Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gazda himkija i panate se ne bi slozio

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Gazda himkija i panate se ne bi slozio [emoji3]
      Pod pretnjama tuzbe je gazda Khimkija poreko to za uzimanje plate.

      Gazda Panate je kaznio igrace sto su prekrsili timsku disciplinu i visili nocu i pili. Povratak busom je OK. To i nije deo ugovora.

      Kazne platom za losu igru ne mogu niti smeju da se desavaju.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Last edited by MannyCalavera; 16-02-18, 14:34.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Mislio sam presvega na ABA ligu.
        U ovom trenutku Partizan nam nije dostojan protivnik.
        Cedevita, a posebno Buducnost ite kako jesu.
        i opet mislim da gresis ..pokazace ti grobari u finalu da su dostojan protivnik ..ubedjen sam u to da cemo se jako jako muciti !

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Imas ubedljivo najbolji tim u aba..da imas kvalitetnog trenera igrali bi f8 u ovoj po meni slaboj EL..ciljevi su nam laki..ne kazem sigurno ostvarivi ali realno jako dosadna sezona..bar meni..
          Trener nam los a 3 puta bio trener kola EL ..igrali bi F8 u ovoj SLABOJ EL

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Trener nam los a 3 puta bio trener kola EL ..igrali bi F8 u ovoj SLABOJ EL
            Realno mislim da se slabo razumes u materiju. Onako, povrsno..imas zelju ali nemas filing. Da EL je najslabija ikada..dete prska 22ppg.. itd..meni je tanko..eto ti reci kad je bila slabija..

            Za trenera sam rekao sve..od prvog dana..i to je to..nikakve titule to promeniti nece..bilo ko sa foruma bi je uzeo..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Dal je realno da nipodastavas Doncica?

              Comment


              • Ne, samo to govori vise o EL..Real sa njim kao nosiocwm nista uzeti nece..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Toliko puta ispricana prica o kvalitetima ovog tima i onog od prosle godine, naravno sva uporedjivanja su bila kada je Radonjicev tim bio na vrhuncu i sa nekvalitetom naseg tima i trenera na pocetku.
                  Pa smo imali upise da je Roch propali igrac, Feldin otpadak iz Pao, Milko mlitavko, kvartet prosecnih aba igraca iz Fmp (pojedini iz Fmp ne mogu ni Kls), trener Kls kvalitet i maximum, JJ tandem sa koledza, dva igraca starosedeoca koji nigde u El ne mogu igrati osim u KKCZ.
                  Odakle toliki zaokret pojedinih da je ovo nikada jaci tim od kako KKCz postoji i od kada to imena igraju, ja cu navesti svih 15 timova u El koji svaki pojedinacno imaju poznatija i skuplja imena od naseg tima. Ajde se dogovorite kako od tolikih krseva od igraca u oktobru dodjosmo do nikada jace i bolje ekipe i kakav raspad i razocarenje sto nismo vec u top 8.

                  Kvalitet El je stvar ukusa ali mi smo prosle sezone ukupno imali 5 pobeda za celu sezonu protiv ekipa iz top 8 (Real,Fener, Cska,Pao, 1 Baskonija), ove sezone imamo 4 (Real,Olimpijakos,Makabi,Zalgiris) sa velikim sansama da dostignemo taj broj pobeda i ove godine protiv top 8 ekipa jer imamo jos 8 utakmica od cega 5 ekipa ima sanse da udje u top 8. Mi smo prosle godine drali ove ispod crte, a ove godine ne mozemo jer nemamo kvalitet.

                  Bas mi je zao gazde ekipa koji na svojim klupama placaju Sita ALonsa,Atamana,Trinkijerija,Plazu i sto nisu nasli bolje trenere od njih jer bi sigurno bili u top 8 jer eto naseg primera ,zbog ove neznalice mi ne ulazimo u top 8.
                  Last edited by Šarac; 16-02-18, 17:13.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Toliko puta ispricana prica o kvalitetima ovog tima i onog od prosle godine, naravno sva uporedjivanja su bila kada je Radonjicev tim bio na vrhuncu i sa nekvalitetom naseg tima i trenera na pocetku.
                    Pa smo imali upise da je Roch propali igrac, Feldin otpadak iz Pao, Milko mlitavko, kvartet prosecnih aba igraca iz Fmp (pojedini iz Fmp ne mogu ni Kls), trener Kls kvalitet i maximum, JJ tandem sa koledza, dva igraca starosedeoca koji nigde u El ne mogu igrati osim u KKCZ.
                    Odakle toliki zaokret pojedinih da je ovo nikada jaci tim od kako KKCz postoji i od kada to imena igraju, ja cu navesti svih 15 timova u El koji svaki pojedinacno imaju poznatija i skuplja imena od naseg tima. Ajde se dogovorite kako od tolikih krseva od igraca u oktobru dodjosmo do nikada jace i bolje ekipe i kakav raspad i razocarenje sto nismo vec u top 8.

