Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    u cemu je uloga FMP ...u tome gore upisanom ...pored takvih simpatizera kao vi nama neprijatelji i ne trebaju ...sve se gleda u brucu ,yameraju se gluposti i kritikuje za nebulozne stvari ...a mi pritom dobijamo Evropske velikame iz dana u dan....
    Evo i ja da porucim da si promasio temu (opet). Niti si ti veci ljubitelj CZ, niti ostali ne vole CZ. Poenta je da mora da se ima plan i nacin da se neko, ili neki koji se proglase za velike talente guraju i daju im se pravi minuti (Laki objasnio).
    To sto cemo mi da dobijemo i dobijamo igrace iz tog FMP-a je super, ali sta je svrha tog tima???? Mega ima svrhu i svima je znana. Sta hoce FMP? Da bude medju 4, ili da razvija igrace za KKCZ. Ako hoce ovo prvo, onda ce ovo drugo da trpi, jer ce da bude po konceptu slican KKCZ, samo na nivou nize. Ako se finansiraju iz budzeta KKCZ, onda neka se zna ko sta radi i kome je sta dozvoljeno.
    A sta Simanic moze, necemo nikada saznati (barem ne u nasem sistemu), ako bude imao tretman kao sto ga je imao u KKCZ i kao sto ga ima u FMP-u.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Opet, niko ne kritikuje Zvezdu, niko ne kritikuje nacin poslovne saradnje FMP-CZV, kritikuje se nestrucan rad sa mladim igracima koje je sam klub skupo platio da bi na njima zaradio, u najgorem slucaju uzivao u njihovoj igri ili razvoju. Od svih mladih igraca nase skole, zaradili na Guduricu(slucajno). Sve ono sto si ti nabrojao je nacin kako treba, sve ono oko cega se vodi rasprava je da mi nemamo kesh da kupujemo gotove igrace vec moramo razvijati svoje. Trenutno nas najveci biser nema apsolutno pojma sta radi i kako treba da radi u razvojnom timu.
      Na Guduricu slucajno uzet mlion ? kako ti nisi zaradio ili ja bas slucajno taj milion ...SLUCAJNO se ne zaradjuju tolike pare !
      Sta je sa Dobricem koji postade solidan EL igrac jel i to slucajno,Sta je sa Boldenom ..slucajno 600k .....Sta ce sa OJO biti ? ...SImanicu niko nije kriv jer pojma nema ...nije od svakog talenta posato igrac ,niti ce!
      tu nema greske trenera nego je to njegov problem i sto pre to shvati pre ce postati igrac ..ali bojim se da nema u glavi nista i to je najveci problem

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Mnogo manje nego Rocesti sad, igrao je od 15 do 30m bas skoro nikad preko.. prosek 20-24minuta..sto je smesno i tacno... Nekad je igrao vise, nekad manje...To su one price, izvedi ga, povredice se itd...Mislim vidi u NBA pice svaki dan 30+min..EL timovi isto..jos igras ovu ABA ligu koja je smesna kao cirkus...ali moras zbog uigravanja..nove akcje itd..

        Sve se vidi po statistici..DR je imao skoro eprfektne zadnje dve sezone sto se tice minutaza..svi od 16 do 23 minuta...10 igraca. itd...

        Jovic i Kalinic se brzo navikli iz KLS-a za repku itd...sve je to do kvaliteta igraca..treba vremna ali kvalitet se vidi jednostavno...
        Jovic je bio koriscen previse. Ne znam sta nije jasno u tome sto sam napisao. To sto neko drugi igra 200 minuta ne znaci da onaj prvi mora da igra (i igrao je) 20-tak.

