Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lektira za skolu

    Comment


    • I ovih 12 je previše, sa aspekta kvaliteta klubova, za Zvezdu pogotovo, jer ima isti broj utakmica u sezoni kao NBA klubovi, pa i za ove klubove koji se odluče da takmičarski igraju EC. EL ove godine se ne igra rekreativno, ili ako tako posmatraš svake godine je 8 klubova igra rekreativno. 9,10,11,12 mesto u EL ove godine u situaciji kad dovedeš 11 novih igrača i novi stručni štab je realnost, ali to svakako ne znači da će ista situacija biti i sledeće godine ako na okupu ostanu svi mladi igrači i pojedini nosioci.
      Tako da malo više posmatranja šire slike a malo manje biranja pojedinosti koje se onda ukalupljuju u željeni kontekst.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Teska utakmica je za nama. Nadam se da smo nesto naucili i iz pobede. Zna li ko kakva je situacija sa Jankovicem?
        Da mi je neko pricao pre 2 meseca da ce nam Jankela faliti ;)

        Drugari idem malo u off nadam se da ce mi moderatori oprostiti, ali ako bi mogao da Vas zamolim da ne citirate toliko Milosa. Obesmisljavate mi IL. Provalice on i na koji besmisleni post mu odgovaate i bez citiranja. Znam da je tesko uzdrzati se

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Zadnjih 6-7g pada drasticno..jedan CSKA igra 20 godina f4..

          Ne kazem da ne znas nesto skroz ali povrsno gledas..
          pozdravio te Bogdan Bogdanovic koji je zario i palio poslednjih 6-7 godina u toj slaboj EL

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            pozdravio te Bogdan Bogdanovic koji je zario i palio poslednjih 6-7 godina u toj slaboj EL
            https://sport.blic.rs/kosarka/nba/on...danove/yfb1ybq
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Kada se uzme u obzir ova insajderska izjava, onda one price o Alimpijevom zapostavljanju odbrambene koncepcije mislim da nemaju potporu.

              Чврст сам карактер, то је фочанска линија. Мени ни у почетку није био проблем да шутнем, од првог дана тренирам високим интензитетом и увек сам спреман, али нисам баш схватао улогу, да се од мене очекује да се кроз одбрану уводим, да кроз њу тражим место под сунцем. А у претходних 10 година ни један тренер ме није извео из игре због одбране. Напад ми је био све, даћу тројку, противник двојку, ја тројку и не може да ме стигне...отприлике тако сам размишљао. Напад ми је био све. То је та навика, све је у глави. А овде у Евролиги се игра тимска одбрана, у Звезди се на томе инсистира, стил нашег тренера Алимпијевића је дефанзива, на њој се изградио.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Kada se uzme u obzir ova insajderska izjava, onda one price o Alimpijevom zapostavljanju odbrambene koncepcije mislim da nemaju potporu.

                [/I]
                Veruješ svemu šta se napiše, Čovara diktirao malđanom Jankeli (ovaj naučio naizust) i izdeklamovao novinaru koji je još malo nakitio...
                Last edited by nebitan; 17-02-18, 11:47. Reason: tastatura (v, n)
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Veruješ svemu šta se napiše, Čovara diktirao malđanom Jankeli (ovaj naučio naizust) i izdeklamovao noiaru koji je još malo nakitio...
                  Nije mi to palo na pamet.
                  Mada mi bas nema logike da i ako je to maslo Covica, zbog cega bi imao potrebu da se u medijima siri slika u defanzivnoj koncepciji, a da u isto vreme pusta ovog da na parketu svojom voljom zanemaruje istu? Ako mu je vec stalo do toga, mislim da to jeste neka teznja i u stvarnosti...

                  Comment


                  • Ko nadje link za utakmicu neka postavi.

                    Comment


                    • Neka predikcija, ko dobija danas u prvom polufinalu?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        I ovih 12 je previše, sa aspekta kvaliteta klubova, za Zvezdu pogotovo, jer ima isti broj utakmica u sezoni kao NBA klubovi, pa i za ove klubove koji se odluče da takmičarski igraju EC. EL ove godine se ne igra rekreativno, ili ako tako posmatraš svake godine je 8 klubova igra rekreativno. 9,10,11,12 mesto u EL ove godine u situaciji kad dovedeš 11 novih igrača i novi stručni štab je realnost, ali to svakako ne znači da će ista situacija biti i sledeće godine ako na okupu ostanu svi mladi igrači i pojedini nosioci.
                        Tako da malo više posmatranja šire slike a malo manje biranja pojedinosti koje se onda ukalupljuju u željeni kontekst.
                        Ne vredi..prevarih se za avatar
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          pozdravio te Bogdan Bogdanovic koji je zario i palio poslednjih 6-7 godina u toj slaboj EL
                          Ne kontam poentu ovog posta.. Koliko imas godina Ica? Zario ui palio 6-7 g EL

                          Daj svi lepo da kazemo godista, da vidimo ima li svrhe neke pisati o nekim temama
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Javor odrađen, a sad na limenu braću iz predgrađa.
                            Pustiti Fićka da divlja, a zatvoriti u odbrani Jeremića i Radanova! Baš me zanima ovaj Ojo, te ću bacim oko na istog..

                            Last edited by salelesa; 17-02-18, 16:01.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ne vredi..prevarih se za avatar
                              Hteo si SJ ili Đilasa?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Pobenaveo Penis.

                                Comment

                                Working...
                                X