Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Dobro je u svemu što sledi pauza od nedelju dana gde mogu da se presaberu pre utakmice u Beogradu. Sasvim dovoljno vremena da se napune baterije.
    Da. Problem je samo, da nam se baterije redovno prazne posle jedne utakmice sa jačim rivalom. Mi ove sezone nismo odigrali dve dobre utakmice sa jakim protivnikom za redom i pobedili. Ni u El u dvokolu, ni u El u kombinaciji sa Aba protiv Budućnosti ili Cedevite. Možda se varam, ali dve odlične utakmice za redom sastavili nismo.

    Comment


    • Petorka, Ročesti, Feldin, Dangubić, Janković, Lesor bi trebala da se prošeta ABA ligom. Još kad na klupi imaš Enisa, Lazića, Omića, Dobrića, Davidovca, (Antić je bivši košarkaš, Bjelica je invalid), ali ako Feldin počne da divlja i promašuje, a naš veliki mislilac na klupi za to vreme čačka noc i drvi kurac na Jankoviću, što je 20 minuta pre toga napravio nesportsku, zar stvarno očekujete da ćemo tako lako da dobijemo ABA ligu? Daće Bog da sa Mornarom ne igramo majstoricu.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Meni je najvece razocarenje da mi posle sramote u kupu nemamo ama bas nikakvu reakciju.
        Naprotiv odigramo jos bednije.
        Toliko o karakteru tima i mogucnosti da trener nesto napravi.
        Ovo je u stvari nepojmljivo i govori praktično sve o timu a pogotovo o treneru.

        Nako najveće sramote od osnivanja, ti u sledećoj utakmici uspeš da odigraš još jadnije i još bednije.

        To znači da trener apsolutno nema nikakvog doticaja sa timom koji trenira, a da je sam tim sastavlje od gomile bednika i beskičmenjaka.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Petorka, Ročesti, Feldin, Dangubić, Janković, Lesor bi trebala da se prošeta ABA ligom.
          Ovu petorku bih voleo da vidim da počne jednu utakmicu. Neverovatan potencijal na obe strane terena poslednje trojice, a Roč i Feldin kad su u petoj brzini nemilosrdno zatrpavaju i razigravaju.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ovu petorku bih voleo da vidim da počne jednu utakmicu. Neverovatan potencijal na obe strane terena poslednje trojice, a Roč i Feldin kad su u petoj brzini nemilosrdno zatrpavaju i razigravaju.
            Slažem se. A da li si je makar jednom video da počinje utakmicu? Ili koliko često viđaš ovu petorku da igra u ovom sastavu? i ko je kriv?

            Comment


            • Nesa ilic je kriv!!!

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Slažem se. A da li si je makar jednom video da počinje utakmicu? Ili koliko često viđaš ovu petorku da igra u ovom sastavu? i ko je kriv?
                Nijednom nije krenuo sa tom petorkom, ali sam takvu vrstu "neslaganja" imao i sa Radonjom, to robovanje nekim ustaljenim navikama, s tim da je Al kudikamo slobodniji u rotaciji tokom utakmice. Nema tu krivice samo različito viđenje stvari, mi ne znamo stvari iznutra.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  Hoces da se kladimo ?...da nakon osvajanja KLS vise ne pises i ne zagadjujes forum ...ja ako ne uzmemo ABA isto tako ...

                  Isto vazi i za Kacanskog ...ako ste za ...evo saka -ruci ?
                  Prvo Losmi ne zagadjuje forum, stavise odlican je forumas.. Jedini koji ovde zagaduje forum svojim bezobrazlukom si ti.

                  Sto se tice ove besmislene opklade koju si velikodusno ponudio, nije ni lako da se za samo godinu dana upropasti sve sto je Radonja gradio godinama i ostavio u nasledstvo ovim diletantima, ali na odlicnom su putu.
                  Da ne uporedujemo sad kvalitet vrednosti rostera nase ekipe i nasih takmaca

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Hoces da se kladimo ?...da nakon osvajanja KLS vise ne pises i ne zagadjujes forum ...ja ako ne uzmemo ABA isto tako ...

