Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    100 godina pratim kosarku i do ove sezone nisam znao da u kosarci postoje ciklusi.
    Mi smo na pocetku ciklusa i nase je da se naoruzamo strpljenjem, razumevanjem prema treneru i losijim igrama.. Roster skuplji nego prosle godine a tribine poluprazne.
    Nisi cuo za pms?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Uzecemo mi ABA i KLS, nemamo konkurenciju.. Visestruko bolji roster imamo od konkurencije.
      Problem je sto su tribine poluprazne i sto se niko nije identifikovao sa ovim "timom".
      Nemamo konkurenciju kao veceras otprilike? Ili je jedino Partizan imao neku sansu, a mi treba da budemo happy jer nam je Mornar izbacio jedinog konkurenta?

      Za neidentifikaciju sa ovim timom: +1000

      Comment


      • Prvo da kažem da nisam zadovoljan kako je Alimpijević spremio utakmicu, a onda nisam zadovoljan kako je vodio.

        Veliki minus za njega je to.

        Druga stvar, pošto volite da idealizujete Radonjića, samo bih voleo da pogledate par stvari.

        Spoiler


        Evo dovoljno je šta je svemogući Radonja uradio, a danas neznalica i prevarant Alimpijević koji je eto za divno čudo bio proglašen nekoliko puta za trenera kola EL od strane drugih neznalica izgubio od 100x slabijeg protivnika.

        Eto, za 3 godine vi ćete držati Alimpijevića na avataru i pričati kako je novi trener neznalica. Sram vas bilo!

        Comment


        • Sta s' nama koji ni Radonju nisu smatrali nekim extra trenerom? Kog mi da drzimo na avataru [emoji23][emoji23][emoji23]

          Zmaga?

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Nemamo konkurenciju kao veceras otprilike? Ili je jedino Partizan imao neku sansu, a mi treba da budemo happy jer nam je Mornar izbacio jedinog konkurenta?

            Za neidentifikaciju sa ovim timom: +1000
            Jedina greška koja se pravi je ta da se ovo takmičenje i igranje u njemu uzima za ozbiljno, a realno je nije ništa drugo do teret za sve vrhunske evropske ekipe.
            Bilo bi bolje da smo izgubili od Borca nego što smo se mrcvarili ovoliko da bi se plebs zadovoljio.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Sta s' nama koji ni Radonju nisu smatrali nekim extra trenerom? Kog mi da drzimo na avataru [emoji23][emoji23][emoji23]

              Zmaga?

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
              Tebi je dobar avatar, ne menjaj ga

              Comment


              • Ali dekkard ako si vec u finalu onda se pokidaj za trofej, to je poenta zasto si dosao u finale.Nije stvar toliko u porazu.. U sportu se gubi cesto i pobedjuje isto tako ali je stvar u volji i pristupu.

                Comment


                • Uh sto volim ove alibi price tipa nevazno takmicenje bla bla...jesmo mi real? Koje mi to trofeje imamo kao kk pa da smemo da kazemo da je nebitno takmicenje? Kako se gleda velicina kluba? Po broju trofeja ili odigranih el utakmica? Za nas nema, kratko i jasno nebitnog trofeja. Jos smo mi mali da bi se kurcili tako, a jos je manji alimpije koji nema nista osvojeno u svojoj karijeri, mozda ima bedz neki ili tako nesto kao klinja iz vrtica...hoces da budes najveci? Molim lepo, osvoji trofej, lako je olimpijakosu ili realu ili panati da se kurce koji imaju brda trofeja i imaju neke sanse da osvoje el, a ko smo mi? Sta, igramo par godina el i kao nebitno nam takmicenje, ma mi smo go qrac sa oprostenjem, moramo mi jos da osvajamo i osvajamo trofeje da bi dosli u poziciju da nam je kup nebitan...
                  Last edited by Czbg9; 19-02-18, 00:19.

                  Comment


                  • Kakav kolektivni plač Zvezdaša, kao da smo upravo završili peti u KLSu. Ah ta vremena..

