Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Da eno sta si napisao gore...IMA LI NEKO OVDE NA FORUMU KOJI KO NIJE BIO ZA DR, evo svi ga brane...hahahaha..Pa za ovo treba sinimiti seriju..ej od njega da brane Radonjica..mislim stvarno,izvini...

    Ti si napisao da covek ima bolji napadacki set od DR a covek ima najmanje asistencija u EL i najgori sut u EL..druze mozes napisati svoje misljenje ali to ne znaci da je tacno...Vidis ti igru...Feldin se nista ne menja samo ono sto je pogadjao sad masi ali uvek nerezonski sutevi...pregledaj ti njegove suteve cele sezone pa vidi dali ima 15% rezonskih...

    Ljudi igras EL ti dovedes amatera..nema tog kluba koji je to uradio...Moze da osvoji aba ligu,sigurno sa ovim igracima nece uraditi na svoj kvalitet..

    Evo nek mi neko napise ovde njegove kvalitete, a ja cu njegove nedostatke pa da uporedimo cinjenice..eto ti meni napisi ovde sta te odusevljava..
    Ti definitivno ne umeš da čitaš.

    Napisao sam da je napadački talentovaniji trener od Radonjića i tako mislim. Ove godine protiv Olimpijakosa smo dali 89 poena, a do sada nismo prešli nikada 80 poena protiv iste ekipe.

    Što se tiče Radonjića, nemaš pojma koliko ja njega poštujem kao čoveka i kao trenera, ali za razliku od svih vas, braniću Alimpijevića do finala ABA lige i tu je na njemu da pokaže šta zna i ume. Meni je mnogo nebitniji kup i ova utakmica s Bambergom, ne bih imao nikakav problem da završimo EL 9-21, ali da osvojimo ABA ligu.

    I ja nigde nisam napisao da sam impresioniran Alimpijevićem.

    Comment


    • Ako osvoji ABA i KLS Alimpijević definitivno jeste trener za Zvezdu. Ovaj pad forme igrača je posledica besmisleno natrpanog rasporeda.Kakve se gluposti ovde pišu nije ni čudo što su ljudi masovno otišli sa ovog foruma.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Global Media Partner Eurohoops izdaje sedmicne nagrade za trenera kola, tj oficijelni partner EL kao neko ciji se tekstovi cijene u kosarkaskim krugovima ga je izabrao. EL bira igrace kola.
        Eurohoops je grcki sajt koji se manje vise bavi pukim izvestavanjem. Kada pokusaju da napisu neki autorski tekst, to uglavnom ispadne mediokritetski. Njihovi izbori najboljih igraca, petorki, trenera itd. nemaju apsolutno nikakve veze sa Evroligom. Koristiti to sto je taj sajt izabrao Alimpijevica za trenera kola (pazi kola, kakav epohalni uspeh u takmicenju u kome se igra 30 utakmica regularne faze) kao argument u raspravi kakav je on trener je krajnje neozbiljno. A posebno je neozbiljno pisati to nakon utakmice u kojoj ga je 10. ekipa nemackog prvenstva odvalila od zivota. O kvalitetu nekog trenera se moze suditi na osnovu toga kako mu ekipa izgleda na parketu i kakve rezultate ostvaruje, a ne na osnovu nekih beznacajnih virtuelnih nagrada.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Ti definitivno ne umeš da čitaš.

          Napisao sam da je napadački talentovaniji trener od Radonjića i tako mislim. Ove godine protiv Olimpijakosa smo dali 89 poena, a do sada nismo prešli nikada 80 poena protiv iste ekipe.

          Što se tiče Radonjića, nemaš pojma koliko ja njega poštujem kao čoveka i kao trenera, ali za razliku od svih vas, braniću Alimpijevića do finala ABA lige i tu je na njemu da pokaže šta zna i ume. Meni je mnogo nebitniji kup i ova utakmica s Bambergom, ne bih imao nikakav problem da završimo EL 9-21, ali da osvojimo ABA ligu.

          I ja nigde nisam napisao da sam impresioniran Alimpijevićem.
          Nije bitno da li jeste ili nije, ali kako si ti zakljucio da je Alimpijevic napadacki talentovan trener? Ja nisam video mnogo kontrolisane igre sa nase strane, vec uglavnom individualne akcije. Msm statistika moze mnogo da zavara. Sa druge strane ima mnogo u tome sto on ima znacajno potentniju ofanzivno individualce nego sto ih je Radonja imao.

