Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gudura View Post
    Koliko god nasa igra bila nakaradna imamo 10 pobeda u EL i prvi smo u regionu. Negde smo 11-12 u Evropi, sa budzetom koji je komedija u odnosu na sve ostale sa kojima se takmicimo(otprilike upola manje od prvog sledeceg najsiromasnijeg).Sad bi smo svi kolektivno trebali da bijemo glavom o zid sto nemamo koncept igre koji smo imali prosle sezone?Ja brate ne bih.Ne vidim ja tu nista preterano tragicno.Bice da su Zvezdini navijaci "spoiled children". Da li sam odusevljen igrom?Ne.Da li je moglo bolje? Mozda.Da li je ovo trenutno katastrofa? Daleko od toga. Da li sam vise gotivio proslogodisnju ekipu i trenera? Svakako. Da li cu prestati da navijam za svoj klub i podrzavam ga sto vise ne igra granitnu odbranu i "dajem koseve na guzove i besomucni PnR roll u napadu, al nekako dobijam jace od sebe kosarku"? Sigurno da ne.Da li je bilo vise od jednog puta ove sezone kad smo bili preponosni na ove momke i njihove rezultate? Svakako.
    Da rezimiram-sramotan je odnos tzv. navijaca prema klubu za koji navijamo,posle svega sto su ovi momci i prethodne ekipe pruzile u zadnjih 5 godina.Jedan los period od 15 dana gde je izgubljen kup i jedna ocajna utakmica u Nemackoj su vecini dovoljan razlog da zaborave sve fenomenalne trenutke koje je samo ova ekipa nama priustila,da ne pricam o ekipama iz prethodnih sezona. Ja prosto osecam moralnu obavezu da uzmem svoju sezonsku i da budem svaku El utakmicu u Pioniru bez obzira na rezultat i igru,sem kad nisam u BG. Jer za razliku od mnogih jos uvek jako dobro pamtim dane kada smo se borili za opstanak u ABA.
    Niste srecni nacinom na koji dobijamo utakmice protiv najjacih ekipa u Evropi?Promenite sport drugari.Jer verujte mi, bilo je i jos uvek moze da bude to sve mnogo,mnogo gore!
    Ne zapitas se kakav je odnos ljudi u klubu prema navijacima?Sramotan odnos.Sramota je da Covic kao glavni covek kluba pljuje po navijacima, od kojih mu zavisi veliki deo budzeta za ovu kao i za sledecu sezonu.Sve je izvesnije da ce Covic opet da nas uvali u ista ona govna kad smo igrali bez sponzora i igracima kao sto su Balaba, Drca, Bakic, Sajcic, Lesic...

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Omic moze daleko bolje.
      Medjutim, da dovedemo Hauarda licno u ovom sistemu kosarke bi bio smesan
      Omić je najbolje izgledao na početku, dok još nije usvojio i počeo da primenjuje zahteve trenerskog maga, novog Žoca...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Malo se precenjuje uloga Omica, on je tu vise da odmori ove ''stare'' Ima on neki kvalitet ali naravno da nije to nesto vise. Krut je jbga, daska...i to je on..znalo se ko je Omic pre nego sto je dosao..Nasa igra doduse nije dobra za centre,a imas tu vec sijaset igraca, dva iskusna, mlade koje treba gurati sa visegodisnjim ugovorima i OMic je neko ko ce zakrpiti rupe, pre svega u minutazi...nista vise, nista manje..

        Smorili smo svi sa ovom pricom oko podrske klubu, tu je janso da svi podrzavamo tim a nekome se ne svidja kako je klub vodjen..neki vid stagnacije i ne treba ovde ljudi da se ne vole i pritiskaju zato sto razmisljaju drugacije..Imam neki osecaj da neko misli da moze sa nekimpumpanjem da promeni misljenje...

        Takodje svi smo ovde bili, tj uz Zvezdu i kad je bila najgrdja,sta vise ja sam tad isao cesto na meceve posto sam ziveo u BG-u a to nikad do sad nisam spomenuo...sad prosto ne stizem, previse posla, odem nekad preko, nekad u BG i to je to...platim klubu neku svotu kroz rekvizite, karte, godisnje , kako kad...