                    Kvalitet El je stvar ukusa ali mi smo prosle sezone ukupno imali 5 pobeda za celu sezonu protiv ekipa iz top 8 (Real,Fener, Cska,Pao, 1 Baskonija), ove sezone imamo 4 (Real,Olimpijakos,Makabi,Zalgiris) sa velikim sansama da dostignemo taj broj pobeda i ove godine protiv top 8 ekipa jer imamo jos 8 utakmica od cega 5 ekipa ima sanse da udje u top 8. Mi smo prosle godine drali ove ispod crte, a ove godine ne mozemo jer nemamo kvalitet.

                    Bas mi je zao gazde ekipa koji na svojim klupama placaju Sita ALonsa,Atamana,Trinkijerija,Plazu i sto nisu nasli bolje trenere od njih jer bi sigurno bili u top 8 jer eto naseg primera ,zbog ove neznalice mi ne ulazimo u top 8.
                    Sa budzetom duplo manjim od sledece najjeftinije ekipe.

                    Comment


                    • To za Feldina i Rocha nije istina.. sta vise Feldin mi je bio omiljeni jos dosta ranije, kad niko od vas ovde nije ni cuo za njega...ali onda ode u PAO a Tompson vamo...Roch los haha Makabi, Loko itd...mislim stvarno...

                      Ovaj tim je skuplji mnogo od onog iz prosle godine, posto se ovima placa...a oni su dobijali neku lovu nekad a verovatno nikad...plus su sad plate vece...

                      Ono za 225k eura moze samo lud da poveruje...skoro Simanic ima toliko..papir je papir ispod ruke je ispod ruke...RSB je ispao smesan sa tim..

                      O treneru sam sve rekao.. ne zna on gde bije, zna akcije, itd..ali realno nista..normalno da ce igraci igrati tokom sezone bolje..EL igras bez pritiska..ABA je liga kriminalna i zato mi je cudno kao biramo ABA ligu pre EL...eeej koja ALIBI PRICA, sine moj igras jedini EL imas duplo veci budzet od sl dva tima zajedno, mislim tu na plate.. i ti kao eto EL je nebitna..

                      Onda pljujes prijatelje kluba kako cimaju ljude da ne dolaze na meceve a ne oni sto kupuju semofor koga nema na mapi, banadaza..lasta...da ne idem na Keselja i 15-16 igraca... ima ljudi kojima sam ovde i priv rekao a i ovde pisao...NC je zatvorio sve,.... kaze nema bankomat a svake sezone kupuje i prodaje kako hoce..to je ok...ali te pare nije nabavio on nego drzava...

                      Za A licencu, ozbiljnu pricu, ova uprava nema kapacitet i to je svakome jasno..trener je amater..i to se ne menja, to se vidi..normalno da nesto zna itd..najbolje da je nem i slep..ali sustina je takva..

                      To sto su drugi treneri iza njega nemenja stvari..npr Valensija je imala pola tima povredjnog, Milano jedino kiksa..ostali su tu itd...glupo je to porediti.. Dovedes alibi trenera, igras alibi kosarku sa ovakvim timom je kriminal po meni...

                      Navijaci CZ ali i kkp su vecinski nepismeni kosarkaski ali misle da sve znaju..Tribine sve govore i to je cela prica o oceni marketinga firme..drzava sipa kkcz i kkp onda..meni se ceo ovaj sistem gadi...ljudi zele promene ali im se ne gadi korupcija gde oni vide neki car...



                      Previse si ostrascen Sarac, kad se skidao Dulo, nisam se borio za Duloa 2...tj nisam to zeleo..meni su smesne i bolesne price..PA DA JE NA NASU STETU BIO OVAJ KUP, RSB bi pravio seriju o kradji itd...Razumem ja obe strane ali objektivnosti nema sekunde...posebno kod tebe
                      Last edited by LosmiSK; 16-02-18, 17:34.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Kad ne znas sta, onda ajmo budzet kao da smo osvojili EL pa se kurcimo.. da igramo spansku, tursku ligu...ne bi znali gde je levo..gledas budzet plata, ne ukupni budzet..itd..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          To za Feldina i Rocha nije istina.. sta vise Feldin mi je bio omiljeni jos dosta ranije, kad niko od vas ovde nije ni cuo za njega...ali onda ode u PAO a Tompson vamo...Roch los haha Makabi, Loko itd...mislim stvarno...