          Comment


          • Originally posted by Nas View Post
            Eurohoops je grcki sajt koji se manje vise bavi pukim izvestavanjem. Kada pokusaju da napisu neki autorski tekst, to uglavnom ispadne mediokritetski. Njihovi izbori najboljih igraca, petorki, trenera itd. nemaju apsolutno nikakve veze sa Evroligom. Koristiti to sto je taj sajt izabrao Alimpijevica za trenera kola (pazi kola, kakav epohalni uspeh u takmicenju u kome se igra 30 utakmica regularne faze) kao argument u raspravi kakav je on trener je krajnje neozbiljno. A posebno je neozbiljno pisati to nakon utakmice u kojoj ga je 10. ekipa nemackog prvenstva odvalila od zivota. O kvalitetu nekog trenera se moze suditi na osnovu toga kako mu ekipa izgleda na parketu i kakve rezultate ostvaruje, a ne na osnovu nekih beznacajnih virtuelnih nagrada.
            6 i po godina si čekao da počneš da pišeš, baš zanimljiv podatak. Šta si bio, u komi?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ako osvoji ABA i KLS Alimpijević definitivno jeste trener za Zvezdu. Ovaj pad forme igrača je posledica besmisleno natrpanog rasporeda.Kakve se gluposti ovde pišu nije ni čudo što su ljudi masovno otišli sa ovog foruma.
              A sta ako ne osvoji ABA ligu? Pa sl godine igras EK sa ko zna kakvim budzetom, kada vidis i sa EL koliko se tesko krpimo? Mislim da ljudi ne vide siru sliku, da mi zavisimo od EL a da se kockamo sa trenerom koji ocigledno nema nikakav autoritet nad ekipom...Stavljas na kocku sve ove 4 godine sto si do sada gradio. U situaciji si da izvuces koristi iz te EL jer mozes sastaviti i bolji tim samim tim sto vecina igraca ce doci pre u EL ekipu (posebno u tim koji je 2 god za redom bio najvece iznenadjenje EL) em imas 20+ utakmica sa najjacim da jos dodatno osnazis tim u odnosu na konkurenciju.
              Last edited by Vinsanity87; 24-02-18, 00:27.

              Comment


              • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                Nije bitno da li jeste ili nije, ali kako si ti zakljucio da je Alimpijevic napadacki talentovan trener? Ja nisam video mnogo kontrolisane igre sa nase strane, vec uglavnom individualne akcije. Msm statistika moze mnogo da zavara. Sa druge strane ima mnogo u tome sto on ima znacajno potentniju ofanzivno individualce nego sto ih je Radonja imao.
                Tako mi deluje, ne mogu da ti tražim sada kretnje po internetu naše ekipe ove sezone pa da ti pokazujem, ali mislim da ekipa igra tečnije i brže u napadu.

                Argument da se oslanjamo na šut za tri poena je po meni veoma loš, da ne kažem glup. Najsavršeniju košarku koju sam gledao je bila San Antonio Miami 4:1 kada je San Antonio pre svega trojkama i pas igrom razvalio protivničku ekipu. Najjača ekipa sveta (GSW) je bazirana na šutu za tri poena.

                S druge strane te ekipe su umele da odigraju kvalitetnu odbranu dok mi ne umemo i to je taj šraf koji fali.

                Comment


                • Nemam razloga da sumnjam u najbolji mogući ishod u ABA, ubedljivo smo najbolja ekipa i sa najboljom igrom od svih konkurenata. Utakmice u EL i ABA ne mogu da se upoređuju jer je EL drugi univerzum u odnosu na ABA, pa i na EC.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Nemam razloga da sumnjam u najbolji mogući ishod u ABA, ubedljivo smo najbolja ekipa i sa najboljom igrom od svih konkurenata. Utakmice u EL i ABA ne mogu da se upoređuju jer je EL drugi univerzum u odnosu na ABA, pa i na EC.
                    Samo da u ABA budemo igrali na nivou na kojem smo bili protiv Olimpijakosa ili čak i Armania, mi ćemo pregaziti apsolutno svaku ekipu.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Tako mi deluje, ne mogu da ti tražim sada kretnje po internetu naše ekipe ove sezone pa da ti pokazujem, ali mislim da ekipa igra tečnije i brže u napadu.

                      Argument da se oslanjamo na šut za tri poena je po meni veoma loš, da ne kažem glup. Najsavršeniju košarku koju sam gledao je bila San Antonio Miami 4:1 kada je San Antonio pre svega trojkama i pas igrom razvalio protivničku ekipu. Najjača ekipa sveta (GSW) je bazirana na šutu za tri poena.