        Meni je sinco smetalo mada ga shvatam da je neiskusan..ali ne mozes sad pricati borimo se za F8 do poslednjeg kola, sustina je da postavis uvek jedan stepenik vise ambicije nego prosle godine..dal u rezultatskom smislu, kadrovskom, finansijskom..ali mora biti lestvica vise..to je sustina sporta i funkcionisanja kluba...to cak radi i CSKA a sto ne bi slabiji klubovi..

        Mi npr igramo EL, i iz Srbije zemlje kosarke, realno kupimo sve sto je kvalitetno...spanija ima 5 klubova u EL...nemoguce da imaju puno domacih igraca u svom timu i da imaju ne znam kakav kvalitet.. ali mi kao sampioni sfrj tako reci ne mozemo da kazemo da je neka Unicaja bolja..imali su oni uvek vise para ..i 80,90 i dan danas ali nisu bili bolji...o nemcima da ne pricam itd...Rezultati su kvalitetni ali nas NO 1 cilj treba da bude A licenca, to onda dovodi do razvoja kluba, a meni se cini da to nikog ne zanima ovde, cak ni kkp a sad i nas...Sto je to tako zakljucite sami...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Meni je žao ako vi ne shvatate da je ovo što se ove sezone dešava sve samo ne dobro. Dovedeš prilično stare igrače koji će ostati jednu sezonu, opteretiš budžet kluba pa skoro kao i u prethodnoj (najboljoj i poslednjoj jednog ciklusa)...dobiješ 10 pobeda u EL (i to je super i nečekivano za većinu navijača). Žao mi je što ne vidite da idemo putem Partizana a tamo gde smo već bili i to sve zahvaljujući (kao i one dobre stvari na početku preuzimanja) Čoviću, njegovoj aroganciji i sujeti.
          Zaista ne želim, niti ću srećan biti da vam kažem "rekao sam vam" i srećan ću biti ako se varam kako idemo opet u neku 2008 godinu, ne 2011 već par godina pre kada su se još uvek trošile neke imaginarne pare, a od te '08 do '11 je jako malo prostora i vremena.
          Arogancija Čovića se ogleda u njegovom obraćanju "semenkarima" dok Delijama ne sme da se zamera iako su ga ti isti odjebali i bojkotovali, taj kontekst "ako vam ne valja ova Zvezda idite i navijajte za druge" počinje da se piše i po forumima, počinje da se pita zašto ima tako malo navijača u Pioniru... Razlozi su uglavnom poznati i kompleksni, jer nisu samo razočaranost igrom generalno i u kupu, niti je samo cenom(standardom), niti zbog arogancije predsednika kluba ili što neko kaže "nismo košarkaška nacija"...u nekom istraživanju, nekoj anketi najbrojniji korpus navijački bi bio Zvezdin ali tu ulazi mnogo onih koji po nekoj inerciji simpatišu ovaj ili onaj klub, jezgro tvrdih navijača je malo, jeszgro onih koji vole basket je malo šire ali i dalje od tih bar polovina nije spremna da napusti komoditet doma svoga i mislim da je ovo što viđamo u A. Nikolić dvorani realnost.
          Ganac , poštujem tvoj stav ali dozvoli da se ne slažemo, Jedan sam od onih koji se suočio sa tim "jel sam ti rekao " ili "jebo te Radonjić" ,Pričam o atmosferi posle Cibone . Verovao ili ne , meni je tada bilo najvažnije da Čović ne podlegne pritiscima i najuri Deju. Savršeno sam svestan svih Čovićevih mana ali i kvaliteta.Misliš da on nema veze sa tim da smo ipakigrali EL posle poraya od Cibone? Nije bilo dovoljno imati dobar tim ,trenera, da bi se promenile stvari u srpskoj i regionalnoj košarci. I nisu samo pare u pitanju ...bilo ih je i ranije ,siguran sam da to znaš ali nije bilo rezultata ni blizu ovih u Čovićevoj eri.

          i pored svih kritika ,opravdanih, uveren sam da tim zaslužuje mnogo veću podršku nego što je trenutno ima . Mogu ja da složim sa tobom što se tiče selekcije igrača , izbora trenera ,Čovićevog neprihvatljivog odnosa prema navijačima ... ali sezona ulazi u najvažniji deo a Pionir je sve prazniji.

