Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ,,Kako da dobijemo posle onakve cetvrtine,,
    Izvini treneru molim te. Stoko Zvezdaska nezahvalna i nerealna. Sta ste ocekivali? Pobedu????
    Vidite li sta trener kaze?

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Nebitan trofej, bićemo pravi kad se bude igralo za pravi trofej.
      Zasto smo onda igrali ako je nebitno takmicnje?

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Nebitan trofej, bićemo pravi kad se bude igralo za pravi trofej.
        Tako je.
        Ljudi nisu ni svesni da je Alimpijevic krio karte za bitnije meceve.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nebitan trofej, bićemo pravi kad se bude igralo za pravi trofej.
          Ja sam prvi koji ce da kaze da me boli kurac za KRK. Dakle, to mi je nevazno i mrzim takmicenja gde jedna tekma donosi sve. Aliiiiiiii, taj kup je Uprava i Strucni Stab apostrofirao kao vazan. Samim tim ovo je govno koje smrdi kao Bjelicin les na terenu.

          I ova prijava ''bicemo pravi kad treba". Sta to znaci? Mozes ti da uzmes ABA i KLS na pare i kvalitet individualni, al opet to ne znaci da si pravi. Ja ne znam da li postoji vise od dve, tri tekme ove sezone gde bih mogao da sednem i kazem, to je to. Bili smo pravi, igrali kako treba i imamo blistavu buducnost.

          Meni se ova Zvezda ne svidja iz mnogo razloga, a tu je igracki kadar mozda i najmanji faktor. Uz to napominjem i da nisam preterani fan Radonjica, da ne pomisle neki to.

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Manda77 View Post
            Zasto smo onda igrali ako je nebitno takmicnje?
            To je dobro pitanje. Zato što imamo pritisak da ga igramo, nemamo taj luksuz kao CSKA, na primer, ili da se nonšalantno izgubi u četvrtfinalu kao u Turskoj, Italiji, Španiji, Grčkoj, jer ovde odmah nabijaju na kolac ako se ne osvoji to suvišno takmičenje, a kamoli da se ne igra.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Daj bre, nemoj da se tesimo da je nebitno. Bitan je ovo trofej iz vise razloga, a pogotovo bi bio bitan za trenera. Da zanemarimo sve, al opravdanje za nepozrtvovanost i vecu zelju protivnika za pobedom u finalu nema.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Sad je gotova tekma, pa cu lepo mirno par stvari.

                - Cestitke Partizanu jer su zasluzili sve. Njihova tekma se igrala od pocetka do kraja. Dobili su daleko talentovaniju ekipu od sebe. Ovo treba da im bude jedan od drazih trofeja.

                - Ceo pristup kup takmicenju je bio potpuni kurac. Znas da ces prangijati 3 tekme u 4 dana i moras da znas kako dise ekipa i ko je u formi. Rochestie je u kanalu duze vremena, kao i Bjelica. Feldeine kad je sjebo zglob, ispao takodje. Pera zadnji trening odradio prosle godine. Ne igraju imena, nego ljudi od krvi i mesa. Ako ne znas kako ti stoji ekipa, nisi za bolje. Strucni stab sedi 1.

                - Kod nas su kosarku u zadnja dva meseca igrali Lessort, Ennis, Danguba, Dobric, Jankela, Davidovac i donekle Omic. Ti ljudi su morali zajedno da iznesu kup. Nije im data sansa. Necu price o umoru da cujem. Pauza u EL. Imamo najduzu klupu. Strucni stab sedi 1. Namerno ne kazem trener, jer tu je ekipa ljudi.

                - Konceptualno, takticki nismo mrdnuli od turnira na Kritu. Necu pedeseti put da pisem isto sta ne valja u igri. Promasaj smo u odbrani totalni, a u napadu osim 5-Out ne postoji nista. Za sutere nema akcije i motiona. Reket se i ne napada vise. To nama ne treba ocigledno. Da digli smo formu u odnosu na turnir na Kritu ali kosarkaski nismo nista novo pokazali.

                - Nisam neko ko tera trenere lako. Zato cu samo reci Alimpijevic prvi zuti karton. Drugi zuti je ABA ili KLS. I to je to.

