Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ikaluka View Post
    Naravno,taj haos kod pristalica je jos veci jer postoji i pritajena podela na Baticine i Coviceve,sto je interesantno i jedni i drugi imaju svoje pristalice kako u crnogorskoradonjicevskom tako i u antiradonjicevskom klanu sto pravi jos vecu anarhiju.
    Ima i nas koji smo u klanu zdravog razuma.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ima i nas koji smo u klanu zdravog razuma.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Brate Djamile! A man can dream

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ima i nas koji smo u klanu zdravog razuma.
          Ta grupa za sada nema clanova i svaki individualni pokusaj nametanja ka toj grupi je sumnjiv i zahteva stroge provere i testiranja jer sa takvim osobama ocigledno nesto nije u redu.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Brate Djamile! A man can dream

            Cavs' missing link
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ima i nas koji smo u klanu zdravog razuma.
              Ti si u tom umisljenom klanu vrhovni vodja i jedini clan[emoji3][emoji3]

              Comment


              • Jel moguce da neko napise da se popisa na nekog...i da to ostane napisano bez ikakve sankcije.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Prvo, DR nije Vujošević, Radonja se držao isključivo parketa. Finansije sa igračima i cinculiranje sa istim je oduvek bio Čovićev posao i ako su igrači ostajali u klubu to je isključivo zato što im je obećano da će naposletku dobiti zarađen novac što se i desilo.Takvu vrstu obećanja može samo Čović da da.
                  Inače, kod nekih naših navijača prepoznajem isto idolopoklonstvo prema Dejanu kao kod grobara prema Vujoševiću, u dlaku isti termini "oteran je" iako su im istekli ugovori, obojici.
                  Nije to toliko ni bitno, shvatite da je Radonja postao deo svetle istorije kluba. Bliske istorije, ali ipak istorije. Ovo je sad neka nova priča koja se rodila na obrisima te Zvezde koju su zajedno izgradili Dejan i Nebojša.
                  Vidi, secamo se svi Lazica, Vukoicica, Pesica itd.. Nije bas da je znao sa trenerima do DR..da ne pisem o FMP... Licno DR ne treba odbrana ali kad ga napada ''ljudska'' gromada kao NC onda prosto moram stati u zastitu tako jednog pre svega dobrog coveka pa onda i trenera...

                  Diskreditovanje onakvog coveka od onakvog coveka... je vise nego sramno i kome to ne smeta taj nije normalan....i to je sustina..trenerski rad manje vise...sa BIG AL pokusava da ga minimalizuje i to je svima jasno ko ima klikere..i stavlja se iznad kluba...

                  On je predsednik kluba i nista vise...za 30g se niko nece secati njega vec Dejana..i on je to prekinuo...Ljudi bi prodali moral i obraz za par titula..bilo je nekih ovde koji su pisali o moralu a razna sranja radili i po utakmicama..tako i ovaj NC glumi nekog sveca i spasitelja CZ..ali sustina kao sto DV nije neki ubica bio vec polticku situaciju koristili..tako i sad...i kome se to svidja i misli da je sportski taj veze sa zivotom nema...

                  EDIT: Banovan covek nista onda..
                  Last edited by LosmiSK; 26-02-18, 19:56.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Jel moguce da neko napise da se popisa na nekog...i da to ostane napisano bez ikakve sankcije.
                    Opomenut i on, i ostali - za sada se nije nastavilo.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Žao mi je ako Viktor stvarno batali forum, pristojan forumaš sa uravnoteženim postovima (retkost na ovom forumu), vidim da ni Madafaka baš ne piše često i to mi deluje deprimirajuće. Nije loše po nekad imati varnice na forumu ali ako to preovlađuje to i predstavlja problem a za te varnice imate "pomračenje".
                      Viktore, odustajanje nije opcija hrabrih (neko će reći, da ali jeste pametnih) ipak predlažem ti da kovertiraš potez do nekog drugog puta, daj šansu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Brate Djamile! A man can dream

                        Prati predsjednik forume, mozda vidi ovo.

                        Bas sam se nasmijao danas kad je rekao 'Kako oni vole mene da zovu Covke, Coki'
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Sta je BRE ovo,uskoro necu imati sa kim da pisem/diskutujem/, pitam se da li je dosao trenutak da se napusti?
                          Last edited by ikaluka; 26-02-18, 21:08.

                          Comment


                          • Moraju igraci da se trgnu, daju sve od sebe. Nema vise zajebancije.

                            Comment


                            • Da postoji mesta za kritike, definitivno postoji. Da je totalno rasulo i da se sve raspada, ne bih rekao.

                              Imaju odmor sada, pa treninzi i imamo 2 ABA utakmice do kraja, mislim da ce se pokazati bolje. Definitivno se slazem da se videla nezainteresovanost na terenu i da to najvise muci one koji imaju neke kritike ka treneru, igracima i ostatku kluba. Ali isto nisam u vozu gde mislim da treba da Alimpije treba da dobije otkaz.

                              Na kraju krajeva jedini cilj treba da bude da vrate Rocestia u formu i da vidimo da li ce moci Pero da odigra bitne utakmice za osvajanje ABE. Al mislim da su se strasti previse uzburkale prvo gubitkom od Partizana, pa onda cela prica oko skrnavljenja pehara, pa onda jos jedan debakl u EL i onda na sve to dobijes socne price o tuci izmedju trenera i igraca. Previse stvari u kratkom vremenu da ne moze covek da ohladi glavu i da se smiri

                              Mislim da ce biti bolje sada u pon kada budemo igrali u ABA.

                              Comment


                              • Mozda ovo sto se desilo moze da ima i neki pozitivan efekat... mislim na "neprijatnost" koju su igraci i trener imali da umesto da slave decije rodjendane ili ispune slobodno vreme na drugi nacin, moraju da citaju neke nebuloze o sebi, i da iste da demantuju i opravdavaju novinarima, sto je zesci smor. Jedini nacin da to u ovoj zemlji sprece ili barem umanje jeste da Vucicevicu ne daju materijal za tako nesto, a to ce uciniti iskljucivo dobrim partijama. Deluje kao motiv za koji ce se dodatno potruditi, pa je i za ocekivati da ovim dogadjajem pocnemo da izlazimo iz kanala, i da mozemo da finisiramo sezonu kako i treba. Igokea ume da bude nezgodan protivnik u Laktasima, Cibona u bgd nema sta da trazi, u svakom slucaju ocekujem 2 pobede pa onda plej of sa vecim samopouzdanjem nego sto je u ovom trenutku.

                                Talodje, moramo ipak dodati gas i u evroligi... katastrofalni porazi uzasno deluju na samopouzdanje i pobednicki duh koji nam treba u plej ofu (plus materijal za viteza Koju).
                                Last edited by mmajstor; 27-02-18, 00:24.

                                Comment

                                Working...
                                X