Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Šta lupaš kakvo obeštećenje za trenera? Vrati se kad se otrezniš [emoji3]
    Pa ukoliko trener ima vazeci ugovor i zeli ga drugi tim??? Morace da plati.
    Ne znam sta ti nije jasno.
    Nije nesto sto se nije desavalo.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Pa ukoliko trener ima vazeci ugovor i zeli ga drugi tim??? Morace da plati.
      Ne znam sta ti nije jasno.
      Nije nesto sto se nije desavalo.
      Ma daj, šta sviraš ti kao da od juče pratiš košarku obeštećenja i za igrače su smešna, a za trenere NE POSTOJE jer ih ima uvek dovoljno onih koji su na raspolaganju. Evo Barselona poslednji primer, uzeli jednog do kraja sezone, a razmatraju drugu dvojicu za početak naredne.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ma daj, šta sviraš ti kao da od juče pratiš košarku obeštećenja i za igrače su smešna, a za trenere NE POSTOJE jer ih ima uvek dovoljno onih koji su na raspolaganju. Evo Barselona poslednji primer, uzeli jednog do kraja sezone, a razmatraju drugu dvojicu za početak naredne.
        Na moju salu ,,cekaju Alimpijevica platice obestecenje,, ti si pomenuo ,,kakva obestecenja za trenera,,.
        Samo kaem da je to nesto sto postoji kao i za igrace.
        Sa ostalim delom se slazem.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Sa pristupom iz utakmice sa Borcem i večeras u prvoj četvrtini mi teško možemo da dobijemo i raspali Partizan.
          Svakom sportisti je cilj da osvoji trofej, da pobedi... profesionalnom sportisti je dodatni motiv i BONUS za osvajanje trofeja. Ako i pored toga lelemudaju kao što su lelemudali a ako je i to precizirano ugovorom, potrebno je i kazniti igrače, trenera...

          Košarkaška igra nie samo napad, za neupućene - teren ima dva kraja, na jednom branimo naš koš a na drugom napadamo protivnički. Ako jedan segment izostane (odbrana, napad) nema ni rezultata. Nije napad samo prangijanje, napad su i akcije, nadigravanje protivničke odbrane, kao što i odbrana nije samo faul već i čitanje napada kao i uigranost tima kod iskakanja, preuzimanja, pomoći i to sve ne treba da bude stihija već planska ranja koja je dovedena do automatizma (znači bez puno razmišljanja).

          Mi nasuprot tome, imamo previše ispadanja u odbrani, preuzimanja su nam kriminalna kao i strana pomooći. U selekciji tima dovedeni su nam neki igrači koji su krateri u odbrani (Roč, Feldin), Roč je hodajući mis meč i to skoro sve ekipe protiv nas koriste a strane pomoći nema. Iskreno Roča i mogu da trpim jer ima šut da se diviš i ofanzvno je na različite načine opasan a Feldin je kao i Bjelica prilično nestalan u napadu a u odbrani se krije.
          Nekako mi se čini da teranjem Alena na iskakanje kod pika predstavlja veliku grešku, kada je tek došao štitio je prostor i par puta jako dobro zatvorio pik na taj način (kao i Pero što zna da učini) dok Lesor radi kako je navežbano bez procesa razmišljanja da li da nešto modifikuje u datom trenutku, da li je potrebno iskakati do centra, da li se vratiti na svoga igrača ili štititi šut za tri...itt.

          I posle par dana ja zaista mislim da ne bi bilo nezasluženo da nas je Borac omlatio, možda bi nam takav šamar bio otrežnjavajući, šamar posle koga još nije kasno.
          Možeš li mi pojasniti ovo, na šta alaudiraš?

          Inače se slažem posebno s delom za Alena, kriminalno je tražiti od njega iskače s onakvom konstitucijom. Čak i kada vrhunski izrozitramo i preuzmemo, uvek će ostati jedan igrač viška jer Alenu treba dosta vremena da se vrati.

