Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pa da, moram priznati da ne znam materiju. Imas pravo pogresio sam. Ovo sto si ti naveo je tacno. Ne mogu da baratim sa tim stvarima kad nisam bas nesto puno upucen u kosarku kao ti i Sarac npr kojeg nema do ABA titule, onda ce se vratiti i natrljati na nos neznalicama neke stvari...Ja ipak neki svoj sud cu ostaviti za kraj sezone, kad kazem sud tu mislim na ono sto nisam rekao do sada..

    Ne bih da ulazim u finansije, ne znam ipak su nama umni ljudi covic, seselj, jorgovanka itd..ne bih se usudjivao da ih demantujem
    Ma u redu je svaka kritika, ni ne mora sve da se zna, ali se ne kritikuje samo radi kritike, nego da ima neko utemeljenje. A inače se slažem da ovakva vrsta (državnog) finansiranja ne može dugo da opstane, više puta sam to napominjao.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Misko to sve sto radi je nezakonito ali ljudi svi u drzavi su davno ogrizli o ovakve stvari..i narodu je to normalno..Secam se emisije na RTS vodi Sarenac u gostima Covic kao eto vlasnik valjda dva tima Djilas predsednik saveza i Misko, pazite sa vodja tj predsednik navijaca Mega Vizure tad valjda...

      I ajde svi ali RTS i Djilas mi nisu jasni...jasna stvar gde smo i gde zivimo..
      Evo ja nisam pravnik i nije mi jasno kako je nezakonito.Po meni nesto je nezakonito ako je pravno regulisano i izricito navedeno da se nesme i da ce zakonski biti kaznjeno.Moji prijatelji pravnici kazu da nigde u zakonu i propisima ne pise da neko ne sme da poseduje agenciju i klub.Na kraju Misko se u megi i u vezi mege nigde ne pominje kao vlasnik ni kao sluzbeno lice,zakonski i regulativno je sve cisto.Ako se nekome ne svidja,neka se izbori za promenu zakona,statuta i pravilnika.

      Comment


      • Originally posted by Vinsanity87 View Post
        Ne igra Danga vcrs!
        Odakle ti ta vest?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Grejndze bi nam samo tako legao za sledecu sezonu, kao budali samar.Ne verujem da ima neku enormnu platu.
          Last edited by Manda77; 23-02-18, 14:58.

          Comment


          • Originally posted by Manda77 View Post
            Grejndze bi nam samo tako legao za sledecu sezonu, kao budali samar.Ne verujem da ima neku enormnu platu.
            Meni je on bio želja dok se nije znalo ko će da dođe, ali je bila baš ta priča da je izvan naše platežne moći. Iz ove perspektive drago mi je što je na kraju došao Ročesti koji je ukupno pokazao više ove sezone od njega.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Meni je on bio želja dok se nije znalo ko će da dođe, ali je bila baš ta priča da je izvan naše platežne moći. Iz ove perspektive drago mi je što je na kraju došao Ročesti koji je ukupno pokazao više ove sezone od njega.
              Mislim da ga je i Radonjic zeleo jedne sezone, nisam siguran.Sve u svemu, vrlo dobar igrac.
              Last edited by Manda77; 23-02-18, 15:09.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Odakle ti ta vest?
                Od igraca Nista strasno, upalilo se koleno, preventivno je ostao u BG!

                Comment


                • Preventivno su nam umanjene šanse bez njega.

