Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je pozitivno ovako iskazana samokritičnost, retka vrlina kod ljudi uopšte pa i kod trenera. Sećamo se jednog s druge strane brda koji nikad nije bio kriv ni za jedan poraz svoje ekipe.

    Trener Crvene zvezde Dušan Alimpijević preuzeo je odgovornost za poraz od Bamberga u 23. kolu Evrolige.
    Izvor: B92 subota, 24.02.2018. | 10:19


    Crveno-beli su ubedljivo poražen od nemačkog sastava sa 86:62.

    Crveno-beli su očajno odigrali u Nemačkoj čime je produbljena kriza u igri srpskog šampiona koja traje već nekoliko nedelja.

    "Bili su agresivniji, koristili su "male" faulove pametnije nego mi. Iza nas je loš period i moja je odgovornost što smo ovako loše izgledali. Moramo što pre da pronađemo izlaz. Do ponedljka, pre Kupa, smo izgledali kao jedna ekipa, a od odlaska u Niš kao sasvim druga. Sada imamo vremena da se vratimo treninzima i da se poboljšamo do utakmice sa Unikahom. Želimo da se vratimo u ritam u kome smo bili pre ovog lošeg perioda. Posle te utakmice se nastavlja regionalno takmičenje. Tu nemamo prava na grešku”, zaključio je Alimpijević.

    Zvezda se dodatno udaljila od plej-ofa, sa skorom 9-13 je na tri pobede od osme pozicije, sedam kola pre kraja pa ima samo teoretske šanse da se nađe u nokaut fazi takmičenja.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      On prvo mora da nas uvede u formu da bi je oborio...veci je dunster od lazica onog
      Nemoj tako.
      Alimpijevic forsira modernu kosarku koju samo mali deo forumasa ovde razume.
      Pre svega je to napadacka kosarka, lepa za oko. Njegov potencijal je ogroman, tesko vidljiv na prvo oko.
      Price o odbrani on ne uzima za ozbiljno. Jer ko je jedan Pesic, DR, Vujosevic itd,itd da trabunjaju o odbrani.
      Alimpijevic je neshvacen.

      Comment


      • @ Dekkard,


        Pusti ti to prebacivanje sta drugi treneri rade, drugi treneri nisu treneri KKCZ. Preuzeo je odgovornost? Znaci uradio je ono sto se podrazumeva? Odusevljen sam.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          @ Dekkard,


          Pusti ti to prebacivanje sta drugi treneri rade, drugi treneri nisu treneri KKCZ. Preuzeo je odgovornost? Znaci uradio je ono sto se podrazumeva? Odusevljen sam.
          Očigledno da se ne podrazumeva kod svih. Kada se ne preuzima odgovornost e to je sujeta.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Cekamo zavrsnicu Aba lige da bi pricali kakvi smo bili tokom sezone? Zar se uopste osvajanje trofeja u Aba dovodi u pitanje sa ovakvim imenima, najduzom klupom i najboljom podrskom navijaca, kontinuitetom igranja u EL? Ako je osvojimo (sto naravno hocemo) jer smo najkvalitetniji treba da zaboravimo kako smo izgledali i zanemarimo sve cinjenice? Mi nikad napadacki necemo moci da budemo toliko potentni zbog nemanja sredstava da tim mozemo da izostavimo odbranu. Uglavnom se oslanjamo na individualne kvalitete, a sta bi bilo da nismo imali Rocestija od pocetka? Nedopustivo je da nas jedan Brose koji je 10i tim u nemackom prvenstvu dobije 20+ i da u kupu izgledamo onako jadno. Fali tu dosta autoriteta i energije da se sve to dovede u red. Svi mi volimo Zvezdu i iz tog razloga mozemo da iznesemo svoje misljenje i zabrinutost ako je vec ocigledno da delujemo jako slabo.

            Comment


            • Razumem da neki nikad ne prihvataju odgovornost, to je posao broj jedan. Al mi je smesno kad neko zasere na svom poslu nesto i kao preuzme odgovornost, kao da nisi odgovoran priznao ili ne.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Razumem da neki nikad ne prihvataju odgovornost, to je posao broj jedan. Al mi je smesno kad neko zasere na svom poslu nesto i kao preuzme odgovornost, kao da nisi odgovoran priznao ili ne.
                Priznas i sta?
                Nista?[emoji23]

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Razumem da neki nikad ne prihvataju odgovornost, to je posao broj jedan. Al mi je smesno kad neko zasere na svom poslu nesto i kao preuzme odgovornost, kao da nisi odgovoran priznao ili ne.
                  Što kažu na onim AA sastancima, priznanje da imaš problem je početak rešavanja problema Sad ozbiljno, verujem da će svima odlično doći ovih nedelju dana da ostave sve ovo iza sebe i samo se posvete treningu, iskustvo iz dosadašnjeg dela sezone nas uči da je ekipa uvek dobro izgledala nakon takvih brejkova.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Priznas i sta?
                    Nista?[emoji23]
                    A ko prizna pola mu se prasta?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      A ko prizna pola mu se prasta?
                      Istina

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Priznas i sta?
                        Nista?[emoji23]
                        Pa dobro, sto rece Dekkard imaju sada nedelju dana da vide sta i kako. Sreca je da je ABA mnogo slabija i da ce zvezda verovatno opet osvojiti, ali da je ozbiljna kriza trenutno, definitivno jeste.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Nemoj tako.
                          Alimpijevic forsira modernu kosarku koju samo mali deo forumasa ovde razume.
                          Pre svega je to napadacka kosarka, lepa za oko. Njegov potencijal je ogroman, tesko vidljiv na prvo oko.
                          Price o odbrani on ne uzima za ozbiljno. Jer ko je jedan Pesic, DR, Vujosevic itd,itd da trabunjaju o odbrani.
                          Alimpijevic je neshvacen.
                          kritika jer si zaboravio najveceg sto se tice odbrane....jedan je Dr. Dejan Radonjic.

                          Alimpijeviceva kosarka me podsjeca na kosarku pod dirigentskom palicom Vlade Vukoicica. Postignemo 90+ ili 100+ a primimo koji poen manje ili vise. U fazonu koga bude vise slusala ruka ... i ko pstigne koju tricu vise, neka pobjedi.

                          Comment


                          • Originally posted by abizolirni View Post
                            kritika jer si zaboravio najveceg sto se tice odbrane....jedan je Dr. Dejan Radonjic.

                            Alimpijeviceva kosarka me podsjeca na kosarku pod dirigentskom palicom Vlade Vukoicica. Postignemo 90+ ili 100+ a primimo koji poen manje ili vise. U fazonu koga bude vise slusala ruka ... i ko pstigne koju tricu vise, neka pobjedi.
                            Pa napisah DR ili ti Dejan Radonjic[emoji3]

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Sta se suska?
                              Da nema autoritet uopste i da su mu stariji igraci okrenuli ledja.

                              Comment


                              • Poenta je u stavu igraca na terenu, toliko bezvoljnosti u zadnjih 10 dana nisam odavno video. Moguce da kasni kinta, Covic se minira i radi se intezivno da i i kod nas udje Sns, sad koliko ce Covic izdrzati ne znam ali ovo najvise kosta klub i nase zivce.

                                Comment

                                Working...
                                X