Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Neko podizanje na nivo božanstva (apoteozu) prema DR-u a neko prema Čooviću, ni jedno ni drugo nije dobro ali pokazuje da se krećemo u pravcu u kom su išli navijači Partizana.
    A neko ni prema kome, tj. samo prema Zvezdi[emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Od 2011 godime svaka Coviceva konferencija je ista i stalno u krug ponavlja:

      1.Gde smo bili 2011?

      2.Nece mi carsija smenjivati trenera!

      3.Ako neko ume bolje neka preuzme klub,ja cu se povuci!

      4.Najamanji smo budzet u EL ali nam dobro ide!

      Danas je i zvanicno potvrdio da nije u sukobu sa "prvim bratom".Bracu ne interesuje kosarkaski klub jer tu nema para.Oni imaju svoje firme i poslove i rade puteve,rasvete itd...Vise puta je Covic zahvaljivao "ocu nacije" na pomoci.Da je sa njima u sukobu Covic sigurno ne bi gostovao kod onog narkomana na smrdljivoj tv stanici(Pink).

      Verovatno neki od vas i znaju da Covic cita forume.Ja znam da on na jednom forumu cak i pise,prilicno je aktivan na tom forumu.Zato ne treba da vas cudi sto proziva "Popaje" sa foruma i druge diznijeve likove.

      Cuo sam iz prve ruke da ce Covic na kraju sezone napustiti klub ako se ne plasiramo u evroligu.On zna da nas budzet 70% pokrivaju ulaznice i pobede u evroligi i svestan je da bez nje ne moze funkcionisati klub.Prica se da su igraci primili samo dve plate od pocetka sezone.

      Comment


      • @Czbg9

        Nije to bas tako. I stvarno ne razumem ljude koji misle da je Covic namerno kako kazes "razjebao" tim, sto bi on to sebi prvom uradio. A tek ovaj deo za teranje Radonjica je smesan, niti ga je on otpustio niti je imao cim da ga zadrzi.
        Last edited by 011; 26-02-18, 16:40.

        Comment


        • Vi olako zaboravljate podatak koji je skoro izašao da smo bili u minusu oko 3m evra pre ove rasprodaje ekipe.

          Bogu hvala da smo uspeli kako vi kazete da razjebemo tim jer smo se spasli tako.

          Comment


          • Pored misljenja da Alimpijevic nije kadar sa strucne strane da vodi tim postavljao sam pitanje od pocetka sezone sta ce biti kada:

            1.Krenu da kasne plate kao sad ?
            2. Kada krene nezadovoljstvo igraca?
            3. Kada rezultati krenu nizbrdo, kao i igra samim tim?
            Dal bilo ko smatra da Alimpijevic to moze da ,,drzi,, ?????????????
            Ocigledno je atmosfera u klubu losa. Cujem kasne i plate.

            Comment


            • Originally posted by Bergamo View Post
              Od 2011 godime svaka Coviceva konferencija je ista i stalno u krug ponavlja:

              1.Gde smo bili 2011?

              2.Nece mi carsija smenjivati trenera!

              3.Ako neko ume bolje neka preuzme klub,ja cu se povuci!

              4.Najamanji smo budzet u EL ali nam dobro ide!

              Danas je i zvanicno potvrdio da nije u sukobu sa "prvim bratom".Bracu ne interesuje kosarkaski klub jer tu nema para.Oni imaju svoje firme i poslove i rade puteve,rasvete itd...Vise puta je Covic zahvaljivao "ocu nacije" na pomoci.Da je sa njima u sukobu Covic sigurno ne bi gostovao kod onog narkomana na smrdljivoj tv stanici(Pink).

              Verovatno neki od vas i znaju da Covic cita forume.Ja znam da on na jednom forumu cak i pise,prilicno je aktivan na tom forumu.Zato ne treba da vas cudi sto proziva "Popaje" sa foruma i druge diznijeve likove.

              Cuo sam iz prve ruke da ce Covic na kraju sezone napustiti klub ako se ne plasiramo u evroligu.On zna da nas budzet 70% pokrivaju ulaznice i pobede u evroligi i svestan je da bez nje ne moze funkcionisati klub.Prica se da su igraci primili samo dve plate od pocetka sezone.
              Ne izmišljaj, sve plate su isplaćene do sada barem.

              Comment


              • Originally posted by Bergamo View Post
                Od 2011 godime svaka Coviceva konferencija je ista i stalno u krug ponavlja:

                1.Gde smo bili 2011?

                2.Nece mi carsija smenjivati trenera!

                3.Ako neko ume bolje neka preuzme klub,ja cu se povuci!

                4.Najamanji smo budzet u EL ali nam dobro ide!

