Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Jel moze neko da mi objasni zasto je vazno da uzmemo ABA ligu? EL ionako vise nikoga ne interesuje, ni igrace ni navijece niti zaposlene u klubu zajedno sa strucnim stabom, pa ne vidim u cemu je poenta uzimanja ABA lige...
    Ja bih mnogo vise voleo da dogodine gledam Radonjinu Zvezdu u EC nego Alimpijevu i Covicevu u EL
    Zato, decko, sto od tv prava i pobeda u El uzimamo lepe pare u odnosu na nase jadne finansije ,jer afirmisemo mlade igrace te njihovom prodajom obezbedjujemo funkcionisanje kluba,to sto nam EL nije prioritet to je zbog toga sto nemamo teorijske sanse da udjemo u top 8 a u isto vreme moramo da se koncentrisemo na ABA ligu od koje nam prakticno egzistencija kluba zavisi ...u tome je poenta
    El zeli da igra svaki klub koji drzi do sebe a ti pominjes EC koji je nizerazredno takmicenje u odnosu na EL ...mani se praznih prica i idi podrzi momke u Pionir

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Ne KK CZ mora da igra EL narednih desetak godina,
      posle moze i EK.
      posle moze i A licenca

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Ako sam dobro shvatio igramo košarku da bi uzimali ABA, ostalo ko jebe, nek uzme ko hoće + EL ko ga jebe?
        Pa tu pricu pricamo vec tri godine. Prosle je EL prestala da bude bitna u sred birbe za top8

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Zato, decko, sto od tv prava i pobeda u El uzimamo lepe pare u odnosu na nase jadne finansije ,jer afirmisemo mlade igrace te njihovom prodajom obezbedjujemo funkcionisanje kluba,to sto nam EL nije prioritet to je zbog toga sto nemamo teorijske sanse da udjemo u top 8 a u isto vreme moramo da se koncentrisemo na ABA ligu od koje nam prakticno egzistencija kluba zavisi ...u tome je poenta
          El zeli da igra svaki klub koji drzi do sebe a ti pominjes EC koji je nizerazredno takmicenje u odnosu na EL ...mani se praznih prica i idi podrzi momke u Pionir
          Decak, ipak malo vise para uzimamo kad Radonja napuni Arenu i od obestecenja koja dobijamo za igrace koje je on stvorio.. A i tu EL je bas on ostavio u nasledje, i ako ovako nastave necemo jos dugo ubirati lovu od TV prava i bonuse za pobede u tom takmicenju.


          Samo ne bih voleo da se ovo opet pretvori u raspravu o Radonji jer smo ispisali sve sto se na tu temo moglo ispisati i to sve nebrojano puta ponovili
          Last edited by Antona; 28-02-18, 15:47.

          Comment


          • On prica o sistemu vrednosti. Koji u Srbiji prosto ne postoji... Svi glume neko postenje a na drugu stranu podrzavaju nesto sto nema dodirnih tacaka sa tim.
            Da ne ulazim ali npr Teriz, Vucelic, Limar, Covic itd..su sve samo ne posteni i dobri ljudi, pa cak i da uloze svoje pare pa da kazes...ali ovako mi nista nije jasno...Sad kao oni znaju da se snadju u mulju....a upravo ta rec mulj je kljucna...prihvatamo mulj i zabole nas...

            Svi bi promene, a niko nece od sebe da krene...Bile ove demonstracije, cimam ljude..jedan je otisao sa mnom i to jednom...sledeci dan, kaze bole ga noge itd..sustina svega..dobro je moze i gore...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Naravno Losmi, ljudi su malodusni, razocarani, vreme velikih revolucija je proslo, sad svi gledaju neki svoj intres, pa kao i ovi koji hoce da nam udju u klub..