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Uzmemo 600k ove sezone od Boldena ,Lazarevica,Apica,Radanova dobijemo dzabe ,OJO ce doci naredne godine i uzecemo lepe pare na njemu za dve godine....ali NE... TO NE VALJA , bolje znaju strucnjaci forumasi ...

          od FMP imamo samo i apsolutno samo veliku korist ... sto se tice dvorane i treninga .....ali NE....bolje znaju forumasi ...sve sami vrsni strucnjaci i bivsi rukovodioci sportskih cenatara i kosarkaskih klubova
          sve to i opet u minusu 3m
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Grof View Post
            Evo i ja da porucim da si promasio temu (opet). Niti si ti veci ljubitelj CZ, niti ostali ne vole CZ. Poenta je da mora da se ima plan i nacin da se neko, ili neki koji se proglase za velike talente guraju i daju im se pravi minuti (Laki objasnio).
            To sto cemo mi da dobijemo i dobijamo igrace iz tog FMP-a je super, ali sta je svrha tog tima???? Mega ima svrhu i svima je znana. Sta hoce FMP? Da bude medju 4, ili da razvija igrace za KKCZ. Ako hoce ovo prvo, onda ce ovo drugo da trpi, jer ce da bude po konceptu slican KKCZ, samo na nivou nize. Ako se finansiraju iz budzeta KKCZ, onda neka se zna ko sta radi i kome je sta dozvoljeno.
            A sta Simanic moze, necemo nikada saznati (barem ne u nasem sistemu), ako bude imao tretman kao sto ga je imao u KKCZ i kao sto ga ima u FMP-u.
            Poenta svega!

            Comment


            • hoces da se bijes sa rogatima koji imaju 20 mil budzet ? tih 3 mil je mala maca ...a ti ako znas bolje idi zameni Covica rado ce da ti prepusti poslovanje

              Comment


              • Guduric je slucajno u smislu samo da bi Zoc dao te pare tad...meni je tu greska sto ga nismo gledali kao nosioca bar jednu sezonu...Niko od tih iz FMP-a nece biti nosilac igre ako ista zna..

                Mi smo Mega na EL niovu i opet minusi..nisu tu neke pare, imaginarne, mada je mozda i dug imaginaran...Lepo je pricati duzni smo...Mislim zasto NC radi u klubu onda, iz ljubavi...ili sta?