          @ Laki

          Slažem se ali to je dvosmerna ulica .Ima Feldin zanimljivu izjavu

          “Moramo da ostanemo jedinstveni, neki ljudi su pokušali da nas slome, da nas razdvoje, ali nismo marili za to što se govorilo i pisalo, ostali smo jedna grupa – sve su to laži, apsolutno ništa od toga nije istina. U sezoni je bilo uspona i padova, kao i kod svakog tima – istina je da smo izgubili u Kupu, ali videćemo se ponovo sa Partizanom“.

          U dvorani “Aleksandar Nikolić“ u meču sa Unikahom bilo je skoro 5.000 ljudi, ali atmosfera nije toliko vatrena sve vreme jer bojkot Delija traje.

          “Navijači su jedan od razloga što sam došao i tužno mi je što ih sada nema da nas podrže, mada još nekih ima. Čuo sam šta je posredi, ali mi igrači nekako moramo da razgovaramo sa njima, da nađemo rešenje jer, čoveče, biće nam potrebni, pogotovo u završnici ABA lige, dolazile nam najznačajnije utakmice i veliki protivnici u Evroligi. Moraju da pokušaju da nas podrže na licu mesta, nadam se da će se vratiti – izvinjavamo se za poraz u Kupu, ali mislim da vide da dajemo sve od sebe“.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            [B]
            Takodje svi smo ovde bili, tj uz Zvezdu i kad je bila najgrdja,
            Ima taj period svojih čari ali neka ,hvala , ne bih još jednom da prolazim kroz taj period

            Nego , kako objašnjavaš sa stručne strane , rotacije trenera za koga kažeš da ima 800k po sezoni ? Verujem da bi mu se naši forumski stručnjaci nahebali majke zbog DMB-a

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Pa naš narod ne voli sport toliko koliko vole neku borbu...
              To je dobro receno.

              Vidim da se spominje i kako Covic vredja navijace pa zbog toga ne dolaze... je ne znam dal ima bilo ko od navijaca ili "simpatizera" ko moze da bude licno pogodjen njegovim nekim izjavama? Mislim da navijace boli briga i za Covica i za ono sto on prica, ukoliko tim isporucuje ono sto navijac ocekuje. Tako da bih ipak vratio loptu na sportski teren.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ima taj period svojih čari ali neka ,hvala , ne bih još jednom da prolazim kroz taj period

                Nego , kako objašnjavaš sa stručne strane , rotacije trenera za koga kažeš da ima 800k po sezoni ? Verujem da bi mu se naši forumski stručnjaci nahebali majke zbog DMB-a
                Ono je apsolutno za neshvatljivo, da ne oseća kojeg igrača ide i koji je motivisaniji...hvala mu na tome.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Omić je najbolje izgledao na početku, dok još nije usvojio i počeo da primenjuje zahteve trenerskog maga, novog Žoca...
                  Daleko od njega, komso.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ima taj period svojih čari ali neka ,hvala , ne bih još jednom da prolazim kroz taj period

                    Nego , kako objašnjavaš sa stručne strane , rotacije trenera za koga kažeš da ima 800k po sezoni ? Verujem da bi mu se naši forumski stručnjaci nahebali majke zbog DMB-a
                    Ocajne ali to je njegov sistem ko prati njih zna..ne posebno nesto ja ali sma primetio to odavno...mada je imao i prinudu posto Sermadini nije mogao a Nedovic nije igrao....Svakako i njima je potrebno sveza krv, doslo je do zasicenja PLaze..cim vrda za tom+1 sezonom Misko mu nesto sprema...sad sta ne znam...Meni su oni ok timcic..peti budzet ACB lige, nemaju neki roster it u su gde treba da budu kao i mi...Kazem kod njih su problem domaci igraci, oni kupe sto Barsa, Real nece,sto ne ode u NBA itd..Kod njih je samo ovaj pirgavi Diez iz Malage npr...ipak imaju 4-5 domacih igraca..trude se da urade nesto ali realno nisu EL tim...peti sesti klub po znaci u Spaniji..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ono je apsolutno za neshvatljivo, da ne oseća kojeg igrača ide i koji je motivisaniji...hvala mu na tome.
                      Očekivao sam nekakav odgovor na moj post tebi ali ok , eto slažemo se oko Plaze

                      @Lošmi

                      Meni su oni ok timcic..peti budzet ACB lige, nemaju neki roster it u su gde treba da budu kao i mi...