                    Isto vazi i za Kacanskog ...ako ste za ...evo saka -ruci ?
                    Kada naucis da razmenjujes misljenja odgovoricu ti.
                    Tvoj pubertet tvoja stvar ali vredjanje je dno dna.

                    Comment


                    • Zašto se mlatite sa ovim likom? Pa vidite da samo provocira i vredja? Samo ignore i ćao.

                      Comment


                      • Napisao momak samo svoje mišljenje, ne voli svako da trpi svakodnevno spamovanje istim rečenicama, u čemu je tu problem? Pre će biti da su se uplašili opklade.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nije ljudi da samo pljujem iako izgleda tako, evo ja bih zamolio Dekarda da mi objasni, sta on to vidi u nasem koucu? Evo neka mi nadje situacije gde u napadu pravi akciju za feldina ili tejlora da ostanu sami, znaci jebeno me ne mozete ubediti da ako stef kari moze sam da ostane i da se napravi akcija za njega koga cuvaju po 3 igraca i dok spava da ne moze sa tejlora i dzejmsa....ljudi odbrane nema, a ni ne vidi se da bar pokusavaju nesto, ja odbijam da poverujem da su igraci glupi i da ne znaju da izrotiraju kada brane pik, cesto se sudaraju pogotovo davidovac i lazic ili ko god...u napadu mi nemamo ideju, mi blok ne znamo da napravimo, ljudi jel vidite vi kakve blokove prave lesor i omic? Ma dajte pa nemoguce da su ljudi glupi, imamo dunstera na klupi, provalili su nas i sada svi protiv nas brane sut za 3 i udvajaju tejlora i tako svaku utakmicu i mi nijednom ne znamo da resimo to udvajanje...nema brzog protoka lopte u napadu, nema nicega...utakmice dobijamo na ludilo tejlora i feldina, ok ja ponavljam radonja je bio los u pocetku, ali se videla IDEJA znaci videlo se da bazira igru na odbrani koja je postajala sve jaca i trebalo je vremena da se dovede pod konac, ali se znalo da se nesto pokusava i radi, a sta ovaj pokusava? Sta to nas karakterise kao ekipu ove godine? Sut za 3? Pa ni on vise ne postoji
                          Last edited by Czbg9; 24-02-18, 17:21.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Zašto se mlatite sa ovim likom? Pa vidite da samo provocira i vredja? Samo ignore i ćao.

                            Zasto bismo mi stavljali na ignore bezobraznog kurajbera koji ovde zloupotrebljava kronosovu najtoletantniju mogucu politiku banovanja.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Napisao momak samo svoje mišljenje, ne voli svako da trpi svakodnevno spamovanje istim rečenicama, u čemu je tu problem? Pre će biti da su se uplašili opklade.
                              Koje misljenje?
                              Da neko zagadjuje forum. Nisi ni ti onda nista bolji od njega.
                              Vi koji imate opravdanja za ovakve igre isto to vrtite u krug 199 puta na dan i sta onda?
                              Oni koji misle drugacije od tebe i njega zagadjuju forum? Onda lepo se uclanite u SNS jer tamo vlada jednoumlje.
                              Koje opklade???
                              Osvajanje KLS i ABA lige je svetsko cudo sa ovim timom, enormni uspeh, pokazatelj briljantnosti naseg trenera, osmo svetsko cudo, nesto neocekivano ??????????

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Napisao momak samo svoje mišljenje, ne voli svako da trpi svakodnevno spamovanje istim rečenicama, u čemu je tu problem? Pre će biti da su se uplašili opklade.
                                Radi se o tome da takvi provokatori ne zasluzuju da dele ovaj virtuelni kutak sa kulturnim i pristojnim ljidima.
                                Njemu je provokacija i omalovazavelanje sagovornika middle name.

                                Comment

                                Working...
                                X