Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    neki majmun je bacio upaljac video sam ,blizu sam bio ...neverovatno kakva smo bagra !
    Izgleda da su neki vece dileje od dileja...doduse ja nijednom nisam video da lete kovanice sa tribine gde su delije, dok parter d tamo, i ta tribina...ono je uzas zivi, onoliku dozu nekulture, psovanja, vredjanja ja ne videh

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Izgleda da su neki vece dileje od dileja...doduse ja nijednom nisam video da lete kovanice sa tribine gde su delije, dok parter d tamo, i ta tribina...ono je uzas zivi, onoliku dozu nekulture, psovanja, vredjanja ja ne videh
      Po tebi delije sipadose fina neka gospoda.

      Comment


      • Originally posted by Manda77 View Post
        Po tebi delije sipadose fina neka gospoda.
        Ma sve sami pridruženi članovi SANU [emoji23][emoji23][emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • sanjao sam Bjelicu kako pred kamerama potpisuje ugovor a oko vrata mu Zvezdin šal...
          kad u sledećoj sceni rukuje se sa Džajom...

          ...pretrnuh naopako nizašta.

          Comment


          • Originally posted by Manda77 View Post
            Po tebi delije sipadose fina neka gospoda.
            Jok, samo ni ovi sto ih prozivaju nisu nista bolji

            Comment


            • Pero Antic nije u sastavu, ali je tu upravo se slika sa navijacima na tribinama, nadam se ako sve bude po planu da ce igrati u finalu.

              Comment


              • Nema leba od njega vise, covek i da se vrati dok udje u formu trebace mu 4-5 meca i opet ce da se povredi, odigrao je taj svoje cim je omic doveden...znali su nasi da ce biti sranja sa delijama, tj covic mene patka boli, i opet ga je doveo sto znaci da je pero svoje odigrao msm cim su preko toga presli jer se zna da su delije htele covica i ne bi ih ovaj tek tako zajebao...da skratim poenta je da ce pero da odigra mozda jos 2-3 meca po 10min

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Jok, samo ni ovi sto ih prozivaju nisu nista bolji
                  Nemaju dosijee u policiji, malena razlikica. (opravdani pleonazam).[emoji23]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Delije ne bacaju upaljače i novčiće jer ne kapiraju igru, ne interesuje ih košarka i koga da gađaju kada im nije jasno šta se dešava?

                    Svakako ostatak hale isto nije za primer.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Nemaju dosijee u policiji, malena razlikica. (opravdani pleonazam).[emoji23]
                      Kada kazem delije mislim na severnu tribinu, na koju i ja idem, nisam u grupi niti nisam u fazonu da ne idem na aba logu, isao sam par puta, samo iskreno vise gotivim navijanje i da pevam ceo mec nego da dodjem slikam se kako pevam dok je himna, posle ucutim jebem majku treneru, igracima, govorim da je lesor majmun itd...i onda pevam slomiti ruke i oba ramena i onda krene agamisu pao ili puta barsa i kao jao fuj zgrazavam se, ali tu je upaljac da se baci na teren ili kovanica jer jbg razumem se u kosarku pa mogu

                      Comment


                      • ubacivati na teren predmete je gore nego svaka psovka izrecena na utakmici ......mene malo stvari moze da zgrozi i iznervira na tribini ali prisustvovao sam prvoj utakmici sa Cibonom posle rata ...bila je grupa ljudi koja je kod klupe gostiju iz sve snage celu utakmicu pevala .. I NIKOM NIJE LEPSE NEG JE NAM SAMO DA JE DRAZEN ZAKOPAN ! ....Takvu bolest je tesko ne upamtiti

                        Comment


                        • Ima li neko dobar stream za Arenu i našu utakmicu?

                          Comment


                          • Nijedna arena ne prenosi, jel prenosi ko uopste?

                            Comment


                            • Čačak je košarkaški grad, ne očekujem da će Zvezda dobiti preko 50 razlike.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X