Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Cestitke timu i treneru na ulasku u finale.
    Enis pokazuje da je pravo pojacanje.
    ALI GOSPODO VASA ODBRANA I ZALAGANJE U ISTOJ JE BRUKA I SRAMOTA.
    Ne treba zaboraviti da oni u svom sastavu imaju igrače koji su insajderski upoznati sa našim sistemom igre i individualnim kvalitetima i falinkama naših igrača i to su mogli da upotrebe, pa možda zbog toga treba biti blaži u kritici naše igre.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ne treba zaboraviti da oni u svom sastavu imaju igrače koji su insajderski upoznati sa našim sistemom igre i individualnim kvalitetima i falinkama naših igrača i to su mogli da upotrebe, pa možda zbog toga treba biti blaži u kritici naše igre.
      Pa vidim ja losa nam odbrana i pitam se otkud to?
      Zasto se to desava prvi put ove sezone?
      Sad mi je jasno.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Pa vidim ja losa nam odbrana i pitam se otkud to?
        Zasto se to desava prvi put ove sezone?
        Sad mi je jasno.
        Ne znam za ranije, ali mi se ovo čini kao neki logičan razlog zbog čega je dolazilo do tih neočekivanih propusta. Mogli smo i pobedu da dovedemo u pitanje vrlo lako.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sram bilo svakog u strucnom stabu na celu sa trenerom neznalicom sto danas nije igrao full presing po celom terenu i usao tvrdo u kost i u meso da FMP ne predje ni 50 poena. Ko jebe 17/30 za sut za tri kada nas je napunio rising star Apic i airball Covic.

          Comment


          • Jedino sto je meni nejasno je Enisova mala minutaza u second halfu i Dobriceva takodje, ali kod njega od pocetka turnira.
            Mora se prestati sa iskakanjem kada je Omic u igri.
            Mislim da bi sa njim bolje bilo braniti pik zoniranjem.
            Kada iskoci visoko, sporo se vraca nazad, videlo se to u par navrata.

            Comment


            • Sarac je bas duhovit sa ovim upisima..Evo zagrcnuh se..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Sram bilo svakog u strucnom stabu na celu sa trenerom neznalicom sto danas nije igrao full presing po celom terenu i usao tvrdo u kost i u meso da FMP ne predje ni 50 poena. Ko jebe 17/30 za sut za tri kada nas je napunio rising star Apic i airball Covic.
                Inace smo ove sezone poznato po full presingu po celom terenu, igrom ,,u kost,,.
                Zalaganje i igra u odbrani su zalosni. I to je cinjenica koja je prisutna cele sezone sa par izuzetaka.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Inace smo ove sezone poznato po full presingu po celom terenu, igrom ,,u kost,,.
                  Zalaganje i igra u odbrani su zalosni. I to je cinjenica koja je prisutna cele sezone sa par izuzetaka.
                  Zato sto nismo poznati zato je i ne igramo a ti si zagovornik da u roku od 72 sata odigras tri utakmice u full speedu jel tako, da pokidas se i das 110 % protiv kls ligasa da bi se reklo eto svaka im cast bas su pokidali u odbrani. Kako se brzo zaboravljaju neke utakmice pod rukovodstvom tvog avatara kada smo primali 100 tke ali smo igrali hard difens i tranzisn ofns jel tako?

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Zato sto nismo poznati zato je i ne igramo a ti si zagovornik da u roku od 72 sata odigras tri utakmice u full speedu jel tako, da pokidas se i das 110 % protiv kls ligasa da bi se reklo eto svaka im cast bas su pokidali u odbrani. Kako se brzo zaboravljaju neke utakmice pod rukovodstvom tvog avatara kada smo primali 100 tke ali smo igrali hard difens i tranzisn ofns jel tako?
                    A kakve veze ima moj avatar sa nocasnjom odbranom??????
                    Nisam ja zagovornik da igramo 100% u kupu ali da nam trpaju KLS ligasi 70+ poena je nedopustivo.
                    Elem kad smo kod mog avatara koji ti toliko smeta kao i onome koga zdusno podrzavas kao Zvezdaskog Mesiju nije zgoreg napomenuti.
                    Daj nam boze sto vise ljudi u svim strukturama kluba kao sto je bio Dejan Radonjic.

                    Comment


                    • U sezoni 2016/17, kada smo navodno imali najjači sastav primili smo tačno 100 poena od Efesa,24.11.2016, 102 poena od CSKA 09.02.2017, 98 poena od Reala 09.03.2017.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ima li nekih informacija sta je sa Lazarevicem?

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          U sezoni 2016/17, kada smo navodno imali najjači sastav primili smo tačno 100 poena od Efesa,24.11.2016, 102 poena od CSKA 09.02.2017, 98 poena od Reala 09.03.2017.
                          Sigurno smo i te godine bili najgora odbrambena ekipa kao ove ??
                          Imas li taj podatak?

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Sigurno smo i te godine bili najgora odbrambena ekipa kao ove ??
                            Imas li taj podatak?
                            Čisto malo neki mitovi da se razbiju, a ofanzivno smo bolji nego u bilo kojoj Radonjićevoj sezoni.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Čisto malo neki mitovi da se razbiju, a ofanzivno smo bolji nego u bilo kojoj Radonjićevoj sezoni.
                              Sad ce ti reci, napad donosi pobede, a odbrana trofeje.

                              Comment


                              • I mutin partizan je ofanzovno bolji od skoro bilo koje Radonjine sezone i sta sa tim?
                                Radonja je Bog za ovog smesnog trenercica, bar u ovom momentu

                                Comment

                                Working...
                                X