Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Radonjic je ziheras, ne bi on uzeo tim u ovom trenutku jer ceka da dobije sve na gotovo. Prihvatio je pre 5 godina, jer je bio u potpuno drugoj situaciji, i da to nije ucinio verovatno bi sada vodio Sutjesku.
    Radonjic pre svega nije DEBIL da preuzme tim sada niti ce ga preuzimati. Tako da o tome ne treba raspravljati.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Recimo po tome što ima tri uzastopne titule prvaka Nemačke? Pre toga, sa dosta uspeha vodio Uniks. Mnogo više znanja i iskustva.
      Pričamo o trenutnoj situaciji. Plus mi nemamo para za Trinkijeria.

      Vidi se da smo pali u formi, tako smo i prošle sezone otprilike u ovo doba. Taman se spremamo za ABA ligu.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Toliko ih ima u svom rezimeu pa ga bas zabole?
        Naravno, jer ništa ne znači da ih imaš, ima mnogo onih koji samo to imaju a nikakvi su treneri.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Trinkijeri los hahaha..pa ovo je za ginisa..znas koga je lik sve napravio i sta je prosao auuuu
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Trinkijeri los hahaha..pa ovo je za ginisa..znas koga je lik sve napravio i sta je prosao auuuu
            Ko je rekao da je Trinkijeri loš?

            Comment


            • Ma koji po koga briga ovu prevaru tatinu ....haha jao ne znate vi cipija
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Za mene potpuno ocekivan razvoj situacije. I bice samo gore.
                Zivi bili pa videli.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Za mene potpuno ocekivan razvoj situacije. I bice samo gore.
                  Zivi bili pa videli.
                  Nece! Uzimamo Abu i Kls,podrska Čovicu,Alimpiju i momcima!

                  Comment


                  • I po mom mišljenju ovo je očekivan razvoj situacije. Bez problema uzimao ABA

                    Comment


                    • Trinkijeri je sjajan trener, znalac koji je imao zavidne rezultate sa veoma skromnim timovima i budzetima (poredim na nivou EL). Sve njegove ekipe su imale glavu i rep, igrale timsku kosarku, kontorlisanu. Ili sto kaze Losmi pogledaj samo gde sada igraju njegovi igraci i za kakve ugovore. Ponovo da je imao uslove bar jednog Armanija ili sl (uopste ne poredim sa top 5 najvecih klubova) ti uspesi bi bili jos i veci, ali i oni kao i mi se suocavaju da svake godine ostanu bez par najvaznijih igraca pred pocetak nove sezone i on ponovo uspe da napravi bum sa novom ekipom.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Radonjic pre svega nije DEBIL da preuzme tim sada niti ce ga preuzimati. Tako da o tome ne treba raspravljati.
                        Opet ga je neko prizeljkivao pa reko da mu odgovorim pre tebe. I ja mislim da nije... nije on Pesic pa da preuzme tim u kanalu i da ga preporodi. Deki igra samo na siguricu.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          I po mom mišljenju ovo je očekivan razvoj situacije. Bez problema uzimao ABA
                          +1000
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Opet ga je neko prizeljkivao pa reko da mu odgovorim pre tebe. I ja mislim da nije... nije on Pesic pa da preuzme tim u kanalu i da ga preporodi. Deki igra samo na siguricu.
                            Misliš da Radonjić ne bi uzeo Barsu sada da su mu ponudili?

                            Comment


                            • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                              Trinkijeri je sjajan trener, znalac koji je imao zavidne rezultate sa veoma skromnim timovima i budzetima (poredim na nivou EL). Sve njegove ekipe su imale glavu i rep, igrale timsku kosarku, kontorlisanu. Ili sto kaze Losmi pogledaj samo gde sada igraju njegovi igraci i za kakve ugovore. Ponovo da je imao uslove bar jednog Armanija ili sl (uopste ne poredim sa top 5 najvecih klubova) ti uspesi bi bili jos i veci, ali i oni kao i mi se suocavaju da svake godine ostanu bez par najvaznijih igraca pred pocetak nove sezone i on ponovo uspe da napravi bum sa novom ekipom.
                              Sve tacno, ali Covic je mnogo autoriteta ulozio u Alimpijevica i ne verujem da ce ga se tako lako odreci. Sanse za to dosta skacu ako nas neko nabambusa i u ABA ligi.
                              Last edited by mmajstor; 23-02-18, 22:09.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Opet ga je neko prizeljkivao pa reko da mu odgovorim pre tebe. I ja mislim da nije... nije on Pesic pa da preuzme tim u kanalu i da ga preporodi. Deki igra samo na siguricu.
                                Koji ce nam Radonjic ziheras kad imamo Alimpijevica modernog trenera koji igra dopadljivu kosarku.

                                Comment

                                Working...
                                X