Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A šta je tu smešno? Koja je poslednja godina da je Džikić imao pauzu u karijeri?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kakav si ti trol )
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Pa oni su prosli DR ruke...iz Buducnosti..kako mislis sta sa njima..ne znam sta je on trebao..da od svakog napravi igraca EL itd..ne kontam o cemu pricas iskreno..
        Pa mnogi su prosli kroz ruke i Vlade Jovanovica,Radonjic ima utacaj na individualni razvoj narocito napadacki Micova,Vucevica i Ivanovica isto koliko i ja, za Dubljevica neznam ni gde je poceo ni koliko je bio u radonjinom sablonu ali moze da se desi da je imao uticaja jer taj sistem omogucava centrima da napreduju.Gordic odbranbeni pit bul/Radonjina specijalnost/ koji vremenom u drugim klubovima naucio da igra i napad a ne samo da daje koseve iz kontre.A sto se tice Dasica,Simonovica i Dragicevica
        Last edited by ikaluka; 18-02-18, 18:14.

        Comment


        • Nisam, samo razmišljam naglas. Nisu mi jasne neke stvari glede bilo čije karijere pa i trenerske.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ne znam kako mozete da se raspravljate sa ovim likovima koji kao klinci kad raskinu sa devojkom sa kojom su bili 3 godine pa im ni jedna posle ne valja , toliko su ostrasceni da ne mogu uopste objektivno da sagledaju ni jednu situaciju.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ko je cenjeniji među trenerima i predsednicima klubova od njih dvojice?
                Tržište određuje, ko je traženiji.
                Aj ne lupetaj.
                Tvoja mrznja prema Radonjicu poprima zabrinjavajuce okvire. Poredis sa Dzikicem?????? Voimjaoca.

                Comment


                • Po stoti put - ne mrzim Radonjića, samo mi nije jasan. Kad odeš iz kluba zalupivši dupetom vrata, ne ulazeći pritom u to ko je tu kriv, on ili Čović, šta te sprečava da nađeš novi angažman? A zašto ne bih upoređivao njih dvojicu praktično su ista trenerska generacija, Džikić je godinu dana mlađi i sa malo bogatijim trenerskim CV-ijem, ali to je to.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ovo sa Radonjicem me podseca na pokojnog Djindjica. Za života ga nije pljuvao samo ko nije znao njegov lik i delo, a nakon metka za njim su plakali svi, od komunista do vadikala i ovo nije greška u pravopisu. Posta Radonja neka vrsta walking deada. Preterujete raja, opasno preterujete. Nipodastavate tudje stavove, iako su argumentovani, prebacujete na licni nivo. Mnogo je zagovnjana tema u poslednje vreme, bas mnogo. Previse ste licnih emocija uneli u ovo, ne vidite dalje od svog nosa, iako vam se pojasni. Razumem da ovde ima ljudi koji su bili, ili su, vise mi se cini, želeli da budu Radonjicev ortak, licni poznanik i slicno, ali brate, sto se neobjektivni, pa to nije realno. To vam prica jedan od velikih postovalaca kosarkaskog dela i rada Dejana Radonjica. Privatno nisam siguran da ga poznajete, jer, koliko vidim, ovde na forumu partije na vlasti i nisu omiljene.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Po stoti put - ne mrzim Radonjića, samo mi nije jasan. Kad odeš iz kluba zalupivši dupetom vrata, ne ulazeći pritom u to ko je tu kriv, on ili Čović, šta te sprečava da nađeš novi angažman? A zašto ne bih upoređivao njih dvojicu praktično su ista trenerska generacija, Džikić je godinu dana mlađi i sa malo bogatijim trenerskim CV-ijem, ali to je to.
                      Radonja je imao ponude nije hteo da prihvati ,isao je u Ameriku na usavrsavanje ,pre svega jezika ,sledece godine prati i videces da ce ubosti lep ugovor ali to ne mora da bude EL ekipa uopste jer on nije trener koji donosi extra momentalni kvalitet ...njemu treba vreme poverenje i odresene ruke ..a to se ne dobija svugde
                      Radonja je izuzetno inteligentan i pronaci ce najbolju sredinu za sebe uveren sam potpuno ..NAJUSPESNIJI TRENER KK CRVENA ZVEZDA IKAD!

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        NAJUSPESNIJI TRENER KK CRVENA ZVEZDA IKAD!
                        Ovo je klub koji su vodili, izmedju ostalih, Nebojsa Popovic, Profesor Aleksandar Nikolic i Ranko Zeravica.
                        Prvopomenuti je 10 puta bio prvak u SFRJ, drugi je Profesor i najpriznatiji i najuticajniji stručnjak u istoriji evropske kosarke koji je Zvezdi doneo titulu u evropskom takmicenju, a po trećem ima hala na par stotina metara od mene i jednostavno je u pitanju Ranko Zeravica.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Radonja je imao ponude nije hteo da prihvati ,isao je u Ameriku na usavrsavanje ,pre svega jezika ,sledece godine prati i videces da ce ubosti lep ugovor ali to ne mora da bude EL ekipa uopste jer on nije trener koji donosi extra momentalni kvalitet ...njemu treba vreme poverenje i odresene ruke ..a to se ne dobija svugde
                          Radonja je izuzetno inteligentan i pronaci ce najbolju sredinu za sebe uveren sam potpuno ..NAJUSPESNIJI TRENER KK CRVENA ZVEZDA IKAD!
                          Najuspesniji trener Zvezde je Nebojsa Popovic - 10 uzastopnih titula.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Svaka cast nasim legendama ..za mene je Dejan Radonjic najveci,covek koji je prekinuo dugogosnju dominaciju i postavio Zvezdu gde joj je i mesto ....naravno da nije sam za to zasluzan ali za veliki deo toga jeste...veliki gospodin ,veliki trener i veliki covek !

                            Comment


                            • Mislim da je i Lale Lučić uspešniji [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Svaka cast nasim legendama ..za mene je Dejan Radonjic najveci,covek koji je prekinuo dugogosnju dominaciju i postavio Zvezdu gde joj je i mesto ....naravno da nije sam za to zasluzan ali za veliki deo toga jeste...veliki gospodin ,veliki trener i veliki covek !
                                Mene su učili da nije zdravo idolopoklonstvo.

                                Comment

                                Working...
                                X