          Comment


          • Jednostavno je.Ekipa je napredovala samo individualno, timski ni najmanje.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Na moju salu ,,cekaju Alimpijevica platice obestecenje,, ti si pomenuo ,,kakva obestecenja za trenera,,.
              Samo kaem da je to nesto sto postoji kao i za igrace.
              Sa ostalim delom se slazem.
              Ma faktički ne postoji, budimo ozbiljni, slobodnih trenera ima jedno 200x više nego klubova.
              Last edited by dekkard; 17-02-18, 21:50.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Jednostavno je.Ekipa je napredovala samo individualno, timski ni najmanje.
                Kako to? Zaključak posle ove dve utakmice?

                Meni su pojedine utakmice u EL dokazale da dosta bolje igramo timski u napadu.

                Comment


                • Napredovali smo, individualno al i kao tim, napad pogotovo. Slazem se da ovaj roster nije narocito podlozan dobroj odbrani pa i ne treba da bude ako im vise lezi brza kosarka. Vidjelo se da znaju i takticki da odigraju (Zalgiris, Oly). Mene ne raduje ta 1vs1 odbrana, mora to mnogo bolje da se cita, meni Covic ne bi polozio loptu na dvokorak al NIKAD. Ne znam da li je 7mj dovoljno da se nov tim dovede do perfekcije, nisam pametan al za sada i ovim nivoom sam zadovoljan

                  Comment


                  • Frank Elagar moj vlazni san ako Lesor ode.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Frank Elagar moj vlazni san ako Lesor ode.
                      Ne bih voleo da dođe do toga. Lessort će biti bolji igrač od njega.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ne bih voleo da dođe do toga. Lessort će biti bolji igrač od njega.
                        Pa naravno, al nije realno da ga zadrzimo.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Pa naravno, al nije realno da ga zadrzimo.
                          To ćemo da vidimo, ako smo doveli sve ove igrače da bi ih rasprodali nakon jedne sezone, džabe smo krečili. Sledeće sezone moramo da imamo veći budžet prvenstveno da zadržimo igrače koji su pokazali kvalitet u ovoj sezoni.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Možeš li mi pojasniti ovo, na šta alaudiraš?

                            Inače se slažem posebno s delom za Alena, kriminalno je tražiti od njega iskače s onakvom konstitucijom. Čak i kada vrhunski izrozitramo i preuzmemo, uvek će ostati jedan igrač viška jer Alenu treba dosta vremena da se vrati.
                            Šamar bi bio poraz protiv ABA 2 ligaša i samim tim neosvajanje trofeja (Čova bi rekao kako je uspešno uštedeo na bonusima) ali je neosvajanje kupa manje bolno nego da ne uzmemo ABA ligu (znači bolno ali manje od neosvajanja prstena Jadrankinog)...Ovako i dalje možemo zabijati glavu u pesak i vikati "super, odlično, brilijantno..." Nije dobro, odbranu igramo sporadično (konkretno u dve utakmice) ostalo živimo od šuta (nije d nemamo potencijal ali to ne bi smelo biti primarno za ozbiljnu EL ekipu).
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Šamar bi bio poraz protiv ABA 2 ligaša i samim tim neosvajanje trofeja (Čova bi rekao kako je uspešno uštedeo na bonusima) ali je neosvajanje kupa manje bolno nego da ne uzmemo ABA ligu (znači bolno ali manje od neosvajanja prstena Jadrankinog)...Ovako i dalje možemo zabijati glavu u pesak i vikati "super, odlično, brilijantno..." Nije dobro, odbranu igramo sporadično (konkretno u dve utakmice) ostalo živimo od šuta (nije d nemamo potencijal ali to ne bi smelo biti primarno za ozbiljnu EL ekipu).
                              Buni me ovaj deo posle koga još nije kasno, delovalo mi je kao da alaudiraš na neke radikalne poteze.

                              Ok, svako ima svoje mišljenje, ja sam zadovoljan do sada i mislim da ćemo uzeti ABA ligu bez većih problema.

                              Comment


                              • Jebote, je l' ovo tema o KK Crvena Zvezda ili beogradcafe pricaonica kad se ovoliko prepucavate o cemu god stignete i pišete notorne nebuloze?! Ganac pokušava nekako da vas osvesti, sto molbama, sto upisima, al' vi ga tupite do besvesti.

                                Comment

                                Working...
                                X