Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Valjda zato što je zabeležio u EL 9 pobeda a 8 kola do kraja regularnog dela i što je nekoliko puta proglašavan za trenera kola. Kako je uspeo njih da prevari pojma nemam, verovatno mu ćale sredio.
    Nije iskljuceno, znamo da Bartomeu samo pare voli, jedna kovertica i sve je sredjeno.

    Comment


    • Covic je u njemu video talenat... Zoc gledao Mornar Zvezda....preporucio ga Pesic itd...zivi u nekom svom imaginarnom svetu i da ne znas ko je cipi.. itd..Veliki talenti..evropa ce ih pamtiti kao i ove tvoje komentare..slobodono slikaj pa cemo videti na kraju sta i kako..mozemo se i kladiti
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • nista nisma ni napisao
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Vodio Budućnost i opet uspeo da izgubi od Cibone, a ovoga na kolac zato što je izgubio smešni kup , koji kurcu ne znači. Logike bez.
          Jel ti stvarno mislis da je izgubljen kup najveci problem tima i trenera?

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Jel ti stvarno mislis da je izgubljen kup najveci problem tima i trenera?
            Da, stvarno mislim.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Da, stvarno mislim.
              Pa sinoc si pisao da je kup nebitan[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Pa sinoc si pisao da je kup nebitan[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                Eto vidiš onda koliki mislim da problem imamo [emoji23][emoji23][emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Alimpije - out!
                  Trinkijeri - in!

                  Comment


                  • 8 kola do kraja EL karavana, os tih 8 ako 1 dobijemo mozemo da racunamo kao uspeh jer u glavnom igramo protiv ksndidata za F4...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      8 kola do kraja EL karavana, os tih 8 ako 1 dobijemo mozemo da racunamo kao uspeh jer u glavnom igramo protiv ksndidata za F4...
                      I to su nam najvece sanse sad da dobijemo Brose, i mozda jos jednu utakmicu, uz pomoc nekog suterskog ludila, i jos ludje srece.
                      Last edited by Manda77; 19-02-18, 20:14.

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        I to su nam najvece sanse sad da dobijemo Brose, i mozda jos jednu utakmicu, uz pomoc nekog suterskog ludila, i jos ludje srece.
                        U poslednja četiri kola su nam baš žešći protivnici tako da se slažem, Brose, Unikaha, Valensija to sve možemo da dobijemo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Jel ima neko snimak kad Feldin sutira za tri, pogadja obruc a lopta se odbija i patosira Milka? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Jel ima neko snimak kad Feldin sutira za tri, pogadja obruc a lopta se odbija i patosira Milka? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                            Koliko si sadista na skali od 0 - Laza

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Ko tebe pita sta ti je po ukusu? Volume shooteri postoje u svim ekipama. CSKA ima De Coloa, V-Span u Oly, Wannamaker u Feneru itd. Sustina je da oni mnogo mogu da donesu ekipi ali moras da im napravis prostor za to i da ih stavis u situaciju da imaju laksa resenja. To je trener. Niko drugi.

                              Dacu najprostiji primer. U EL trenutno najbolji 1 na 1 igraci su Shved i Wannamaker. Obojica su volume shooteri, i sekundarni kreatori/ball handleri. Kada se njihova igra svede na prangijanje 1 na 1, vidimo kako to izgleda. Od sjaja do ocaja. Bljesak pa kanal za ekipu itd. Niko od njih nije konstantan. Jednostavno takav profil igraca tako ce uvek igrati. I tu se ne misli samo na broj poena naravno. Takav je Jordan bio kao mlad, i kako je kanalio ekipu a trpao. Kad ih ubacis u semu, onda krecu da isporucuju mnogo bolje i u poenima i u ostalim aspektima igre. Feldein je upravo takav profil igraca, naravno na nizem nivou, i on ne moze da igra sam.

                              Te prijave da je on doveden i skupo placen, mora da trpa su gluposti. Nista ne mora, sve mora da se odradi zajednicki. Covek je jednostavno lose upotrebljen, i znak je pitanja da li uopste znaju treneri sta da rade s njim. Podseca me recimo na Gouldelockovu epizodu u Maccabiju. Bukvalno na isti nacin ga tretiramo. I onda posle se ljutimo kad on ne nabija 20+ preko ruke i 1 na 1.
                              Pa gde bas mi da dobijemo najgoreg i istovremeno verovatno najplacenijeg u ekipi.

                              Comment


                              • Originally posted by ikaluka View Post
                                Pa gde bas mi da dobijemo najgoreg i istovremeno verovatno najplacenijeg u ekipi.
                                Zato sto ovi ostali kostaju $2mil + po sezoni. Nas ovaj kosta 350k. A za te pare vredi svakog dinara.

                                Druga je stvar sto ljudi misle da moze da se stvori ludilo igrac za sitne pare. Mozes da uzmes jeftino nekog sjebanog da ga oporavils. ili problematicnog da ga primiris. Zadnja opcija je nekog veoma talentovanog da ga razvijas. To je ono sto moze da se uzme za te pare a da je bas top talenat. U suprotnom dobijas osrednjeg igraca u EL krugovima za te pare.

                                Comment

                                Working...
                                X