Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa to su sve slabe statistike... nije valjda da je to to?

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      pa to su sve slabe statistike... nije valjda da je to to?
      Prva kolona broj odigranih utakmica, druga ukupan rating index, treća prosečan rating index... ali pogledaj koji su to igrači, većina ih je preko 25g.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Meni se Glišić čini kao igrač koji bi mogao da bude dobar projekat. Ostali su daleko iza njega po potencijalu, nažalost. Baza talenata nastavlja da se smanjuje.

        Comment


        • Originally posted by Svarog View Post
          Bio je na sirem spisku na pocetku kvalifikacija.
          Koliko ja znam na spisku je bio Nikola Jankovic a ne Stefan.

          Comment


          • ja sam prvi bio rayocaran pocetkom sezone i pripremama sto se ti ce Jankovica ...svaka cast na napretku , shvata sta treba da radi a ya to treba pohvaliti i Alimpija ..decko je doveden za sitne pare na ugovor od 3 god i potencijalno moze dosta da donese klubu sto igrama sto kasnijom prodajom...Bravo Coki

            Comment


            • Ma svi su bili "razocarani" kao i svake sezone...valjda cemo jednom nauciti...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Meni se odmah u startu najviše svidelo kako igra Janković, od svih novih igrača, videlo se da je u pitanju školovan igrač, što je dokazao kad je u manje od 4 meseca popravio stvari za koje nije bio kriv što ih nije imao u svojoj igri, jednostavno igrao je drugačijem sistemu. Donekle se to odnosi i na Jovanovića, koji nije toliki kapacitet kao Janković, ali od sledeće godine verujem da će imati više protagonizma, a i godinu dana je mlađi, pa se može priuštiti da se malo duže sačeka.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ne treba preterivati sa Jankovicem sa par dobrih partija. Da bude prodat mora da igra konstantno i da dominira. Trenutno izgleda odlicno, ali za nesto vise mora da istupi i u EL NA VISE UTAKMICA. Videcemo kako ce igrati, ovde je opste poznato kad god neko odigra 2-3 dobre partije,digne se hajp, pa dve tri lose onda se tera iz kluba.

                  Evo i Dekkard je znao, polako...Znaci su dobri, videcemo u tim ''tezim'' mecevima kako ce doprineti...sad se igra bez pritiska, relativno su skoro sve utakmice manje vise beznacajne, treba sacekati kraj sezone pa podvuci crtu.

                  Ono sto je sigurno da Lesort postaje zver i sigurno igrac koji sigurno moze biti utopljen, ako je to svrha naseg kluba, tima..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Lessor nominovan za zvezdu u usponu, pored njega Doncic i Bolden.

                    Comment


                    • Originally posted by Manda77 View Post
                      Lessor nominovan za zvezdu u usponu, pored njega Doncic i Bolden.
                      Winwinwin situacija
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sve Zvezdasi
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post
                          Lessor nominovan za zvezdu u usponu, pored njega Doncic i Bolden.
                          Real i Luka u magnovenju...Bolden možga vajdu...

                          Comment


                          • Originally posted by ikaluka View Post
                            Koliko ja znam na spisku je bio Nikola Jankovic a ne Stefan.
                            Jeste, mislio sam da je Stefan posto se spominjao Jankovic.

                            Comment


                            • Bilo bi dobro da uzme FMP ovog Glisica.
                              98, talentovan, ima prostora za napredak...
                              Ne vidim jos nekoga u ABA 2 koga bi mogli pokupiti tako.

                              Comment


                              • Ne znam kakav je Ostojic? S obzirom da je vec igrao za FMP cini mi se pre 2-3 sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X