Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Svarog View Post
    Buducnost nas je unistila sa pik and popom, ajde da to prolazi par puta ali resis kako se to brani( nama je trebalo jedno 35 minuta na toj utakmici da promenimo nacin branjenja), sada Borac igra isto i Todorovic ostaje sam svakog napada, pogotovu na kraju regularnog dela, nema nikoga. Ne mogu da verujem da ekipa na ovom nivou ne moze da resi kako da brani tu situaciju. Moze covek da pogresi jednom ali ne 100 puta
    Bukvalno, Boga da molimo da za mesec dana unapredimo odbranu od pnr-a i pnp-a, alimpije pojma nema, nesposoban je da brani to

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Bukvalno, Boga da molimo da za mesec dana unapredimo odbranu od pnr-a i pnp-a, alimpije pojma nema, nesposoban je da brani to
      Oko pola 3 je pa mi mrsko, al na utakmici sa Buducnoscu dal poslednji timeout, Alimpije bjesan govori kako im 100x crta kako da brane p&pop, uvodi Peru, on zatvara bez problema. Kad imas Lesora koji apsolutno nema osjecaj u igri + Rocestija koji se zabode u blok, rezultat je to.

      Comment


      • Da, on je kriv za dobre stvari. Za lose su igraci glupi..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Zašto je Dobrić igao svega par minuta (bez promašaja iz igre)?
          Neka vaspitna zato sto nije reagovao kako je Alimpije zamislio kao starter. Rekao je novinarima bas vcrs.

          Comment


          • Bitno je da vidimo reakciju posle ovakve sramne utakmice ,pre svega sramnog pristupa ..Trofej je bitan i prema svakom protivniku treba maksimalno pristupiti ako cemo da se radujemo u nedelju ! Alimpije kriv koliko i igraci za ovakvu partiju

            Comment


            • Evo dosao centar od 216 de ta odbrana od pik igre??????
              Nebitno dal igramo protiv Borca ili Baskonije odbrana nam je isto zalosna.
              E i dodje mec kad stane sut i imamo situaciiju kao sinoc.

              Comment


              • Žao mi je, iskreno... što Borac nije pobedio. Bila bi to zaslužena pobeda po svemu pokazanom. Sramota je da profi igrači šuteve bez odbrane, kao na treningu maše kao da sam ja lično... a ne oni koji to godinama treniraju. Izuzetno loša motivacija i priprema utakmice, tako da koliko god su igrači grešili i stručni štab je grešio i čini mi se da je STR štab i glavni krivac za lako ćemo ulazak u utakmicu.
                Last edited by nebitan; 16-02-18, 11:00.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • ,,Napad dobija utakmice odbrana donosi trofeje,,
                  Krilatica koja se toliko puta pokazala kao tacna.
                  U borbi za trofej, prolaz uvek je tesko ocekivati ne znam kakva napadacka ludila, procente. Obicno su mecevi za trofeje ruzni, na mali broj koseva, postoji ogromna trema, pritisak. ,,Skrati,, se ruka, promasuju se otvoreni sutevi.
                  E tada odbrana sve to ispravlja. Borbenost, odbrana.
                  Mi to nemamo.
                  I sinosnji mec je pokazatelj koliko su price lako cemo, razbicemo sve, najjaci smo opasne i mogu nam se obiti o glavu zestoko. Mi nas tim jos nismo videli kako reaguje pod pritiskom. Mozda jesmo protiv Cedevite i Buducnosti ali ipak su to manje vazni mecevi od meceva za titulu.

