Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi lepo da se uvede + i - kod svakog komentara (pa cak omoguciti i onima koji nisu clanovi foruma da ocenjuju). Moze i palac gore / dole.
    Ima toliko komentara na koje bih lupio -, a ne bih svaki da komentarisem. Ima ih previse slicnih...

    Da li se nesto takvo razmatralo / razmatra?

    Comment


    • užasno loše izdanje na celom turniru u Nišu i već danas mora da se svi u klubu trgnu i uozbilje, ako ima neko ko ne može da se izljubimo i lepo rastanemo
      " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        1. "Seti se 2011-te godine"...
        2. Problem jeste što nije uzet "nevažan trofej"
        3. Glavni uzrok jeste igra i zalaganje, sporadičnost koja prerasta u slučajnost a ne u konstantu (gde bi trebala biti).
        4. treneru koji ne zna šta se desilo na turniru
        5. predsedniku koji iz ko zna kojih razloga fura tvrdoglavo svoj fazon.
        1. Nije se lose podsetiti (pogotovo jer smo bagovanja imali i nakon te '11.), ali to nikoga ne opravdava za trenutne (ne)uspehe;
        2. Meni to jeste problem i do sada najveci kiks trenera (pre svega). Kao kiks racunam i Buducnost u BG.
        3. Slazem se. Mora se vise volje i zelje pokazati i kada ne ide.
        4. I ja ne shvatam sta se desilo na turniru. Da li je neki strajk u pitanju, ili su svi odjednom pali (cuveno obaranje forme, ako uopste postoji). Ja i dalje verujem da ni jedna od ovih ekipa sa KRK turnira ne moze da sa nama igra iole ravnopravno. Zato i ponavljam - sta se desilo na turniru???
        5. Voleo bih da cujem sta si tacno mislio sa 'fura tvrdoglavo svoj fazon'. Prosto ne vidim da se nesto 'fazon' razlikuje od 'fazona' iz prethodnih (uspesnih) sezona.
        Last edited by Grof; 19-02-18, 08:40.

        Comment


        • Zasluzeno nas je dobio veciti rival i to nikako ne moze biti blamaza, pogotovo kada se uzme u obzir da smo i mi njih cesto u kupu dobijali kada smo bili slabiji. Nekako je pravilo (nadam se da nije i pisano) da onaj ko je slabiji uzme kup, a oni drugi sve ostalo.
          Zabrinjavajuce je sto je Feldin imao onoliku minutazu, stvarno je zabrinjavajuce. Taj igrac mi se najmanje dopada u celom rosteru. I nije problem sto je los, problem je sto on misli da je mnogo mnogo dobar, pa siluje po svaku cenu valjda ocekujuci da ce proraditi. Zasto je imao toliku minutazu a Dobric samo 8 minuta? Moglo se igrati i sa Rocestijem i Enisom zajedno ako nam vec organizacija napada bila glavni problem. Da, ostao bi veliki mismec na Marinkovicu, ali ionako su nas trpali iz svih uglova pa to i ne bi bio toliki problem. Jankovica je taman bilo krenulo, ali je brze bolje izbacen i vracen Bjelica koji je u "zivotnoj formi"...ne razumem. To su neka od pitanja za koje nemam adekvatan odgovor.

          Sto se tice Alimpijevica, juce kada sam cuo da je iz SPS price mnogo mi se smucilo i zgadilo da nisam mogao nista da pisem. Taman sam mislio da je covek svojim radom skrenuo paznju na sebe, kad ono jos jedan tatin sincic...fuj. Ne mora normalno da znaci da je to automatski tako, ali sama cinjenica da postoji verovatnoca da jeste mi je zagadila dan. Sacekace se sa njim do kraja ABA, i ako tu kiksne onda je proslost, ako osvojimo mislim da ce nastaviti.

          Comment


          • Ovaj tim može da pobedi svakoga, ali i da izgubi od svakoga. Problem je definitivno do autoriteta trenera, koji nema muda da zakuca na klupu štetočinu (Bjelica, Feldin & co), dok igrače koji doprinose, ne ubacuje u igru. Ok, mi smo samo amateri - posmatrači, on je profesionalac. Ne bih da budem nepristojan i napišem da je go kurac od trenera. Ups!

