovu sezonu doživljavam kao prelaznu gde je najbitnije da se domognemo glavnog cilja Evrolige , pa onda analiza gde se grešilo i popravljanje onogo što se mora popraviti .

            Zato ja vrlo često teram ljude da iznova čitaju Radonjin intervju Vicu...strpljenje i poverenje su ključ za uspeh.

            Comment


            • Poverenje tim ce uvek imati, ali uvek...Niti sam za bilo koje blacanje igraca..Jedino ove sezone sto se tice igraca je ovo sa Keseljom..To je ono misterija...a da nam neki igraju mladi u FMP-u itd..

              Trenera ne volim to svi znaju ali dok je tu ima podrsku u smislu utakmica itd...Ima i Covic podrsku, samo mislim da je dostigao svoj limit i da nema vise sta da ponudi napredku ovog tima. Tu pre svega mislim na finansijski deo i avanzovanje ka Alicenci..verujem da mu je nikad nece dati...niti KKCZ dok ne dodje privatizacija i ne bude bio neki projekat koji moze to da obezbedi...

              Mene licno samo debelo nerviraju cistokrvni botovi koji idu glavom kroz zid,tu ne govorim za ljude koji imaju drugacije misljenje...vec one sto se prodaju za sitno..tapsanje po ramenu, kartu ili mesto u skupstini...a takvih ima ali ne puno srecom...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Poverenje tim ce uvek imati, ali uvek...Niti sam za bilo koje blacanje igraca..Jedino ove sezone sto se tice igraca je ovo sa Keseljom..To je ono misterija...a da nam neki igraju mladi u FMP-u itd..

                Trenera ne volim to svi znaju ali dok je tu ima podrsku u smislu utakmica itd...Ima i Covic podrsku, samo mislim da je dostigao svoj limit i da nema vise sta da ponudi napredku ovog tima. Tu pre svega mislim na finansijski deo i avanzovanje ka Alicenci..verujem da mu je nikad nece dati...niti KKCZ dok ne dodje privatizacija i ne bude bio neki projekat koji moze to da obezbedi...

                Mene licno samo debelo nerviraju cistokrvni botovi koji idu glavom kroz zid,tu ne govorim za ljude koji imaju drugacije misljenje...vec one sto se prodaju za sitno..tapsanje po ramenu, kartu ili mesto u skupstini...a takvih ima ali ne puno srecom...
                Nekoliko puta sam hteo da te pitam šta konkretno misliš pod privatizacijom ali sam odustajao. Koji model je po tebi ovde primenjiv . od poznatih u Evropi. Mislim na košarku , na klubove koji nemaju imovinu, na sport koji nije profitabilan nigde osim NBA. U Srbiji ne postoji dobar zakon o finansiranju sporta koji bi kroz poreske olakšice nekoga privukao . Iskreno , ja tu ne vidim mnogo mogućnosti.
                Od svih , dosadašnjih predsednika ili ljudi koji su bili u klubu , Čović je za tri koplja bolji. Mislim i na onog Miloševićevog koji je plaćao Divca 300 k po utakmici , Pauka, Vesića ...do privrednilka Drakulića i Slobe Vučićevća. Žeželja ...Sve je to rezultiralo potpunim krahom u svakom smislu i sa Mirkom Pavlovićem kao jedinim likom u kkcz

                Comment


                • Pa kazem i slazem se sa tobom..Vlasnik ej tu da obezbedi novac i dobar menadzment...sigurno niko nece dovesti od ovih nabrojanih...ima ljudi koji bi dobro to radili..nije valjda NC jedini koji to moze...bitna su sredstva..neki dobar kosarkaski radnik kao sportski direktor...itd...ceo sistem da bude dobar...Jeste to ovde cudo ali naravno d anije nemoguce....
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Pa kazem i slazem se sa tobom..Vlasnik ej tu da obezbedi novac i dobar menadzment...sigurno niko nece dovesti od ovih nabrojanih...ima ljudi koji bi dobro to radili..nije valjda NC jedini koji to moze...bitna su sredstva..neki dobar kosarkaski radnik kao sportski direktor...itd...ceo sistem da bude dobar...Jeste to ovde cudo ali naravno d anije nemoguce....
                    I koja su to imena ...dobrih kosarkaskih radnika ,uspesnih privrednika ,sposobnih ljudi ...dajte da cujemo i mi neuki i glupi

                    Comment


                    • Vi, kako kazes neuki i glupi, imate dva coveka koji znaju u zivotu sve..vucica i covica...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Vi, kako kazes neuki i glupi, imate dva coveka koji znaju u zivotu sve..vucica i covica...
                        Na osnovu ovog odgovora lepo ti je rekao, a i dalje mu nisi dao ime ili imena ljudi.

                        Comment


                        • Nema sta da mu odgovoram, nema smisla..Nek razmislja kako razmislja....Realno ja u vecini slucajeva biram sa kim cu diskutovati..ovo tipa sta ko i reci nama glupima..necu da mu dajem prostora vise niti me zanima pretarano njegovo misljenje..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Okej, nebitan je on, zarad diskusije nemas nameru da das ime coveka/ljudi koji bi radili dobro posao?

                            Comment


                            • Pa treba preuzeti nase velike igrace ali to moze u slucaju privatizacije, sa jakim vezama po svetu i maerici npr..Radamnovic, Stojakovic ili Rakocevic..mada ih ima dosta vise..koji bi mogli uci kao sportski radnici..sa finansijske strane dovedes tu neke experte iz oblasti sporta pa cak i strance a to je preduslov da neko udje u pare kao u svaki EL tim sto su pokupovale jake firme ili ljudi..banke...moze Zepter, neke nase firme..ima bogatih ljudi koji vole CZ ali zbog politickog uticaja nece da ni razmisljaju, za takve stvari se treba boriti...po meni...itd..to ovako na prvu loptu
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Pa kazem i slazem se sa tobom..Vlasnik ej tu da obezbedi novac i dobar menadzment...sigurno niko nece dovesti od ovih nabrojanih...ima ljudi koji bi dobro to radili..nije valjda NC jedini koji to moze...bitna su sredstva..neki dobar kosarkaski radnik kao sportski direktor...itd...ceo sistem da bude dobar...Jeste to ovde cudo ali naravno d anije nemoguce....
                                Nisam očekivao ime , nego predlog modela privatizacije . Neki od onih koli funcionišu . Meni je najbliži model sekcija fudbalskih klubova kao Barsa , Real , Bajern... ali treba prvo pivatizovati fudbalske klubove ...pre svega Zvezdu i Partizan a tek to mi izgleda kao nemoguća misija. Pričao je Čović o ideji kkcz kao sekciji fkcz kad je hteo da "preuzme" fk ali se to loše završilo , pogotovo je loše po kk...

                                U postojećim uslovima ja ne vidim boljeg od Čovića , po cenu da me "etiketiraš"
                                Ponavljam , bez zakona o finansiranja sporta ( poreske olakšice) priča o privatizaciji je bespredmetna.

                                Comment

                                Working...
                                X