                  Comment


                  • Malo je reci da je ono sinoc bila sramota.
                    Igraci su mislili da ce se Borac sam pobediti.
                    Alimpijevic je svasta probao i dosta rotirao, uz zamerku za Dobricevu malu minutazu...
                    Igraci su odgovorni za ovo, ali dobrim delom i on.
                    Jednoostavno je morao da unese ozbiljnost medju igrace i da pripremi mec, koji nije lose pripremio, vec ga nije pripremao uopste.
                    Takodje, morao bi da pripazi malo sta prica na konferencijama. Ne ide to jednostavno.
                    Last edited by Jimi22; 16-02-18, 10:34.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      ,,Napad dobija utakmice odbrana donosi trofeje,,
                      Krilatica koja se toliko puta pokazala kao tacna.
                      U borbi za trofej, prolaz uvek je tesko ocekivati ne znam kakva napadacka ludila, procente. Obicno su mecevi za trofeje ruzni, na mali broj koseva, postoji ogromna trema, pritisak. ,,Skrati,, se ruka, promasuju se otvoreni sutevi.
                      E tada odbrana sve to ispravlja. Borbenost, odbrana.
                      Mi to nemamo.
                      I sinosnji mec je pokazatelj koliko su price lako cemo, razbicemo sve, najjaci smo opasne i mogu nam se obiti o glavu zestoko. Mi nas tim jos nismo videli kako reaguje pod pritiskom. Mozda jesmo protiv Cedevite i Buducnosti ali ipak su to manje vazni mecevi od meceva za titulu.
                      Mislim da gresis ,ja sam ubedjen da imamo sve sto je potrebno ...samo je pitanje glave ..hocemo li ili ne ...za borac se nije lako motivisati ali za grobare jeste ...tu trener sto se tice motivacije i ne treba ..

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Mislim da gresis ,ja sam ubedjen da imamo sve sto je potrebno ...samo je pitanje glave ..hocemo li ili ne ...za borac se nije lako motivisati ali za grobare jeste ...tu trener sto se tice motivacije i ne treba ..
                        Mislio sam presvega na ABA ligu.
                        U ovom trenutku Partizan nam nije dostojan protivnik.
                        Cedevita, a posebno Buducnost ite kako jesu.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Mislio sam presvega na ABA ligu.
                          U ovom trenutku Partizan nam nije dostojan protivnik.
                          Cedevita, a posebno Buducnost ite kako jesu.
                          Svako ti je dostojan protivnik ako udjes sa stavom e nepobedivi smo, ako ovako bude bilo u finalu taj pod navodnicima nedostojni Partizan ce nas razvaliti.

                          Comment


                          • Imas ubedljivo najbolji tim u aba..da imas kvalitetnog trenera igrali bi f8 u ovoj po meni slaboj EL..ciljevi su nam laki..ne kazem sigurno ostvarivi ali realno jako dosadna sezona..bar meni..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Po imenima ja ne pamtim jaci tim, ali trener je blago receno ocajan...ok mlad je, ali nije on za ovo, mora on jos mnogo mnogo da uci da bi uopste konkurisao za nasu klupu...nadam se samo da cemo na osnovu igrackog kvaliteta uzeti abu...

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Spasili smo se možda i najveće bruke u istoriji kluba! Možda će neko reći nebitno takmičenje, ne slažem se! Svaki trofej je itekako važan, velika je razlika između triplete i 2 trofeja. Da smo sa Ročestijem, Feldinom, Lazićem i ostalima izgubili od jednog Borca iz Čačka (bez potcjenjivanja tog kluba), kao predsjednik kluba ušao bi u svlačionicu i nikome ne bi dao platu minimum 2 mjeseca, pa neka igrači bojkotuju koliko hoće, bez obzira što ih sve volim. Majku mu, igramo Evroligu, imamo takav tim da sve domaće klubove trebamo gaziti, da se već na poluvremenu zna pobjednik. Imali smo sreću danas, pa smo izbjegli neviđenu bruku. Pamet u glavu i ozbiljan pristup svakom meču, ovo danas je bilo za svaku sramotu i osudu, kao da smo u Evroligi od CSKA izgubili 60 razlike, taj nivo.
                                Za pocetak bi mogli da kazemo da to sto ti hoces, je protivno zakonu. Kazne novcane mogu da postoje u slucaju krsenja klupske discipline i slicnih stvari. Za neciju losu igru ne moze da se uzima nekom plata ili da se daju kazne.

                                Totalna sramota...

                                Comment

                                Working...
                                X