                Mnogo pitanja na koje mozemo samo da diskutujemo..odgovori su tu ali svako ima neku svoju stranu koju gura..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  hoces da se bijes sa rogatima koji imaju 20 mil budzet ? tih 3 mil je mala maca ...a ti ako znas bolje idi zameni Covica rado ce da ti prepusti poslovanje
                  Ne ide njima 20miliona na plate igraca, ne mesaj babe i zabe
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Na Guduricu slucajno uzet mlion ? kako ti nisi zaradio ili ja bas slucajno taj milion ...SLUCAJNO se ne zaradjuju tolike pare !
                    Sta je sa Dobricem koji postade solidan EL igrac jel i to slucajno,Sta je sa Boldenom ..slucajno 600k .....Sta ce sa OJO biti ? ...SImanicu niko nije kriv jer pojma nema ...nije od svakog talenta posato igrac ,niti ce!
                    tu nema greske trenera nego je to njegov problem i sto pre to shvati pre ce postati igrac ..ali bojim se da nema u glavi nista i to je najveci problem
                    Guduric je trebao u MZT na pozamicu, sreca pa nije, tako dobismo milion
                    Dobric je tek sad zalicio na dobrog igraca, u Zvezdi, ne u FMP
                    Bolden nije iz nase skole.
                    Za Simanica nije ovaj forum tvrdio da je najbolji kadet Evrope vec strani skauti i strucnjaci, nije ovaj forum Borisu slao na najprestiznije koledze vec njihovi treneri, ne prate Borisu skauti NBA jer on sad pruza partije vec sta moze da bude u buducnosti itd... A njegov problem je sto je sve to znao i on sam i sjedio je dvije godine ko totem na klupi, pa dok je on sjedio i blejao drugi su igrali i postali nosioci Reala.
                    Edit: svako normalan ce reci, steta, morali smo da ga razigramo i istrpimo do prodaje ili novih trofeja.
                    Last edited by Victor BG; 12-02-18, 15:12.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      sve to i opet u minusu 3m
                      Nije taj minus zbog FMP-a. Lepo je nabrojao igrače, samo od Boldena je uzeto koliko je dovoljno za dvogodišnji/trogodišnji budžet FMP-a, a non stop izlaze igrači od kojih će se uzeti neko obeštećenje, odmah ili kroz Zvezdu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Na Guduricu slucajno uzet mlion?
                        Sta je sa Dobricem koji postade solidan EL igrac jel i to slucajno
                        Guduric je slucajno poceo da igra zapazenu ulogu u KKCZ. Ako se ne secas, da te podsetim, da nije bilo povreda, on je vec bio vidjen u MZT-u. (DR je inace nevidjen ljubitelj mladih potencijala; u Gudurinom slucaju je bio primoran)
                        Dobric prvo mora da pruza neke igre u kontinuitetu u EL (ne u ABA i KLS) da bi ga proglasio solidnim EL igracem. Pa mi u celom rosteru imamo samo par solidnih EL igraca. Sve ostalo je napor da se to postane.
                        Da se dopunim - neki anonimusi su poceli da daju naznake da mogu da igraju EL ravnopravno sa svima. Da bi to bilo potvrdjeno, kvalitetne igre moraju da se pruzaju u kontinuitetu.
                        Last edited by Grof; 12-02-18, 15:39.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          sve to i opet u minusu 3m
                          Javi se Tegiju i njemu se pridruzi u teoriji da je UPPR zavrsen za par meseci brisanjem celokupnog duga. Sta ti mislis da kako je i zasto nastao minus od " samo " 3 miliona ako je ova nova Zvezda morala kroz UPPR da vraca pare one Zvezde.Ne sve pare ali je ova Zvezda (citaj FMP) vracao pare one Zvezde i u novcu.


                          I da, posto si rekao da ces postati veverica ako Roch ima onoliku platu reci gde da ti posaljem lesnike, samo javi oljustene ili mogu i ovako.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Nije taj minus zbog FMP-a. Lepo je nabrojao igrače, samo od Boldena je uzeto koliko je dovoljno za dvogodišnji/trogodišnji budžet FMP-a, a non stop izlaze igrači od kojih će se uzeti neko obeštećenje, odmah ili kroz Zvezdu.
                            ma kakvi druze ,ko smo mi da njima strucnjacima objasnjavamo

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Guduric je trebao u MZT na pozamicu, sreca pa nije, tako dobismo milion
                              Dobric je tek sad zalicio na dobrog igraca, u Zvezdi, ne u FMP
                              Bolden nije iz nase skole.
                              Za Simanica nije ovaj forum tvrdio da je najbolji kadet Evrope vec strani skauti i strucnjaci, nije ovaj forum Borisu slao na najprestiznije koledze vec njihovi treneri, ne prate Borisu skauti NBA jer on sad pruza partije vec sta moze da bude u buducnosti itd... A njegov problem je sto je sve to znao i on sam i sjedio je dvije godine ko totem na klupi, pa dok je on sjedio i blejao drugi su igrali i postali nosioci Reala.
                              Edit: svako normalan ce reci, steta, morali smo da ga razigramo i istrpimo do prodaje ili novih trofeja.
                              sam sebe demantujes ...sjajno

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nije taj minus zbog FMP-a. Lepo je nabrojao igrače, samo od Boldena je uzeto koliko je dovoljno za dvogodišnji/trogodišnji budžet FMP-a, a non stop izlaze igrači od kojih će se uzeti neko obeštećenje, odmah ili kroz Zvezdu.
                                Znaci godisnji budzet FMP-a je 200-300k? Interesantno... Nisam siguran bassss.

                                Comment

                                Working...
                                X