                      Trener 800k , čini mi se da si rekao da je budžet 12 milki i tu su negde kao mi .Ok

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Daleko od njega, komso.
                        Valjda je Žoc samo nešto pohvalno rekao o našem treneru..ili ga je (Žoca), primorao zli Čović da to kaže u sklopu dogovora oko Gudure

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Očekivao sam nekakav odgovor na moj post tebi ali ok , eto slažemo se oko Plaze

                          @Lošmi

                          Meni su oni ok timcic..peti budzet ACB lige, nemaju neki roster it u su gde treba da budu kao i mi...

                          Trener 800k , čini mi se da si rekao da je budžet 12 milki i tu su negde kao mi .Ok
                          Sad cu da budem precizan...oni su za NG najavili 12.9m budzet ali sad kazu da imaju nesto manje od 12miliona..njihov sponzor Banka iz Malagekoja je vlasnik tima im je povecala pul pre sezone. Oni imaju ugovore i za carter let,sve tip top nema se sta zameriti. NJihova Arena prima 11k ljudi imaju 8 hiljada pretplatnih karata, ne znam koliko tacno kosta, ali da je eto 250e x 8k 2m....

                          Samo od toga imaju 2m ali mislim i vise..kad uzmes kupljene karte i prihode od svega sto prodaju u NJIHOVOJ DVORANI...Real ima 33m Barsa 30m..Baskonija 18m i Valensija npr 15m...

                          Ali mi mislim da imamo oko 7m, Zalgiris 8m tu negde..Bamberg mozda ima nesto veci budzet zbog poreza...i to je to..Mozes se eto meriti sa Zalgirisom...ne mora ALimpije da se meri sa Spancima ali moze sa Zalgirisom ako gledas kroz pirme love i da tamo postoje porezi a ovde ono..komedija..

                          Granka ima oko 8m..Estudijantes,Mursijapo 5-6m..Andora 4-5m itd...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Sad cu da budem precizan...oni su za NG najavili 12.9m budzet ali sad kazu da imaju nesto manje od 12miliona..njihov sponzor Banka iz Malagekoja je vlasnik tima im je povecala pul pre sezone. Oni imaju ugovore i za carter let,sve tip top nema se sta zameriti. NJihova Arena prima 11k ljudi imaju 8 hiljada pretplatnih karata, ne znam koliko tacno kosta, ali da je eto 250e x 8k 2m....

                            Samo od toga imaju 2m ali mislim i vise..kad uzmes kupljene karte i prihode od svega sto prodaju u NJIHOVOJ DVORANI...Real ima 33m Barsa 30m..Baskonija 18m i Valensija npr 15m...

                            Ali mi mislim da imamo oko 7m, Zalgiris 8m tu negde..Bamberg mozda ima nesto veci budzet zbog poreza...i to je to..Mozes se eto meriti sa Zalgirisom...ne mora ALimpije da se meri sa Spancima ali moze sa Zalgirisom ako gledas kroz pirme love i da tamo postoje porezi a ovde ono..komedija..

                            Granka ima oko 8m..Estudijantes,Mursijapo 5-6m..Andora 4-5m itd...

                            Pozdrav iz dalekog Houston Texasa, odem na kratko i eto sranja tamo u Beogradu.

                            Skup internet ovde pa nisam puno pratio razna desavanja a i bilo je za izbegavanje, valjda kada si daleko od ociju daleko je od srca, nego uhvati ovaj slobodan vikend da ispratim malo sta se sve izdesavalo, jebiga ovde u USA pojma nemaju za taj nas European Nba pa pokazujem ludacima ovde snimke sa nasih utakmica u El, ne mogu da veruju da karta kosta samo 7 usd a mesto pored terena 50 usd dok su karte za Houston Rockets od 50 usd pa do 1500 usd, ali bi rado dali sve pare da prisustvuju nasoj jednoj utakmici uzivo.

                            S obzirom da te cene mozemo da sanjamo ali je najveci strucnjak i moj drug Losmi daleko informisaniji od mene i ovde sa puno autoriteta napise da je nas budzet tu negde oko 7 miliona, samo cu navesti sponzorske ugovore koji su mahom svima poznati ali cu napisati one najvece a on neka dopise slobodno razliku do tih 7 miliona eur.