                          Ovaj tim je skuplji mnogo od onog iz prosle godine, posto se ovima placa...a oni su dobijali neku lovu nekad a verovatno nikad...plus su sad plate vece...

                          Ono za 225k eura moze samo lud da poveruje...skoro Simanic ima toliko..papir je papir ispod ruke je ispod ruke...RSB je ispao smesan sa tim..

                          O treneru sam sve rekao.. ne zna on gde bije, zna akcije, itd..ali realno nista..normalno da ce igraci igrati tokom sezone bolje..EL igras bez pritiska..ABA je liga kriminalna i zato mi je cudno kao biramo ABA ligu pre EL...eeej koja ALIBI PRICA, sine moj igras jedini EL imas duplo veci budzet od sl dva tima zajedno, mislim tu na plate.. i ti kao eto EL je nebitna..

                          Onda pljujes prijatelje kluba kako cimaju ljude da ne dolaze na meceve a ne oni sto kupuju semofor koga nema na mapi, banadaza..lasta...da ne idem na Keselja i 15-16 igraca... ima ljudi kojima sam ovde i priv rekao a i ovde pisao...NC je zatvorio sve,.... kaze nema bankomat a svake sezone kupuje i prodaje kako hoce..to je ok...ali te pare nije nabavio on nego drzava...

                          Za A licencu, ozbiljnu pricu, ova uprava nema kapacitet i to je svakome jasno..trener je amater..i to se ne menja, to se vidi..normalno da nesto zna itd..najbolje da je nem i slep..ali sustina je takva..

                          To sto su drugi treneri iza njega nemenja stvari..npr Valensija je imala pola tima povredjnog, Milano jedino kiksa..ostali su tu itd...glupo je to porediti.. Dovedes alibi trenera, igras alibi kosarku sa ovakvim timom je kriminal po meni...

                          Navijaci CZ ali i kkp su vecinski nepismeni kosarkaski ali misle da sve znaju..Tribine sve govore i to je cela prica o oceni marketinga firme..drzava sipa kkcz i kkp onda..meni se ceo ovaj sistem gadi...ljudi zele promene ali im se ne gadi korupcija gde oni vide neki car...



                          Previse si ostrascen Sarac, kad se skidao Dulo, nisam se borio za Duloa 2...tj nisam to zeleo..meni su smesne i bolesne price..PA DA JE NA NASU STETU BIO OVAJ KUP, RSB bi pravio seriju o kradji itd...Razumem ja obe strane ali objektivnosti nema sekunde...posebno kod tebe

                          Tebe bi sigurno zadovoljilo da su te pare zavrsile negde drugo ili smatras da klub samo ima troskove za plate, a putovanja, bandazi, pa i taj cuveni semafor ce neko drugi da plati a ne klub.Razlog sto su prikazani ti troskovi jer klub ne moze da placa igrace iz donacija i na sta bi to licilo da igrace placas iz tih para. Cuj navijaci skuplili pare za platu Dangubicu.
                          Od prvog dana pricas o drzavnom parama a kada se napise koliko ta drzava daje pare ti onda kazes vreme je da se to privatizuje. A ti bi da bude privatni vlasnik ali da i drzava i dalje sipa, ili imas nekog privatnika koji ce ovde u Srbiji da ulozi 10 miliona u klub a vratio bi kako i na koji nacin tih istih 10 miliona iz kosarke. Fk od jedne utakmice samo od ulaznica je blizu milion eur, da ne pricam da jedna pobeda u LE donosi isto para kao 10 pobeda u El.
                          Taj Keselj je isto igrac ovog tima kao i Davidovac, Jovanovic, Jankovic, Enis koje si svakog ponaosob prozivao da ne zasluzuju da igraju El.Znaci i oni dzabe dobijaju pare kao i Keselj.

                          Kao sto je proslogodisnji tim isplacen do poslednjeg dinara, tako se i ovom timu placa ali su mesecne obaveze za ovaj tim daleko manji nego proslogodisnji , i mozes ovde spinovati do mile volje kao i na fb stranici a ti naravno veruj kome god hoces, sto se mene tice ne moras ni da citas moje postove, stavi me na ignore.

                          Po ko zna koji put se ponavljam, sta smo mi kao navijaci KKCZ Bogu zgresili da ovako nepismeni ljudi vode klub kao i neznalica od trenera kada imamo tebe koji sve imas to zajedno u malom prstu, kako da se vodi klub finansijski i organizaciono, a znanju tvom dole na parketu je vec nepotrebno trositi vreme ovde da pisem.

                          Ne postoji tim u ovoj El koji nema povredjene igrace te stoga ako nadjes opravdanje za Valensiju mozes isto tako naci i za svaki klub u toj El pa i za nas.