                Ti očigledno nisi ni gledao ni pročitao kako je tekla KZN. Nijednu od ovih stvari nije ni spomenuo.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Postovani sagovornici, moracu da odustanem od pisanja a vjerovatno i od citanja ovog foruma. Moj prioritet pri registraciji je bio citanje kosarkaskih tema od ljudi za koje sam se nadao da znaju vise od mene u smislu da bih naucio nesto i prosirio ugao gledanja na parket. Druga stvar je bila ta sto sam imao odredjena saznanja unutar kluba ( vecinom pozitivna ) pa sam zelio da prenesem samo pozitivno ono sto je za siri krug ljudi. Ispostavilo se da sam za sve bio u pravu, svoje misljenje nisam naturao nikome niti sam vrijedjao, a da za svo ovo vrijeme mogu na prste jedne ruke nabrojati kosarkaske postove. Da sam stonoga, malo bi mi prstiju bilo za pljuvacinu i vrijedjanje bez ikakvog osnova ovog tima koji mnogo volim. Ja vas sve pozdravljam i zelim Kalemegdan u junu. Za vas koji mislite da znate bolje ili mislite da znate nekog ko moze bolje, ostavite tastaturu i smjenite sve u klubu, imate moju podrsku ako ce Zvezda time profitirati.

                  Comment


                  • Sve strucnjaci i svi imaju resenja ,svi pametni ......aniko da podrzi sada kad je najteze , niko da dodje da peva u halu ....popisam se na takve simpatizere ,navijace ...sta god da ste

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      Sve strucnjaci i svi imaju resenja ,svi pametni ......aniko da podrzi sada kad je najteze , niko da dodje da peva u halu ....popisam se na takve simpatizere ,navijace ...sta god da ste
                      Mogao bi malo da pripazis na recnik kojim se obracas ostalim forumasima.
                      Isto vazi i za ostale forumase - nema potrebe za medjusobnim vredjanjem.
                      Last edited by kronostime; 26-02-18, 18:06.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Dobro, ova konferencija je sjajna ako trgne ekipu iz letargije, sve drugo je vrtenje u krug, pa cak i najava da Covic ode na kraju sezone, ali sacekajmo da vidimo prvo takmicenje u kom cemo igrati a to je pitanje svih pitanja.

                        Comment


                        • Bas je zanimljiva situacija na navijackoj sceni nasa dava "najveca"kluba,dok je kod partizanovaca jasna situacija i podela na zabranjene/grobari,/ i nezabranjene/bivse nebih rekao delije,mada mnogi ispod majice i dalje imaju istetoviran zvezdin grb/ dotle je kod Zvezdinih navijaca situacija haoticnija.Na jednoj strani Delije za koje se nezna koga i sta hoce niti koga konkretno podrzavaju osim sto je sigurno da najvise podrzavaju sami sebe i na drugoj strani su pristalice koji se dele za sada u dve grupe, grnogorsko radonjicevski klan koji su za Radonjica po cenu i da se nanese steta Zvezdi i antiradonjicevski isto tako veliki, koja ni pokoju cenu ne zeli vise da Zvezda ima bilo kakve veze sa doticnim/po sistemu sotono sto dalje/.Za sada mi deluje da ove dve podgrupe imaju vrlo malo dodirnih tacaka sa tendencijom da se jaz medju njima jos vise produbi.Kako je krenulo bice ovde jos siljenja glogovog kolja i osnivanja jos nekih podgrupa bar kada su forumski navijaci u pitanju.
                          Last edited by ikaluka; 26-02-18, 18:31.

                          Comment


                          • Originally posted by ikaluka View Post
                            Bas je zanimljiva situacija na navijackoj sceni nasa dava "najveca"kluba,dok je kod partizanovaca jasna situacija i podela na zabranjene/grobari,/ i nezabranjene/bivse nebih rekao delije,mada mnogi ispod majice i dalje imaju istetoviran zvezdin grb/ dotle je kod Zvezdinih navijaca situacija haoticnija.Na jednoj strani Delije za koje se nezna koga i sta hoce niti koga konkretno podrzavaju osim sto je sigurno da najvise podrzavaju sami sebe i na drugoj strani su pristalice koji se dele za sada u dve grupe, grnogorsko radonjicevski klan koji su za Radonjica po cenu i da se nanese steta Zvezdi i antiradonjicevski isto tako veliki, koja ni pokoju cenu ne zeli vise da Zvezda ima bilo kakve veze sa doticnim/po sistemu sotono sto dalje/.Za sada mi deluje da ove dve podgrupe imaju vrlo malo dodirnih tacaka sa tendencijom da se jaz medju njima jos vise produbi.Kako je krenulo bice ovde jos siljenja glogovog kolja i osnivanja jos nekih podgrupa bar kada su forumski navijaci u pitanju.
                            Imas najjacu grupu ,,Covicevi,,[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Imas najjacu grupu ,,Covicevi,,[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                              Naravno,taj haos kod pristalica je jos veci jer postoji i pritajena podela na Baticine i Coviceve,sto je interesantno i jedni i drugi imaju svoje pristalice kako u crnogorskoradonjicevskom tako i u antiradonjicevskom klanu sto pravi jos vecu anarhiju.
                              Last edited by ikaluka; 26-02-18, 18:44.

                              Comment


                              • Ubi nas razjedinjenost[emoji3][emoji3]

                                Comment

                                Working...
                                X