Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feldinu je 450k plata, od toga mi placamo 350k, a s obzriom da ima ugovor na jos godinu dana, tada mu plata sigurno nece biti manja, a mi cemo je morati platiti u celosti.
    Sto se tih bekova tice, tu uopste nije toliki problem da se nadje dobar igrac za te novce, koliko je problem igrac unutra.
    I da, pridruzujem sa bratu Manny-u u vezi Djamila, naravno, na visegodisnji.
    Bjelkan out.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Recimo najprostiji Slash. Sa ovakvim motionom i nekoliko varijacija na isti, Feldein bi u EL imao stalno solidne suteve. Ne zelim uopste da pricam o ABA, KLS i tim nivoima.

      Pa mi ovo cesto radimo, al u ovome postoji par mana ( ajde da iskljucimo kvalitet igraca koji sprema sut, bloker, i kvalitet sutera) broblem uzeg terena, gdje je ulaz cesto jako tesko izvesti a da ne udaris na zatvoren reket. Pri tome kad nasi visoki postave blok, gube vrijeme osvrcuci se na to kako je Feldin primio loptu pa onda krecu unutra. Omic mi je tu najbolji, solidan blok i brza kretnja unutra.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Recimo najprostiji Slash. Sa ovakvim motionom i nekoliko varijacija na isti, Feldein bi u EL imao stalno solidne suteve. Ne zelim uopste da pricam o ABA, KLS i tim nivoima.

        Pa igramo mi to, baš kao što kažeš, sa varijacijama, s tim da ovde nema baš nekog jakog probijanja blokova kao u Evropi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ali on na tih 350 dobija i od PAO još 100 čini mi se...uopšte nije jeftin,
          Što se tiče vođenja moj utisak je da ne zna, kada ga vidim sa loptom i nekako sav stegnut, nema te mekoće u vođenju već je udara kao da je želi kazniti. Nadao sam da je bolji ali već nekoliko utakmica mi je čekiran (pored Bjelice) kao neko koga ne bih voleo da gledam iduće sezone u crveno belom dresu.
          Pa nisam rekao da je ne znam kakva klasa ali zna kosarke..a pricao sam vise o vodjenju lopte i driblingu..da je dobar..Tesko da ces naci boljeg za 350k..nisu to neke pare za trziste....a dobices nesto slicno..i to u najboljem slucaju
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Feldinu je plata 350 k ako je dobio platu od pocetka sezone pitam se pitam se.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Rekao bih u njegovom (a i u slučaju ostalih nosioca, izuzev Ročestija u pozitivnom smislu koji je davao više nego što je plaćen pre nego što je popustio na poslednjih 4,5 utakmica i Bjelice u negativnom smislu koji je u dužem periodu krater na obe strane terena) koliko para toliko muzike. Mislim da će se i on i Ročesti utegnuti za najvažnije utakmice u sezoni, plejof i finale ABA i KLS. Za Bjelicu ne verujem, sumnjivo mi je i kako će Pero odigrati, daj Bože da nisam u pravu što se tiče njih dvojice.


              Rocesti nikad nije bio finisher..ne donosi on bas titule i ne bih se kladio na njega previse..pre na novog trenera..

              Meni i dalje misterija da mi neko kaze sta ga je odusevilo kod Alimpija..mislim daj da ubacimo Manija..gori nece biti..jos ako zna engleski..prodato
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Bolje nego srpski. [emoji23][emoji23][emoji23]

                Ziveo u USA skoro 6 godina. Strah i trepet RMAC konferencije s pocetka 21. Veka [emoji23][emoji23][emoji23]

                Sta ces vise.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • [QUOTE=MannyCalavera;1786586]Bolje nego srpski. [emoji23][emoji23][emoji23]

                  Ziveo u USA skoro 6 godina. Strah i trepet RMAC konferencije s pocetka 21. Veka [emoji23][emoji23][emoji23]

                  Sta ces vise.

                  Sent from my Redmi Note 4 using

                  Ako imas jos i playbook, prodato..ne treba nista vise. Uzmi ABA pa te stavljam na avatar.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post

                    Rocesti nikad nije bio finisher..ne donosi on bas titule i ne bih se kladio na njega previse..
                    Osvojio je izraelski Kup

                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    pre na novog trenera..
                    Na starog ne možeš
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Osvojio je izraelski Kup



                      Na starog ne možeš
                      Kakav si ti trol, level pro Za sva pitanja ti imas odgovore

                      Skino sma ti avatar a ti nastavljas napade, cak me nazivas i dudukom ;) Ti njega hlebom on tebe kamenom..mislim
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Andrea Trinkieri vise nije trener Brosea...
                        Come to red star bro...

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Kakav si ti trol, level pro Za sva pitanja ti imas odgovore

                          Skino sma ti avatar a ti nastavljas napade, cak me nazivas i dudukom ;) Ti njega hlebom on tebe kamenom..mislim
                          Bilo bi bezveze da diskutujem a da barem ne pokušam da odgovorim, koji je cilj onda diskusije? Što se tiče avatara ti nisi mogao da ga gledaš zato si mi rekao da ga skinem, ali eto učinio si i sebi i svima nama uslugu (valjda svima? ). Znaš i sam koja je bila moja varijanta i da nisam bio tako surov A i inače ne treba suviše ozbiljno shvatati forum, malo nas piše, malo više samo čita, ali ne nešto puno da bi moglo da se kaže da smo neki influnseri, valjda se tako kaže?
                          Tako da jedino što želimo je da Zvezda uzme titule i zaboravimo sve razmirice, zar ne?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Naravno, ali dodao bih tu i zdravu Zvezdu... Bez lopova, manje sposbnih ljudi ili skroz nesposbnih ljudi...To je sustina, da idemo ka visinama..da probamo ici napred..ne ici nazad, ne stajati, ici napred...

                            Meni su svi ok, jedino ne volim botove...bilo koje vrste..one politicke namirisem na kilometar
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Trinkjeri dobio otkaz.

                              Comment


                              • Čoviću reaguj !

                                Comment

                                Working...
                                X