                  Comment


                  • Originally posted by ikaluka View Post
                    Evo ja nisam pravnik i nije mi jasno kako je nezakonito.Po meni nesto je nezakonito ako je pravno regulisano i izricito navedeno da se nesme i da ce zakonski biti kaznjeno.Moji prijatelji pravnici kazu da nigde u zakonu i propisima ne pise da neko ne sme da poseduje agenciju i klub.Na kraju Misko se u megi i u vezi mege nigde ne pominje kao vlasnik ni kao sluzbeno lice,zakonski i regulativno je sve cisto.Ako se nekome ne svidja,neka se izbori za promenu zakona,statuta i pravilnika.
                    Ne spominje se kao vlasnik to znamo svi, kao sto se NC ne vodi kao vlasnik FMP Zeleznika, ako razumes sta hocu da kazem...sto ne znaci da nije tako..Ako ne vidis zasto jedan menadzer koji ima igrace po celoj ligi ne treba da bude i predsednik ili vlasnik tima onda ne znam sta da ti kazem. Sa tom cinjenicom liga ne moze da bude regularna ni pod jednim osnovom..ili pak da se ljudima veruje na rec..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Igrace Keselj onda ili Antic?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Poceo je juniorski kvalifikacioni turnir u Zelezniku za zavrsnicu Evrolige. Nasi klinci pobedili Sparse iz Sarajeva 71-53, najbolji Zoki Paunovic 22 kosa, Tomasevic 12, u grupi su jos Efes i Venecija, imate prenose na Areni.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Poceo je juniorski kvalifikacioni turnir u Zelezniku za zavrsnicu Evrolige. Nasi klinci pobedili Sparse iz Sarajeva 71-53, najbolji Zoki Paunovic 22 kosa, Tomasevic 12, u grupi su jos Efes i Venecija, imate prenose na Areni.
                          Evo ga.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ne spominje se kao vlasnik to znamo svi, kao sto se NC ne vodi kao vlasnik FMP Zeleznika, ako razumes sta hocu da kazem...sto ne znaci da nije tako..Ako ne vidis zasto jedan menadzer koji ima igrace po celoj ligi ne treba da bude i predsednik ili vlasnik tima onda ne znam sta da ti kazem. Sa tom cinjenicom liga ne moze da bude regularna ni pod jednim osnovom..ili pak da se ljudima veruje na rec..
                            E onda ti neznas sta je neregularnos ako je tebi neregularno nesto sto zakonski nije kaznjivo.Ocigledno si mlad,trebao si da zivis u vreme Ante Markovica/od devedesetih proslog veka pa jedno dvadesetak godina na ovamo/ pa da dozivis kako kazes neregularnost.Vreme kada je neko mogao da bude predsednik kluba a u isto vreme i direktor agencije za "sport,omladinu i kulturu/rang ministarstva, jer ministarstvo nije postojalo/,kada se igracu sa vazecim ugovorom i potpuno novcano isplacenom doticni savez omoguci da predje u drugi klub i to na sudu jos dozvoli sa obrazlozenjem da je to u interesu Srpskog sporta/to jest jednog kluba/,moglo im se tako jer su oni bili zakon.Vreme kada jedan klub transvere obavlja preko Luksemburga i ako je to zakonski kaznjivo i naravno gledalo se kroz prste malte ne uz pohvale...................itd. itd.Ovo sto sada rade Misko i Covic je u skladu sa propisima/sto bi rekao Sojic/ i ne krsi ni jedan zakon, ko god da im stavi bilo kakvu zabranu tuzice ga i dobice ga na sudu uz debelu nadoknadu.
                            Last edited by ikaluka; 23-02-18, 17:04.

                            Comment


                            • Ne znam.

                              Imam 35 godina i ne moras mi pricati o stvarima u kosarci generalno. Naravno da je kaznjivo, da nije ne bi Misko bio vodja navijaca a vamo ko zna ko je vlasnik itd...Samo nije na papiru, ne znam sta ti nije jasno.

                              Znaci ako je pre bilo lose i ako se radilo mozda nesto i gore...sad je ok i normalno da bude ovako... Vidis prijatelju, to sto si ti napisao nije normalno, pravno a ni bilo kom drugom osnovu. Usko povezano sa nacinom na koji se ovde zivi ili prezivljava...For je sto misle ljudi da zive a u stvari prezivljavaju..tako i ovde ti mislis da je to ok i zakonski a normalno da nije...Nadji negde slican primer i bice ok...

                              Sustina je foruma da svako iznosi svoje misljenje, ne zalaqzim ni u jedan drugi topik i ne pravim se pametan, sem ovde gde sam cvrsto na nogama i sa znanjem...Tako da ono, prijatelju ovde nista nije normlano sto si naveo sa bilo koje strane pa i one pravne...

                              Svako dobro i uzivaj u sportu
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ne znam.

                                Imam 35 godina i ne moras mi pricati o stvarima u kosarci generalno. Naravno da je kaznjivo, da nije ne bi Misko bio vodja navijaca a vamo ko zna ko je vlasnik itd...Samo nije na papiru, ne znam sta ti nije jasno.

                                Znaci ako je pre bilo lose i ako se radilo mozda nesto i gore...sad je ok i normalno da bude ovako... Vidis prijatelju, to sto si ti napisao nije normalno, pravno a ni bilo kom drugom osnovu. Usko povezano sa nacinom na koji se ovde zivi ili prezivljava...For je sto misle ljudi da zive a u stvari prezivljavaju..tako i ovde ti mislis da je to ok i zakonski a normalno da nije...Nadji negde slican primer i bice ok...

                                Sustina je foruma da svako iznosi svoje misljenje, ne zalaqzim ni u jedan drugi topik i ne pravim se pametan, sem ovde gde sam cvrsto na nogama i sa znanjem...Tako da ono, prijatelju ovde nista nije normlano sto si naveo sa bilo koje strane pa i one pravne...

                                Svako dobro i uzivaj u sportu
                                Ni Misko, ni Covic ne mogu da se upisu u registar kao vlasnici klubova zato sto se klubovi, po Zakonu, vode kao "udruzenja gradjana" i kao takvi nemaju vlasnika.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X