                          Kada imas 11 novih igraca i novog trenera ne mozes da juris visok plasman u El ako nisi sposoban ni da uspesno igras u Aba ligi od cega ti zavisi klub, vrati se na pocetak sezone i tvoje upise da su i Buducnost i Cedevita za nas svemirski brod, tresao si od KKP tako da zajebi me vise sa menjanjem tvojih teza kako smo u oktobru krsina a sada smo GSW za sve ovde.
                          Last edited by Šarac; 16-02-18, 18:08.

                          Comment


                          • @losmi sk

                            Zarad istine i troskove za semafor, jer si verovatno kao dobro neobavesteni navodni ljubitelj KKCZ pomislio da se radi o finansiranju semafora za F4 (tzv Kocke za Arenu). Troskovi se odnose na uskladjivanju semafora u Areni i Pioniru sa standardima El i povezanost sa zapisnickim stolom. To je uvedeno pred pocetak prosle sezone i mi smo to morali da platimo, ali je firma koja je to radila cekalo toliko da se naplati. Odnosi se na semafore i u Pioniru i u Areni jer onakvi kakvi su bili nisu mogli biti korisceni ili smatras da je to neko drugi trebao da obezbedi KKCZ tj da plati ili sam klub?

                            Comment


                            • Druze Sarac mene ovako zanima kakvo ti imas misljenje o NC...mimo predsednika CZ, zasto je on tu... uzeo neke pare pre..ili mu namestaju itd...bas me onako zanima, posto ''ne volis'' Vucia, pa pitam...

                              Ma druze ja sam za sve igrace rekao sta sam rekao...stoje upisi tu i nema greske... pisao sam sve vec i zalosno je kakav smo narod postali...

                              Naravno da ima ko bi kupio sve top timove ali niko se ne usudjuju zbog kriminalaca u njima, jos ih narod velica itd.. onda se pitaju sto nas ne vole napolje drzave....mislim stvarno...

                              Prosto sam ubedjen da ce se neki jednog dana poprilicno lako ogradjivati od nekih stvari sto su pisali, ali to i ne cudi...

                              Gubis sansu za A licencu, ok napravio si 5 koraka napred ali sad kaskas...ako nesto ne uradis..vracas se nazad... te seljacke i palanacke price..ok igrali smo dosta je..mogu da pisu samo glupi ljudi...

                              Igras u Pioniru..nemas svoju halu...nema niko para ali se ok zivi i ne zali se..ovde bi lud poludeo :P

                              Meni si ti ono ok, volis Zvezdu..ali branis neodbranjivo..ok je sad to ali moze mnogo bolje..ali bas mnogo bolje....itd..ove price su izvakane..
                              Last edited by LosmiSK; 16-02-18, 18:24.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Oko Covica ne mogu biti objektivan je znam NC pre nego sto je NC postao ovo sto je danas. Mozemo da pricamo o NC u odnosu na Voju, Zezelja, Opacica, Zike, brace Petrovic koji su u to vreme isto bili drzavni klub kao i sada pa saberi njihove uspehe sa KKCZ i ove od 2011. Svi su na istoj drzavnoj sisi bili i tada i sada, samo sto je tada bilo malo vise jer su to jedini prihodi bili.

                                Pricas o privatizaciji KKCZ pa sto ga ne kupi neko od tajkuna, MKostic,Matijevic, Miskovic, Karic i neka plate dobrog managera i neka prave pare, jer ne bi oni napravili te pare da nisu znali pa sto ne uloze u ovaj toliko profitabilan sport kada kazes da je to toliko dobro ali zli NC im ne dozvoljava.

                                A licencu ne mozemo dobiti jer niti je nama ponudjena niti imamo realnih osnova da je dobijemo iz mnogo razloga a za to nemam vremena da pisem jer sam trenutno na "poslu".
                                i
                                Ponovo se vracamo na hale, i opet se ponavljam, drug TITO je uspeo za vreme svoje vladavine da ukupno u Beogradu izgradi tri hale (pionir, halu sportova i sumice) a ocekujes da KKP i KKCZ izgrade svoje hale od 10.000 gledalaca, jesi li ti svestan koliko kosta jedna savremena hala. Izguglaj malo i da te pitam a za koga da je izgradi, za navijace koji ce dolaziti samo ako je dzabe karte ili moze biti i 50 eur svaka ulaznica ako ta utakmica odlucuje o plasmanu u finale El.

                                imas 2500 sezonaca i 852 donatora, (mozda od sutra novih 50) i ti smatras da KKCZ ima neku navijacku bazu da ima svoju halu.

                                Drag si mi isto ali ti izgledas zivis u nekom drugom svetu van granica ove zemlje i ne vidis oko sebe.

                                Comment

                                Working...
                                X