Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Mi smo tim koji ima najmanje izgubljenih lopti u EL, i to je pokazatelj da li igrači umeju sa loptom ili ne. Ball handling mu je najmanje na Halidovom nivou, iako je ovaj u prednosti zbog nižeg driblinga.
    Pa to sto imamo najmanje izgubljenih lopti verovatno govori o startnom PG, a ne ovom Karmelu za sirotinju.

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Pa to sto imamo najmanje izgubljenih lopti verovatno govori o startnom PG, a ne ovom Karmelu za sirotinju.
      Govori o ukupnom backcourtu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Da, koji bek ima bolji dribling od njega u ABA i EL..zivo me zanima..opusti ruku ali zapamti broj 2..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Jebes ti zivot kada je Fledin najbolji ball handler na poziciji 2 u EL.
          Prekidam ovde diskusiju, nema svrhe.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Da, koji bek ima bolji dribling od njega u ABA i EL..zivo me zanima..opusti ruku ali zapamti broj 2..
            Posto on nema dribling, svaki je bolji od nepostojeceg.

            Comment


            • Nisam napisao da ima najbolji dribling, vec da za jednog beka ima dobar dribling, svuda je igra laznog keca..imao dosta asistencija, iznad prosecno za jednog beka...on sve suteve i uzima iz driblinga..retko spot up suteve...

              Daleko da je najbolji ali je medju boljim, o ABA da ne pricam..tu jeste verovatno..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Amerikanci imaju poklič "Seti se Alama" a mi "Seti se 2011-te godine"...
                Problem jeste što nije uzet "nevažan trofej" ali se svi varaju ako se misli da je to glavni uzrok nervoze i ljutnje forumaša.
                Glavni uzrok jeste igra i zalaganje, sporadičnost koja prerasta u slučajnost a ne u konstantu (gde bi trebala biti).
                Igra nam se svodi u napadu na 1 na 1 u odbrani preuzimanje i to se ne pokušava promeniti, modifikovati, tvrdoglavo se gura to gde i najlakše pucamo u odbrani.
                Ipak, svi mi treba da se setimo gde je klub bio pre 2011-te godine i da damo bezrezervnu podršku indijancima na čelu kluba, treneru koji ne zna šta se desilo na turniru i predsedniku koji iz ko zna kojih razloga fura tvrdoglavo svoj fazon.
                Svi oni će proći, ostaće klub i mi (mada i mi smo prolazni, trenutni...).
                Upravo, znaci meni kup jeste vazan ali jbg izgubi finale i mnogo veci tim, veci je problem i o tome bih voleo da mi ovde prodiskutujemo nezalaganje i bezvoljnost u borbi za trofej i jos derbi..Kako da oni uvek udju napaljeniji u derbi nego mi koja god generacija da im igra. Mislim da je to vazno pitanje, i da se sad igra plej of aba lige sa njima na dve dobijene mi uopste ne bi biili favoriti. Za drugo se slazem, ne treba otpustati trenera.

                Comment


                • Ali mora da debela ledja ima alimpije cim je dosao na nasu klupu, prvo iskustvo 0, velika 0, drugo nije ni bio kosarkas, znaci mogli su mene komotno da dovedu, skinem 3 akcije za napad sa ju tuba itd i peglajte momci
                  Debilizam, velika neozbiljnost je igrati se sa sudbinom kluba i dovesti ovog klovna za trenera

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Upravo, znaci meni kup jeste vazan ali jbg izgubi finale i mnogo veci tim, veci je problem i o tome bih voleo da mi ovde prodiskutujemo nezalaganje i bezvoljnost u borbi za trofej i jos derbi..Kako da oni uvek udju napaljeniji u derbi nego mi koja god generacija da im igra. Mislim da je to vazno pitanje, i da se sad igra plej of aba lige sa njima na dve dobijene mi uopste ne bi biili favoriti. Za drugo se slazem, ne treba otpustati trenera.
                    Pa imali smo i mi pre veci motiv kad su oni igrali EL...OVO JE NJIMA JEDINA sansa za trofej ove sezone...

                    Mi u svaki mec udjemo da smo slabiji za trenera....ne treba mu dati otkaz zbog kupa, ali na kraju godine Da, po meni bar...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Nisam napisao da ima najbolji dribling, vec da za jednog beka ima dobar dribling, svuda je igra laznog keca..imao dosta asistencija, iznad prosecno za jednog beka...on sve suteve i uzima iz driblinga..retko spot up suteve...

                      Daleko da je najbolji ali je medju boljim, o ABA da ne pricam..tu jeste verovatno..
                      Ako se onaj neki polu step back koji on izvodi pre suta (ni blizu kao Gudura) ubraja u dribling, onda si ti u pravu. Ali ja mislim da se izraz dribling koristi kada se cuvar koji je ispred tebe ostavi iza sebe...da li brzinom (brze noge), ili fintom tela/lopte (ball handling) se cuvar uhvati na krivoj nozi svejedno - on nema niti jedno niti drugo. Cak me zacudi kad se zatrci na ulaz a cuvar je na metar ispred njega...pa kako ocekuje da ce ga preci??

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Feldin ima sasvim dobar ball handling, i kada angažovano uđe u meč radi sve što treba: pogađa spot up šuteve i iz driblinga, ulaze završava do kraja, može da podnese kontakt i da položi, pogađa floatere, a često odigrava i kao sekundarni plej jer ima fin pregled igre i često bude drugi asistent u timu. Ali sve to po uslovom da nema kurcobolje od koje povremeno pati.
                        Floateri su mu smešni, a vođenje lopte je nakaradno i takođe smešno. On je obični spot ap šuter.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Pa ako je on spot up suter, sto onda sutira iz driblinga.. ball hendling je vodjenje lopte koje mu je dobro, dribling ne mora biti samo unapred..i ne mora se ici samo na ulaz...

                          Aj ljudi sad preterujete, kao da je njagori na svetu

                          On je iz driblinga sutnuo bar 75% suteva..jbs mi sve...a vi ga navodite kao spot up sutera
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Problem.kod Feldina je sto on u 90% situacija cim plej prenese loptu od dolazi po nju i trazi da igra 1 na 1.
                            Posebno u situaciji kada je plej Enis.
                            Canak je sinoc unistio nas tim odbranom. Posebno.onim.iskakanjima na piku.
                            Ta odbrana od pika je naucna fantastika za Alimpijevica koji to ne ume da resi vec 7 meseci.
                            Omic i Lesor su sinoc uzeli 4 suta?????
                            Gagic 12 minuta igra sa 4 licne mi ne pomisljamo da spustimo loptu.
                            Jer za Alimpijevica ne postoji nista u napadu sto je unutar 6,75.

                            Comment


                            • Gde postoji da jedan obican spot up suter ima 3 asistencije po mecu i 1.2 izgubljenu loptu..to nema ni na mapi..preterujete jbga.. vi kad dodje neki stranac, mora biti Dzordan po vama..Feldin daje sto je davao svuda, nista manje nista vise...ovo mu je i realna cena 300-350k maximalno..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • To što Feldin šutira iz drblinga i uglavnom preko ruke, nije zbog toga što mu je to jača strana, već posledica neizgrađenog napada i ishitrenih rešenja. On je klasičan spot up šuter. Niko ne kaže da je loš, ali kad se lomi, nema ga nigde. Nisu ga doveli da nabija statistiku na Igokei i FMP-u.

                                Comment

                                Working...
                                X