Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Zato sto ovi ostali kostaju $2mil + po sezoni. Nas ovaj kosta 350k. A za te pare vredi svakog dinara.

    Druga je stvar sto ljudi misle da moze da se stvori ludilo igrac za sitne pare. Mozes da uzmes jeftino nekog sjebanog da ga oporavils. ili problematicnog da ga primiris. Zadnja opcija je nekog veoma talentovanog da ga razvijas. To je ono sto moze da se uzme za te pare a da je bas top talenat. U suprotnom dobijas osrednjeg igraca u EL krugovima za te pare.
    Nema on ni tako loše brojke, mogle bi maaalo bolje bolje da budu, ali što kažeš cost benefit je skroz na našoj strani.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Zato sto ovi ostali kostaju $2mil + po sezoni. Nas ovaj kosta 350k. A za te pare vredi svakog dinara.

      Druga je stvar sto ljudi misle da moze da se stvori ludilo igrac za sitne pare. Mozes da uzmes jeftino nekog sjebanog da ga oporavils. ili problematicnog da ga primiris. Zadnja opcija je nekog veoma talentovanog da ga razvijas. To je ono sto moze da se uzme za te pare a da je bas top talenat. U suprotnom dobijas osrednjeg igraca u EL krugovima za te pare.
      Ma znam ja to samo kukam nad nasom zlom sudbinom da moramo takvog da uzmemo koga drugi odbacuju.

      Sto se Duleta A. tice evo i ja po prvi put imam neke zamerke i to kada je u pitanju siljenje patke na ni krivim ni duznim mladim domacim igracima/Dobric,Davidovac,Jankovic/ umesto da to radi na za nase uslove debelo placenim strancima Feldinu,Bjelici...... koji su tu da vuku ekipu a vise od mesec dana ne pruzaju nista.Ako hoces da budes neko udari tamo gde je problem,preko dece se ne stice autoritet.
      Last edited by ikaluka; 19-02-18, 21:13.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        volume suteri
        Verujem ti da se tamo takvi igraci zovu volume suteri, kod nas se zovu siledzije. I valjda je potreban neki nivo skila pa da imas tu slobodu koju imaju Sved, ili neki drugi koje si naveo. Zamisli kad bi ja ili dekard nekim cudom (Misko nam ortak) zaboli ugovor u nekom klubu, i krenemo da se izivljavamo sa silovanjem (naravno sve masimo), i dodje trener da nam se na*ebe majke, a mi mu kazemo - sta oces bre, pa mi smo volume suteri, takvi smo igraci... ajde setaj??

        A iskulirajte za Trinkijerija... em sto mi nemamo pare za njega, em sto se trener ne menja pred pocetak plej ofa. Zar ste zaboravili sta nam se desilo kad je na taj nacin pred Laktase dosao Radonja... to se jednostavno ne radi. Inace Trinkijera bih svakako voleo da vidim na nasoj klupi, ali sad ne... ceka ga Radonja za tablic.
        Last edited by mmajstor; 19-02-18, 23:57.

        Comment


        • Dobro, šta ima veze, nije sramota ne znati, tu si da naučiš. [emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Feldinu je 450k plata, od toga mi placamo 350k, a s obzriom da ima ugovor na jos godinu dana, tada mu plata sigurno nece biti manja, a mi cemo je morati platiti u celosti.
            Sto se tih bekova tice, tu uopste nije toliki problem da se nadje dobar igrac za te novce, koliko je problem igrac unutra.
            I da, pridruzujem sa bratu Manny-u u vezi Djamila, naravno, na visegodisnji.
            Bjelkan out.
            Mi placamo 100k ove sezone, a za sledecu je valjda sve na nama...

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              Mi placamo 100k ove sezone, a za sledecu je valjda sve na nama...

              Comment


              • Sad se nastavlja Evroliga, priprema za ono najvaznije a to je Aba liga , sve ostalo pada u vodu kad krene borba za evroligu, sve one sns pare koje je Ostoja uneo njima nisu bile dovoljne za ulazak u 4 na Jadranu, neka svaki trofej osvajaju na 6 godina nemam nista protiv, opustite se, ne ide nigde ni trener ni igraci, Kalemegdan u junu.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Zato sto ovi ostali kostaju $2mil + po sezoni. Nas ovaj kosta 350k. A za te pare vredi svakog dinara.

                  Druga je stvar sto ljudi misle da moze da se stvori ludilo igrac za sitne pare. Mozes da uzmes jeftino nekog sjebanog da ga oporavils. ili problematicnog da ga primiris. Zadnja opcija je nekog veoma talentovanog da ga razvijas. To je ono sto moze da se uzme za te pare a da je bas top talenat. U suprotnom dobijas osrednjeg igraca u EL krugovima za te pare.
                  Ovo ja stalno pricam, a i napisao sam par puta ovde. Jezivo smo nerelani sto se tice plafona igraca... Voleli bismo da nam stalno vrhunski majstori igraju za male pare... Moze, ali ponekad...

                  Comment


                  • Originally posted by kendrik View Post
                    Vidi ko se pojavio...nije te bilo dugo, verujem da imaš nešto da izjaviš i opet verujem povodom kupa i opet verujem povodom Kadinjače. Grešim?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Sad se nastavlja Evroliga, priprema za ono najvaznije a to je Aba liga , sve ostalo pada u vodu kad krene borba za evroligu, sve one sns pare koje je Ostoja uneo njima nisu bile dovoljne za ulazak u 4 na Jadranu, neka svaki trofej osvajaju na 6 godina nemam nista protiv, opustite se, ne ide nigde ni trener ni igraci, Kalemegdan u junu.
                      Kako da se opustimo kad trener i pojedini igraci nece nigde[emoji23][emoji23]

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Kako da se opustimo kad trener i pojedini igraci nece nigde[emoji23][emoji23]
                        Roknes bensedin ili indijansku lulu i voala

                        Comment


                        • Samo rećija bajo moj. Sidu leči
                          Nebrušeni mozak

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Vidi ko se pojavio...nije te bilo dugo, verujem da imaš nešto da izjaviš i opet verujem povodom kupa i opet verujem povodom Kadinjače. Grešim?
                            Pa de si Ganac?

                            Sta da kazem, divna predstava KKP-a u nedelju. Ostaje zal sto finale nije igrano sa simpaticnim Borcem iz Cacka.

                            Trenerska lekcija gospodina Canka, bas sam se pozitivno iznenadio koliko smo dobro radili neke sitne stvari koje su nam bile boljka ove sezone. Podsetilo me na onu utakmicu u polufinalu, kada su Keva Jones i ekipa sipali i zatvorili sve prilaze kosu.

                            Sudjenje je bilo uzasno.

                            Comment


                            • Originally posted by Randy Marsh View Post
                              Samo rećija bajo moj. Sidu leči
                              Uz pesmu "Volim šljivu, rakiju i pivu..."
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Tako je [emoji41]

                                Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                                Last edited by Randy Marsh; 20-02-18, 09:51.
                                Nebrušeni mozak

                                Comment

                                Working...
                                X