                            mts 800k
                            huwaei 200k
                            pionir 50 k
                            tikves 80 k
                            grad od 100 do 200 k u zavisnosti od volje i uspeha koji klub ostvari u kalendarskoj godini po pravilniku iz 201... i neke godine.
                            idea 200 k
                            El ucesce u tv pravima 200 k

                            sezonske, prodaja igraca i ulaznice su kategorija koja se nikako ne mogu staviti u siguran prihod.( teoretski samo od ulaznica i bonus pobeda mozes uzeti 3.5 miliona a to je da pobedis svih 30 i napunis 15 arena i plus uzmes El trofej za dodatnih 1 milion). Ako si ove pare racunao u nas budzet onda si blizu ali ti opet fali par miliona.


                            Znaci po gruboj racunici mi smo na nekih 1.6 miliona sigurnih sponzora u parama, tehnicki sponzori su tehnicki sponzori, molim te zarad istine da nam navedes i dodjes do tog budzeta od 7 miliona pa da jebemo nekome mater u klubu sto sa 7 miliona eur tvog budzeta mi vec nismo u top 8 ekipa ove sezone.

                            Do skorog povratka u majku Srbiju pozdrav i nadam se da cemo neki trofej osvojiti dok se ne vratim.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Pozdrav iz dalekog Houston Texasa, odem na kratko i eto sranja tamo u Beogradu.

                              Skup internet ovde pa nisam puno pratio razna desavanja a i bilo je za izbegavanje, valjda kada si daleko od ociju daleko je od srca, nego uhvati ovaj slobodan vikend da ispratim malo sta se sve izdesavalo, jebiga ovde u USA pojma nemaju za taj nas European Nba pa pokazujem ludacima ovde snimke sa nasih utakmica u El, ne mogu da veruju da karta kosta samo 7 usd a mesto pored terena 50 usd dok su karte za Houston Rockets od 50 usd pa do 1500 usd, ali bi rado dali sve pare da prisustvuju nasoj jednoj utakmici uzivo.

                              S obzirom da te cene mozemo da sanjamo ali je najveci strucnjak i moj drug Losmi daleko informisaniji od mene i ovde sa puno autoriteta napise da je nas budzet tu negde oko 7 miliona, samo cu navesti sponzorske ugovore koji su mahom svima poznati ali cu napisati one najvece a on neka dopise slobodno razliku do tih 7 miliona eur.

                              mts 800k
                              huwaei 200k
                              pionir 50 k
                              tikves 80 k
                              grad od 100 do 200 k u zavisnosti od volje i uspeha koji klub ostvari u kalendarskoj godini po pravilniku iz 201... i neke godine.
                              idea 200 k
                              El ucesce u tv pravima 200 k

                              sezonske, prodaja igraca i ulaznice su kategorija koja se nikako ne mogu staviti u siguran prihod.( teoretski samo od ulaznica i bonus pobeda mozes uzeti 3.5 miliona a to je da pobedis svih 30 i napunis 15 arena i plus uzmes El trofej za dodatnih 1 milion). Ako si ove pare racunao u nas budzet onda si blizu ali ti opet fali par miliona.


                              Znaci po gruboj racunici mi smo na nekih 1.6 miliona sigurnih sponzora u parama, tehnicki sponzori su tehnicki sponzori, molim te zarad istine da nam navedes i dodjes do tog budzeta od 7 miliona pa da jebemo nekome mater u klubu sto sa 7 miliona eur tvog budzeta mi vec nismo u top 8 ekipa ove sezone.

                              Do skorog povratka u majku Srbiju pozdrav i nadam se da cemo neki trofej osvojiti dok se ne vratim.
                              haha ne vata kamion Mogao bi mi solju Hjustona doneti ne mora kao poklon..tipla cu

                              Elem ovo su neki podaci sa kojim se vode strane agencije i novinari. Mozda oni ne znaju, pa ja lazem i vas..gazda je negde pricao o budzetu oko 3m za plate..prekeo racuna, porezi itd..putovanja i ostala sranja ne znam koliko kostaju...

                              Zaboravio si da dodas i akciju doniraj i dominiraj..kineze itd..hehe..

                              Salim se ja malo, uzivaj ti Sarac tamo sa kamionima i da nam se vratis za Kalemegdan, ne moze gazda da kontrolise forume bez tebe, pogubio se malo...ali izgleda je zagorelo..naravno kad se gubi nema te nigde, prva pobeda i ti si tu..vatas neki wi fi iz nekog restorana pored auto puta..elem svako dobro tamo i da se vratis sto pre, sa soljom
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                haha ne vata kamion Mogao bi mi solju Hjustona doneti ne mora kao poklon..tipla cu

                                Elem ovo su neki podaci sa kojim se vode strane agencije i novinari. Mozda oni ne znaju, pa ja lazem i vas..gazda je negde pricao o budzetu oko 3m za plate..prekeo racuna, porezi itd..putovanja i ostala sranja ne znam koliko kostaju...