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              1. Nije se lose podsetiti (pogotovo jer smo bagovanja imali i nakon te '11.), ali to nikoga ne opravdava za trenutne (ne)uspehe;
              2. Meni to jeste problem i do sada najveci kiks trenera (pre svega). Kao kiks racunam i Buducnost u BG.
              3. Slazem se. Mora se vise volje i zelje pokazati i kada ne ide.
              4. I ja ne shvatam sta se desilo na turniru. Da li je neki strajk u pitanju, ili su svi odjednom pali (cuveno obaranje forme, ako uopste postoji). Ja i dalje verujem da ni jedna od ovih ekipa sa KRK turnira ne moze da sa nama igra iole ravnopravno. Zato i ponavljam - sta se desilo na turniru???
              5. Voleo bih da cujem sta si tacno mislio sa 'fura tvrdoglavo svoj fazon'. Prosto ne vidim da se nesto 'fazon' razlikuje od 'fazona' iz prethodnih (uspesnih) sezona.
              Kada sam pisao fura tvrdoglavo svoj fazon jeste oko Alimpijevića, vrlo neiskusnom treneru je dao tim koji učestvuje na tri fronta kup, ABA, EL... e sada, ja ne bih imao proti da je tog kako kažu talentovanog trenera uzeo kao pomoćnika nekom treneru koji bi mu bio mentor za dve, tri godine ili da je uzeo odmah i angažovao mentora (recimo Pešića) i da je stvarao tim i trenera, ovako dao je početniku veeliku igračku i rekao rastite zajedno...ja ne vidim rast tima jer dve kalitetno odigrane utakmice od pedesetak (ili koliko je već odigrano do sada) nije za reći vidi se napredak. Mora i Čović da se dozove pameti i da nekada sam sebi ne mora javnosti prizna da se zajebao jer ubeđen sam da još ima vremena. Roč ima najlepši šut koji sam ja gledao ali nije neko ko može da povuče tim isto i Feldin koji je možda malo bolji Gvozdeni koji nije ni imao priliku na kupu da pomogne timu, zbog čega zna str štab.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Kada sam pisao fura tvrdoglavo svoj fazon jeste oko Alimpijevića, vrlo neiskusnom treneru je dao tim koji učestvuje na tri fronta kup, ABA, EL... e sada, ja ne bih imao proti da je tog kako kažu talentovanog trenera uzeo kao pomoćnika nekom treneru koji bi mu bio mentor za dve, tri godine ili da je uzeo odmah i angažovao mentora (recimo Pešića) i da je stvarao tim i trenera, ovako dao je početniku veeliku igračku i rekao rastite zajedno...ja ne vidim rast tima jer dve kalitetno odigrane utakmice od pedesetak (ili koliko je već odigrano do sada) nije za reći vidi se napredak. Mora i Čović da se dozove pameti i da nekada sam sebi ne mora javnosti prizna da se zajebao jer ubeđen sam da još ima vremena. Roč ima najlepši šut koji sam ja gledao ali nije neko ko može da povuče tim isto i Feldin koji je možda malo bolji Gvozdeni koji nije ni imao priliku na kupu da pomogne timu, zbog čega zna str štab.
                Slažem se za sve, osim za boldovano. To se nikada neće desiti. Previše sujete.

                Comment


                • Ok, još materijala za kvotovanje za tri meseca. Fine by me.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ako se postavljao Alimpijevic za trenera morao je da bude i neko iskusan uz njega.
                    Svak ko misli da je ova igra Partizana juce zasluga Canka a ne Mijatovica vara se.
                    Dali su tim u ruke coveku koji nikada nije igrao ozbiljnu kosarku da ne pricamo o trenerskom iskustvu.
                    I sad mi pominjemo Radonjica koji je i pre dolaska u Zvezdu bio odlican trener, odlican igrac koji je u toj kosarci prosao sto Alimpijevic nece za dva zivota.
                    De su nase legende u klubu. Davor faking Ristovic direktor??????
                    Mi smo vec privatizovani samo to ne znamo.
                    Za razliku od ,,tastatuta,, navijaca koji zdusno podrzavaju Alimpija i Covica ali im odlazak u Pionir ne pada na pamet ja cu ici na prvi sledeci mec jer Covic i Alimpijevic nisu Zvezda.

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Ne treba smeniti Alimpijevića. Ne treba vući ishitrene poteze. Nismo mi seljački klub. Treba mu dozvoliti da vodi ekipu do kraja sezone, pa ako izgubi finale ABA lige (ako uopšte prođemo Mornar), pa onda da Čović da gostuje na Pinku i da kaže da li mi znamo gde je Zvezda bila 2011. godine, pa će nama odmah biti lakše što nas je vodio dunster cele sezone.
                      Mi nemamo tu privilegiju da možemo sebi da dopustimo gubitak ABA.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Suludo je porediti danas Alimpijevića i Radonjića, ali moramo se setiti da je Radonja u prvoj sezoni takođe tankovao, te da je i sa jačom ekipom gubio ovaj kup.