                - Za kraj. Leto bez obzira na ostale rezultate do kraja sezone mora doneti promene. Roch - Bjelica - Pero out. Plej koji igra na obe strane terena, zna da kontrolise tekmu. Ne mora da bude po kvalitetu vrh, ako ima upside i na vise je godina. Kombo krilo SF/PF da pegla tranziciju i prekine trpanje koje trpimo od Bjelice.

                - Do tada Roch - Ennis pola-pola vreme. Danga - Davidovac, Feldeine - Dobric isto. Lazicu dati 10 minuta, i nekad vise kada ga krene defanzivno. Jankovic na 25 minuta - Bjelica na 15. Lessort i Omic isto.

                - Dovesti starijeg asistenta da modifikuje napad. Takodje i za odbranu isto.

                To je to. Ostalo sve vodi u dodatni kanal.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                Generalno se slazem, mozda nam se misljenja razlikuju u nekim sitnicama ali to je to.
                Veceras sam ostao zapanjen odbranom/kretanjem Bjelice. 10 EL sezona, toliko iskustvo a da apsolutno, al apsolutno nikakav osjecaj u defanzivnim kretnjama nema. Taj pogled kojim isprati protivnickog pleja u reket, to preuzimanje i ne vracanje na svog igraca (detalj kad Bjelica iz preuzimanja cuva Gosa, Velickovic zove svog pleja da preuzme loptu na 45C, Bjelica trci za njim, Velickovic predaje loptu i ide pod kos a Bjelica ostaje i dalje na Gosu, umjesto da on i Lazic zamjene uloge) e ovde mi puca ocni kapilar! Znalo se da ce krenuti ostro u utakmicu, agrsivno ali ono sto smo odigrali pametno na pocetku trece cetvrtine je trebalo da bude konstanta. Ok desavaju se porazi, steta sto je trofej u igri ali se derbi morao odigrati cvrstije.

                Comment


                • http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...problem/287454

                  Trener Zvezde ne zna u cemu je problem, verovatno bih ja trebalo to da znam...
                  Kakav strucnjak jbt

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...problem/287454

                    Trener Zvezde ne zna u cemu je problem, verovatno bih ja trebalo to da znam...
                    Kakav strucnjak jbt
                    Ako ne znas aj lepo spakuj se.

                    Comment




                    • Alimpijević: Ne znam u čemu je problem!

                      Slika govori više od hiljadu reči.
                      Last edited by Laki21; 18-02-18, 23:20.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • To je ona prica Goss i Rocesti..ovaj ce vredeti 1m kod Zoca..Roc nece previse Odigrao lik mec za udzbenike...ali dobro...

                        Antic posle 30 dana ulazi u igru...

                        Omica nema, Jankovic isecen ali bio je bolestan...

                        Zakazali Rocesti i Feldin duboko..oni su trebali izneti mec, a oni se sakrili...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nije se rocesti sakrio, oni su ga sjebali iskakanjem i vrlo dobro rotirali pozadi, za promenu bi mogao alimpije da napravi neku akcoju za tejlora ili da nauci da resi ta udvajanja drugacijom postavkom igre u napadu...e sad jedino da je tejlor kobi pa da uzme i sam izdobija sve sto moze

                          Comment


                          • Rochestie nazalost je igrac koji 1 na 1 mnogo daje, ali ne moze da kontrolise tekmu. Nikada to nije bio. On ima jednu brzinu i to je to. Nije znao da smiri i ostavio nas je u vecem kanalu sto bi trebalo.

                            S druge strane Feldein je lik kome treba pomoc u sematskom smislu. On je nema od pocetka sezone. On je volume shooter kome treba prostor, i moze da penetrira dobro ali to veceras nije ni bilo na tanjiru sa nasim gameplanom.



                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              ,,Kako da dobijemo posle onakve cetvrtine,,
                              Izvini treneru molim te. Stoko Zvezdaska nezahvalna i nerealna. Sta ste ocekivali? Pobedu????
                              Vidite li sta trener kaze?
                              Trener u Koštunica modu, ne zna šta se desilo i zašto smo izgubili...lebe mekani.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Kup je sporedno takmicenje. Dolazi u vreme kada smo mi uvek u kontra-ritmu. I nikada ga i nismo odigrali kako treba.
                                Ali borba za trofej je borba za trofej, ma kakav on bio. Trener treba da shvati da mu je ovo prva i jedina dozvoljena greska ove sezone u ovakvim utakmicama. Osvajanje trofeja se uci, pa cemo vec za par meseci videti da li je i sta od toga naucio.
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X