                                Zaboravio si da dodas i akciju doniraj i dominiraj..kineze itd..hehe..

                                Salim se ja malo, uzivaj ti Sarac tamo sa kamionima i da nam se vratis za Kalemegdan, ne moze gazda da kontrolise forume bez tebe, pogubio se malo...ali izgleda je zagorelo..naravno kad se gubi nema te nigde, prva pobeda i ti si tu..vatas neki wi fi iz nekog restorana pored auto puta..elem svako dobro tamo i da se vratis sto pre, sa soljom
                                Moj druze Beogradski, ima jedna dobra kniga koja se zove "How to win friends and influence people" potrazi je (na engleskom je pa ako si malo slab sa tim jezikom uvek mozes na google translate) i ima jedan deo u knjizi koja kaze ako zelis da izbegnes konflikt sa (ne)prijateljima jednostavno ne ucestvuj. Moj razlog izmedju ostalog neprisustva na ovom forumu par nedelja,a sta je jedna pobeda na spram bruke u Nisu.Ni prva ni poslednja u Covic eri.

                                Ne vozim fizicki kamione ali je to itekako posten i krvav posao,ali ti imas svoju istinu i ko sam ja da menjam tvoje vidjenje.

                                Ja ti napisem sta je opste poznato, ovogodisnji roster nije ni blizu te cifre o kojoj sanjas, proslogodisnji dream tim je bio malo preko te cifre plus Radonjic i strucni stab.

                                Putovanja mozemo sracunati pojedinacno za svaku destinaciju i nijedno ne prelazi 10.000 eur, opste je poznato da ne idemo charterima vec ekonomskom klasom i redovnim linijama, rezervisu se karte dosta unapred zbog unapred poznatog rasporeda. Smestaj u ino zemljama je na bazi reciprociteta sa vecinom ekipa a mi troskove stranih ekipa pokrivamo delimicno i kroz reklame sa Crown Plazom i Metropolom gde vecina timova i boravi kada su kod nas. Troskovi putovanja za Aba ligu su na teret ABA LIGE.Letnje pripreme vec tri godine obavljamo ovde u Beogradu, jebiga tesko je odvojiti par desetina hiljada za planinu od tih tvojih 7 miliona ocigledno.

                                Naravno da su podaci stranih agencija i novinara merodavniji od zvanicnih papira naseg kluba i treba da verujes njima svakako, oni svakako su na izvoru svih informacija, samo ne znam od kad je Tegi strani novinar on je najbolje informisan od svih pa vidim da ti je bas on kompetentan.

                                DID akcija je na 36.000 eur i koliko sam obavesten sinoc je stigla donacija od 250. usd iz Amerike i jos nekoliko hiljada dinara za otkup dresa (jebiga treba se isplatiti Keseljova plata koja nije mala jer DID je sa tom namerom i osnovan zar ne , kakvi bandazi i semafori, za KESELJA ALL IN.

                                Jebes klub ako ce da se plasi forumskih strucnjaka ali sam u odsustvu dobio informaciju da ce klub ozbiljno da razmisli da ovog leta ako se udje u El da svi forumi izaberu po dva predstavnika koji ce predloziti klubu pojacanja za sledecu sezonu. Dosta vise da klub bira a da to nema podrsku svih foruma i iskrenih zvezdasa, ocigledno da je Covicu potrebna apsolutna podrska svih pa je resio da ovog puta poslusa glas naroda (pod uslovom da ostane ako ovi tvoji ne udju do kraja Juna).
                                Ocekujem tebe kao jednog od nosilaca te ekipe samo moras da se odlucis da li ces da budes predstavnik ovog foruma, b92 ili fb stranice. Nemoj biti kao tvoj idol AV pa da se kloniras na tri mesta.

                                Sorry moram ici, natocio sam gorivo, popio sam kafu i moram ici put Chicaga.

                                Samo Milwaukee Bucks moj drug, kakav Houston.

                                Comment

                                Working...
                                X