                    Samo mi da uzmemo ABA ligu, posle ćemo lako KLS. Imamo prednost domaćeg terena i ne sumnjam. Ne bi me čudilo da bez poraza odigramo do kraja ove sezone ABA ligu i KLS.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Ali dekkard ako si vec u finalu onda se pokidaj za trofej, to je poenta zasto si dosao u finale.Nije stvar toliko u porazu.. U sportu se gubi cesto i pobedjuje isto tako ali je stvar u volji i pristupu.
                      Nije kraj sezone pa da se "kidaš" ne razmišljajući o posledicama, tek sledi takmičenje čije nam osvajanje znači opstanak među velikanima. Ovo ništa ne znači a možeš potencijalno da mnogo izgubiš. Mi i Partizan i bilo koji drugi učesnik kupa nismo u istoj poziciji, svi oni su puno rasterećeniji, imaju dva kola ABA i KLS i to je to. A mi?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Uh sto volim ove alibi price tipa nevazno takmicenje bla bla...jesmo mi real? Koje mi to trofeje imamo kao kk pa da smemo da kazemo da je nebitno takmicenje? Kako se gleda velicina kluba? Po broju trofeja ili odigranih el utakmica? Za nas nema, kratko i jasno nebitnog trofeja. Jos smo mi mali da bi se kurcili tako, a jos je manji alimpije koji nema nista osvojeno u svojoj karijeri, mozda ima bedz neki ili tako nesto kao klinja iz vrtica...hoces da budes najveci? Molim lepo, osvoji trofej, lako je olimpijakosu ili realu ili panati da se kurce koji imaju brda trofeja i imaju neke sanse da osvoje el, a ko smo mi? Sta, igramo par godina el i kao nebitno nam takmicenje, ma mi smo go qrac sa oprostenjem, moramo mi jos da osvajamo i osvajamo trofeje da bi dosli u poziciju da nam je kup nebitan...
                        Baš zato što nismo Real moramo da pazimo na naše igrače. Real ima A licencu i njih boli uvo i za ACB ligu, a mi ABA moramo da osvojimo da bi mogli da nastavimo da se takmičimo u EL .
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by drakon1 View Post
                          Za neidentifikaciju sa ovim timom: +1000
                          Potpuno identično.

                          Identifikacija je moguća samo sa onima kojima je stalo do nečaga. S mrtvim puvalima ni malo.

                          Ja i dalje držim Kalinu na avataru a Đenku na kalendaru na zidu iz februara 2017te zato jer im je STALO. Zato što su kidali na terenu, pišali krv i borili se za svaku loptu. Zato neću opljunuti Lazu što ne zna jer je uvek činio onoliko KOLIKO MOŽE, bilo to malo ili puno.

                          To su ljudi sa kojima se identifikujem a ne lešine poput bjelice i sličnih koji samo smrde na terenu. Janković možda ne zna koliko ovaj, ali mi je milijardu puta draži jer se dečko bori - daje sve od sebe u skladu sa svojim (trenutnim) mogućnostima. Isto važi i za Lesora, Dilana, Dangubu pa i Dobrića...

                          Pobednika čini stav, želja i karakter, mnogi znaju ali nemaju to u sebi... Takvi zadive ponekad umećem, ali kada se trofeji osvajaju nigde ih nema...(ko je rekao Feldain...? A nije jedini u našem timu...)
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Kakav kolektivni plač Zvezdaša, kao da smo upravo završili peti u KLSu. Ah ta vremena..

                            Samo mi da uzmemo ABA ligu, posle ćemo lako KLS. Imamo prednost domaćeg terena i ne sumnjam. Ne bi me čudilo da bez poraza odigramo do kraja ove sezone ABA ligu i KLS.
                            Dobro je ubedio si nas.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Baš zato što nismo Real moramo da pazimo na naše igrače. Real ima A licencu i njih boli uvo i za ACB ligu, a mi ABA moramo da osvojimo da bi mogli da nastavimo da se takmičimo u EL .
                              Pa vidim koliko ih pazimo, protiv borca je cak rocesti igrao 25+ minuta itd itd...to su sve sami izgovori za neznalicu na klupi

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Dobro je ubedio si nas.
                                Neka, ja sam odlučio da ne pišem na ovom delu foruma iz više razloga, ali doći ću verovatno negde u aprilu martu kada budemo slavili 3:0 protiv Budućnosti/Cedevite u finalu. Pozdrav.

                                Comment

                                Working...
                                X