                      S druge strane te ekipe su umele da odigraju kvalitetnu odbranu dok mi ne umemo i to je taj šraf koji fali.
                      Ali seti se samo kako je isla lopta u napadu Spursa, uvek se trazio i nalazio slobodan igrac. Protok lopte, kretanje igraca bez lopte, ja to kod nas nisam video ove sezone. Voleo bih i ja da imamo Duncana koji je ta veza kljucna, ali mi tu imamo Milkmena Mi nemamo visoke procente u kontinuitetu da mozemo reci da smo izrazito suterska ekipa, nego je to bljesak individualaca. Seti se 1 Ennisove trojke da je rezonska, Feldine sutre 6/6 pa sledece 3 1/17

                      Comment


                      • Po index smo 15/16 jedino brose gori

                        Za dva treci od nazad, za tri najgori u EL, po sutu iz igre najgori

                        Asistencije isto kao brose a samo Efes gori...

                        Odbrana treci od nazad.. itd itd...

                        Sezona pre nije bila mnogo bolja,sa malim izuzetkom da smo bili najbolja odbrana EL..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Nemam razloga da sumnjam u najbolji mogući ishod u ABA, ubedljivo smo najbolja ekipa i sa najboljom igrom od svih konkurenata. Utakmice u EL i ABA ne mogu da se upoređuju jer je EL drugi univerzum u odnosu na ABA, pa i na EC.
                          Cekaj ali mi smo od te iste Buducnosti 2 puta izgubili iako smo imali mnogo bolju igru nego npr u poslednjih mesec dana. Sta nam garantuje da se nece ponoviti 2 ili 3 vezane utakmice kao na kupu? Osim na pocetku sezone mi nismo imali u kontinuitetu igru da bi mogli bas da kazemo da smo apsolutni favoriti. I na kraju ako imamo ubedljivo nabolji roster i podrazumeva se da uzmemo kako te je Alimpije ubedio da je pravi trener za KKCZ?

                          Comment


                          • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                            Ali seti se samo kako je isla lopta u napadu Spursa, uvek se trazio i nalazio slobodan igrac. Protok lopte, kretanje igraca bez lopte, ja to kod nas nisam video ove sezone. Voleo bih i ja da imamo Duncana koji je ta veza kljucna, ali mi tu imamo Milkmena Mi nemamo visoke procente u kontinuitetu da mozemo reci da smo izrazito suterska ekipa, nego je to bljesak individualaca. Seti se 1 Ennisove trojke da je rezonska, Feldine sutre 6/6 pa sledece 3 1/17
                            Naravno da nije ni blizu naša igra s Spursima, ali barem mi deluje da se teži takvoj igri. Ne identičnoj, ali bržoj s akcentom na slobodnim igračima koji će šutirati trojke. Naravno sve se bazira na pik n rolu.

                            Inače nemamo visoke procente jer nismo dovoljno kvalitetna ekipa za EL. Nisu Bjelica, Feldin, Lazić, Dobrić itd. igrači koji će u kontinuitetu pogađati. Opet za ABA će biti dovoljno jer ćemo biti spremni, a naš napad kakav god da je ne mogu da zaustave Budućnost i Cedevita.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              sa malim izuzetkom da smo bili najbolja odbrana EL..
                              Maltene pa beznačajno
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Naravno da nije ni blizu naša igra s Spursima, ali barem mi deluje da se teži takvoj igri. Ne identičnoj, ali bržoj s akcentom na slobodnim igračima koji će šutirati trojke. Naravno sve se bazira na pik n rolu.

                                Inače nemamo visoke procente jer nismo dovoljno kvalitetna ekipa za EL. Nisu Bjelica, Feldin, Lazić, Dobrić itd. igrači koji će u kontinuitetu pogađati. Opet za ABA će biti dovoljno jer ćemo biti spremni, a naš napad kakav god da je ne mogu da zaustave Budućnost i Cedevita.
                                Ja nisam video da mi pravimo visak protokom lopte i kretnjom igraca nego individualnim resenjima pojedinaca, to pricam. Pogledaj igru tadasnjih Spursa koliko lopta u napdau se krece, koliko igraca ima kontakt pre otvorene pozicije, a kod nas se svodi da je lopta kod Rocha i Feldina 15sec, ide pick ili 1 na 1 i pas spolja pa sta bude. I ja sam kao klinac tezio da igram kao Jordan pa nisam mogao, tako se i ti prilagodjavas kao trener igracima koje imas. Pa cekaj zar nas vec nisu zaustavili i Cedevita 1 i Buducnost oba puta? Mene nasa igra nije ubedila da smo toliko apsolutni favoriti, narocito u poslednjem periodu.
                                Last edited by Vinsanity87; 24-02-18, 00:43.

                                Comment

                                Working...
                                X