Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kendrik - 1 mesec
    Jimi22 - 1 mesec
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Kendrik - 1 mesec
      Jimi22 - 1 mesec
      Smejurija.

      Comment


      • Pravda za Jimija!

        Nzm ni sta se desilo, al ovaj je nas
        Last edited by Czbg9; 20-02-18, 14:47.

        Comment


        • Ko je nas Andrea Trinkjeri uh

          Comment


          • Da l' je realno da je uspeo da vas isprovocira i navuče na ban? Jebi ga bas.

            Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Ko je nas Andrea Trinkjeri uh
              Slobo budi određeniji, bacio si me u razmišljanje. Da li to znači da ide talentovani DA?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Zbog toga je i dosao, nazalost Jimi je pao zbog ovog lika koji samo tu svrhu i ima. I mene uvek iznervira ali imam kontrolu i uglavnom su mi tqkvi likovi krajnje nebitni ali kad neko koristi forum kao klinac za provokacije kronos je dobro odmerio, nazalost mislim da je za dzimija prestrogo posto je reagovao na provokaciju.

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  Ko je nas Andrea Trinkjeri uh
                  Kako ko, pa Radonja [emoji6]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by kendrik View Post
                    Zanimljivo, bezobrazluk je nazvati njuskama lika koji prica o ruznom karanju, sa nadmenim tonom i izvesnog Dzimija koji pise "smradu franjevacki" i jos par onih debilnih pokusaja uvreda.

                    Bilo kako bilo, ovo ruglo od teme je gore nego RSB at it's best. Eto, iskace i izvesni Antona, iako je propustio epizode notorious Dzimija, da poruci nekome da odjebe.

                    Pomenuti Dzimi ocigledno ima neki beef sa Kronosom, pa koristi situaciju sada da poentira. Naravno, nevesto.
                    Bezobrazluk je nacin na koji ti dolazis da se ispišas na ovaj forum, ljude koji pisu ovde nazoves njuskama a temu nazoves ruglo gore i od RSBa..
                    Koliko se secam i poslednji tvoj dolazak ovde je bio u slicnom stilu, pa se ne moze vise tumaciti kao slucajnost ili los dan nego kao cist bezobrazluk.
                    Sto kaze Berček u onom filmu- "posto si dosao kao govno, kao govno ces i da odes".

                    Comment


                    • Originally posted by kendrik View Post
                      Zanimljivo, bezobrazluk je nazvati njuskama lika koji prica o ruznom karanju, sa nadmenim tonom i izvesnog Dzimija koji pise "smradu franjevacki" i jos par onih debilnih pokusaja uvreda.

                      Bilo kako bilo, ovo ruglo od teme je gore nego RSB at it's best. Eto, iskace i izvesni Antona, iako je propustio epizode notorious Dzimija, da poruci nekome da odjebe.

                      Pomenuti Dzimi ocigledno ima neki beef sa Kronosom, pa koristi situaciju sada da poentira. Naravno, nevesto.
                      A sto svracas na temu kad je toliko losa????
                      Aj idi i ne okreci se. Nemoj se muciti.

                      Comment


                      • https://twitter.com/RSBForum/status/966000679587340290

                        Comment


                        • Koliko moras biti jadan da skines plocice sa imenom Zvezde sa trofeja, i ko je to dozvolio.

                          Comment


                          • Postupak je za krajnju osudu ukoliko je skinuto iz animoziteta prema KKCZ. S druge strane, ostavljam mogucnost da su plocice skinute da bi se prelakirala osnova.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ovo pustati pred svaki derbi i ako ih ne useremo svaku sa 20 razlike, kazna mesec dana bez plate, makar i pripremna utakmica bila, a ne za trofej

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Postupak je za krajnju osudu ukoliko je skinuto iz animoziteta prema KKCZ. S druge strane, ostavljam mogucnost da su plocice skinute da bi se prelakirala osnova.
                                Nadam se Kronose da su zbog toga skinute, inace stvarno ruzno.

                                Comment

                                Working...
                                X