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Decak, ipak malo vise para uzimamo kad Radonja napuni Arenu i od obestecenja koja dobijamo za igrace koje je on stvorio.. A i tu EL je bas on ostavio u nasledje, i ako ovako nastave necemo jos dugo ubirati lovu od TV prava i bonuse za pobede u tom takmicenju.


                Samo ne bih voleo da se ovo opet pretvori u raspravu o Radonji jer smo ispisali sve sto se na tu temo moglo ispisati i to sve nebrojano puta ponovili
                Radonji svaka cast ali nisu samo njegove zasluge ....ja ga obozavam i voleo bi da je ostao ali nije hteo i to je to ..zivot tece dalje ...Arenu je punila publika zeljna decenijskog posta ...
                U el sa ovim sastavom guramo vise nego dobro ...pogledate Barcu ,Milan ,Efes ...u te tri ekipe je utuceno zajedno 20 mil

                Comment


                • Moje shvatanje sporta su titule, znaci moj cilj su sva 3 trofeja, kls+aba+kup...te forice nebitni trofeji su kurac...evo uzmemo abu, igramo el i doguramo max do top 8 i sta ces sutra unuku ili sinu da kazes? E znas sine mi smo 2019 igrali top 8 el,nema veze sto je partizan bio prvak drzave 2568884655 puta, ti trofeji su nevazni, znas sine cilj je samo aba da bi se igrala el nema veze sto imamo titula koliko i borac...alo ljudi velicina kluba se meri po broju titula, sta vredi celsiju ili sitiju ucesca u ls kad su kurac u odnosu na liverpul i junajted...mene el samo raduje jer ucesce u istoj znaci veci budzet, sto znaci jaci tim u odnosu na glavne konkurente u aba i kls, sto znaci da imamo vece sanse za titule i to je ono sto me zanima...ko bude kenjao kup i kls su nebitni taj nije pravi navijac Zvezde, jer svaki navijac zeli da njegov tim bude najbolji svuda...nije real veliki jer se zove tako, vec jer ima brda titula

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Decak, ipak malo vise para uzimamo kad Radonja napuni Arenu i od obestecenja koja dobijamo za igrace koje je on stvorio.. .
                    O boze....

                    Originally posted by Antona View Post
                    Samo ne bih voleo da se ovo opet pretvori u raspravu o Radonji jer smo ispisali sve sto se na tu temo moglo ispisati i to sve nebrojano puta ponovili
                    Pocecu da nudim novce da se vise ne pominju bivsi treneri i "slavni dani nase proslosti"...pa dokle vise ljudi, ako vise ne zelite jednu-te-istu raspravu zasto ga onda vise spominjete? Za 70 godina imali smo sijaset trenera koji su prosli i otisli i verovali ili ne nijedan ne moze biti dozivotno u klubu. Nema vise, proslo, otislo, cao. Ajmo da zavrsimo sa tim.
                    Last edited by mmajstor; 28-02-18, 20:19.

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Moje shvatanje sporta su titule

                      Comment


                      • Takmičarski sport druže. TAKMIČARSKI.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • To sa drugovima i drugaricama, to moze u rekreativnom basketu iza zgrade...kada neko prima platu 300-400 000 evra, nema tu igre i igrica...nema tu ovaj je slabiji pa pusti ga da se uci, primas platu zasto? Pa da bi dao sve od sebe da taj klub osvoji nesto, to je profesionalizam surovi i to je taj sport...a ovo drugarstvo, pa kao u zdravom telu zdrav duh, to moze negde drugde...ja tebe placam da das sve od sebe da useres protivnika bio to mladic, devojka ili starac....

                          Comment


                          • Nedovic sutra ne igra

                            Comment


                            • Mozda i Shermadini ali Nedovic out sigurno..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Igrali ili ne od naseg pristupa utakmici najvise zavisi ...mislim da je vreme da dobijemo ovu utakmicu u EL i da krenemo u dobrom ritmu na zavrsetak Aba lige

                                Comment

                                Working...
                                X