                        Pitanje je da li bi ovaj niz imali da Čović nije izboksovao sezonu u EL iako je takmičarski nismo zaslužili jer nas je Šarić sam guzio u sred Beograda.

                        Nemoj da smo kratkovidi i ne donosimo zaključke unapred, na kraju sezone se stavlja znak jednakosti da se izračuna rezultat.

                        Treće, i da smene Alimpijevića koga bi postavili ? Da smo bili u mogućnosti postavili bi još letos zvučnije ime, koliko su danas veće šanse da ukoliko skinemo Alimpijevića da postavimo nekog ozbiljnijeg ?

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ok, još materijala za kvotovanje za tri meseca. Fine by me.
                          Vi se vatate za trofeje, ako uzme trofej onda je trener...slepi ste oko ociju...to je sustina a ima i druga sustina ali se ceka kraj sezone...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • DR je osovjio svoj prvi kup 3/4 smorili ste vise sa Alimpijevicem i da osovji tri trofeja ista je prica..ko zna stanje, zna sve...Cuj Alimpijevic trener..Cipi...lol xD
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Zasluzeno nas je dobio veciti rival i to nikako ne moze biti blamaza, pogotovo kada se uzme u obzir da smo i mi njih cesto u kupu dobijali kada smo bili slabiji. Nekako je pravilo (nadam se da nije i pisano) da onaj ko je slabiji uzme kup, a oni drugi sve ostalo.
                              Zabrinjavajuce je sto je Feldin imao onoliku minutazu, stvarno je zabrinjavajuce. Taj igrac mi se najmanje dopada u celom rosteru. I nije problem sto je los, problem je sto on misli da je mnogo mnogo dobar, pa siluje po svaku cenu valjda ocekujuci da ce proraditi. Zasto je imao toliku minutazu a Dobric samo 8 minuta? Moglo se igrati i sa Rocestijem i Enisom zajedno ako nam vec organizacija napada bila glavni problem. Da, ostao bi veliki mismec na Marinkovicu, ali ionako su nas trpali iz svih uglova pa to i ne bi bio toliki problem. Jankovica je taman bilo krenulo, ali je brze bolje izbacen i vracen Bjelica koji je u "zivotnoj formi"...ne razumem. To su neka od pitanja za koje nemam adekvatan odgovor.

                              Sto se tice Alimpijevica, juce kada sam cuo da je iz SPS price mnogo mi se smucilo i zgadilo da nisam mogao nista da pisem. Taman sam mislio da je covek svojim radom skrenuo paznju na sebe, kad ono jos jedan tatin sincic...fuj. Ne mora normalno da znaci da je to automatski tako, ali sama cinjenica da postoji verovatnoca da jeste mi je zagadila dan. Sacekace se sa njim do kraja ABA, i ako tu kiksne onda je proslost, ako osvojimo mislim da ce nastaviti.
                              Мени је то потпуна мистерија зашто није упарио Ениса и Рочестија бар у последњој четвртини, поготово с обзиром на учинак Фелдина и Лазића на двојци. Дубина канала у којем се Лазић налази се најбоље видјела на минут и по до краја када зауставља полуконтру на центру у ситуацији док стижемо резултат....није то неповјерење у сопствене могућности, то је потписивање капитулације као играч, бек, капитен...ја заиста не знам нити једну двојку, не у евролиги, него ни у КЛС која не смије да спусти лопту на паркет. О Фелдину не знам шта бих рекао...човјек се у одбрани не спушта у став...Гос га је заобилазио како је хтио и без блокова, убијање моментума силовањем шута док смо их стизали. На твој пост сам се надовезао јер ми није јасно на какав мисмеч си мислио кад си помињао Маринковића- на игру леђима или шут преко руке?

                              Comment


                              • Alimpijevic jednostavo ne zna. Nema znanja, iskustva, autoriteta za ovaj nivo kosarke.
                                Kazu bio je hrabar kada je prihvatio poziv. Ja mislim suprotno.
                                Antic, Bjelica, Rocesti, Feldin ne jebu trenera 1 posto. Ljudi igraju alibi kosarku posebno u odbrani.
                                Kada je Antic u karijeri igrao iskljucivo izvan linije za ? Nikada.
                                Jedan Svetislav Pesic na predstavljanju u Barsi kaze ,, Odbrana, odbrana,,
                                Kroz odbranu se iskazuje karakter tima, posvecenost, zelja.
                                To i nedostatak discipline su najveci problemi tima.

                                Comment

                                Working...
                                X