Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bamberg bez trenera to moze da bude i sok terapija , videcemo sutra kako ce nasi reagovati nakon loseg kupa, ali sad je najvaznija pol pozicija pred plej of , tu se cela sezona resava.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Ne fali mu ništa, osom sredine i oba kraja. Solidne brojke u Aba? U Megi? Svašta će čovek da pročita.
      kakve je brojke Jokic imao i gde ..nemoj lupetati ...ALI U JEDNOM SI U PRAVU ..SVASTA COVEK MOZE DA PROCITA ...

      pogledaj pod JOKIC 146.000.000. dolara.......*ako ne umes da prebrojis nule ovo je 146 miliona dolara * a iz Mege otisao
      Last edited by darko pancev; 22-02-18, 12:35.

      Comment


      • Bamberg je odlicna ekipa, nemojte da se zavaravate da cemo dobiti lako ...posle ovakvog izdanja u Nisu tesko da mozemo biti optimisti ...ALI ja verujem u Alimpija ,da ce trgnuti ekipu i da cemo sa neuporedivo boljim stavom izaci na teren.... gladni pobede i ginuti za svaku loptu

        Comment


        • Samo najveci mazohisti iz Bamberga iscekuju mitski duel Bjelica vs Radosevic

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Samo najveci mazohisti iz Bamberga iscekuju mitski duel Bjelica vs Radosevic
            Da li to znači da ćeš igrati + na Bjelkana?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Da li to znači da ćeš igrati + na Bjelkana?
              Sve me vuche da ce "Lesh Koji Hoda" sutra da dodje u plus. Realno, to je ta jedna tekma u 7 kad on nekako prebaci, verovatno pola Kolashina zrtvuje stoku da dodje tada. Sa druge strane epski protivnici Radosevic, Tarczewski, Rubit i sl.

              Ali realno sam i dalje 50%-50%

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                kakve je brojke Jokic imao i gde ..nemoj lupetati ...ALI U JEDNOM SI U PRAVU ..SVASTA COVEK MOZE DA PROCITA ...

                pogledaj pod JOKIC 146.000.000. dolara.......*ako ne umes da prebrojis nule ovo je 146 miliona dolara * a iz Mege otisao
                Jesam li ja to dobro pročitao da si poredio Rebića i Jokića? Vo imja oca.

                Comment


                • Bjelica nije spodoban novicu da izdominira, a ne nekog ozbiljnijeg...jeste novica ofanzivno ok igrac, ali je rupa u odbrani

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Sve me vuche da ce "Lesh Koji Hoda" sutra da dodje u plus. Realno, to je ta jedna tekma u 7 kad on nekako prebaci, verovatno pola Kolashina zrtvuje stoku da dodje tada. Sa druge strane epski protivnici Radosevic, Tarczewski, Rubit i sl.

                    Ali realno sam i dalje 50%-50%
                    Buahahahahahahah Lesh koji hoda... Pupak mi se odveza, atribut koji adekvatno opisuje defanzivne kretnje i ofanzivno nista Nije da odobravam al moram reci da se slazem.

                    Comment


                    • Na osnovu prikazanog u zadnjih mjesec dana, Bjelica i Roc ne smiju zajedno u petorku. Feldin i Danga par a Lazic i Dobric. Moja startna petorka bi bila sad: Omic, Jankovic, Danga, Feldin, Rocesti vs Lesor, Bjelica, Davidovac, Dobric, Enis. U drugoj petorci imas Dobrica da prangija, Davidovac na mismecu, Enisa da probije, Bjelicu da spusti loptu na low i da povratni pas... Ovo su trenutna zapazanja i forma, mislim samo na osnovu onoga sto gledam bez ikakvog taktickog razmisljanja i uvid u treninge.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Na osnovu prikazanog u zadnjih mjesec dana, Bjelica i Roc ne smiju zajedno u petorku. Feldin i Danga par a Lazic i Dobric. Moja startna petorka bi bila sad: Omic, Jankovic, Danga, Feldin, Rocesti vs Lesor, Bjelica, Davidovac, Dobric, Enis. U drugoj petorci imas Dobrica da prangija, Davidovac na mismecu, Enisa da probije, Bjelicu da spusti loptu na low i da povratni pas... Ovo su trenutna zapazanja i forma, mislim samo na osnovu onoga sto gledam bez ikakvog taktickog razmisljanja i uvid u treninge.
                        Samo bih rotirao Omića i Lessorta, da budu izbalansiranije petorke glede visine.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Samo bih rotirao Omića i Lessorta, da budu izbalansiranije petorke glede visine.
                          Mozda cak i bolja varijanta, jer bi sa Omicem bio cvrsci reket.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Samo bih rotirao Omića i Lessorta, da budu izbalansiranije petorke glede visine.
                            Ja bih zadrzao Ennisa i Lessorta zajedno jer mnogo bolje saradjuju od njega i Rocha. Tranzicija i odbrana ogroman plus. Ennis hoce da napadne kos.

                            Takodje treba misliti o buducnosti, i odlasku Rocha na kraju sezone. Nek peglaju zajedno. Roch okruzen suterima i tvrdim reketom bolje deluje.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Ja bih zadrzao Ennisa i Lessorta zajedno jer mnogo bolje saradjuju od njega i Rocha. Tranzicija i odbrana ogroman plus. Ennis hoce da napadne kos.

                              Takodje treba misliti o buducnosti, i odlasku Rocha na kraju sezone. Nek peglaju zajedno. Roch okruzen suterima i tvrdim reketom bolje deluje.
                              Ja sam imao na umu pik od kojeg mnogo zavisi Omić, a neznatno ga više odigrava Ennis sa bilo kojim centrom sa kojim je trenutno u petorci nego Roč, mada ga i on igra. Lessort s druge strane može i pnr da odigra ali i na drugi način da postigne koš, ima širi repertoar u napadu od Omića. Mada, stoji to da je petorka sa Ennisom i Lessortom ultra brza, možda su najbrži par keca i petice u EL.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Zvezda bez trenera to moze da bude i sok terapija , videcemo sutra kako ce nasi reagovati nakon loseg kupa, ali sad je najvaznija pol pozicija pred plej of , tu se cela sezona resava.
                                Ovako vec moze
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X