Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Ja sam za to da ostane ,neka uce od njega a neka se on premesti na rezervno krilo ....ima puno toga da se nauci od njega
    ne čačkaj mečku...

    Comment


    • Boriša ...

      Comment


      • Još da to radi i na mečevima...
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Peđa Stojaković, 40 godina

          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Još da to radi i na mečevima...
            Doći će i to vremenom, samo treba da u glavi "preklopi"...čini mi se da se to može desiti već u KLS (kao Dobrić prošle sezone).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Peđa Stojaković, 40 godina

              Klasa je večna, malo sporija ali večna.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Još da to radi i na mečevima...

                Ubeđen sam da može i da će ubacivati , samo što bih ja voleo da to radi u Zvezdi , mada kako se radi sa njim i Aleksom u Fmp-u , nisam optimista. Protiv Mege , Pot ga je preskočio bar deset puta i uzeo te šuteve kao da njega razigravamo . Pitanje svih pitanja , bar za mene , šta Zvezda hoće od njih dvojice ? Ovako kako se "razvijaju" u Fmp-u kod lošeg trenera , meni se ne sviđa ni malo

                Comment


                • http://kosmagazin.com/daba-branko-la...a-crveno-beli/
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Meni su ovde neke stvari neverovatne... Prvo kao da je taj Jankovic neki retardiran lik a ne neko je dosao iz D lige, prosao neke jako dobre sisteme i sad se cudimo kako covek da kos, a ima 25 godina... a mrsko nam je da cekamo Borisu sa 19 godina...

                    Naravno da je DR radio i sa mladjima.. Rebic, Tejic 18-19 godina..Borisa 17-18 u CZ.. Guduric 20g...itd.. DR je radio sa mladima itd...suvisno je pricati o tome...

                    Da je ovde DR igrali bi F8..defintivno...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Meni su ovde neke stvari neverovatne... Prvo kao da je taj Jankovic neki retardiran lik a ne neko je dosao iz D lige, prosao neke jako dobre sisteme i sad se cudimo kako covek da kos, a ima 25 godina... a mrsko nam je da cekamo Borisu sa 19 godina...

                      Naravno da je DR radio i sa mladjima.. Rebic, Tejic 18-19 godina..Borisa 17-18 u CZ.. Guduric 20g...itd.. DR je radio sa mladima itd...suvisno je pricati o tome...

                      Da je ovde DR igrali bi F8..defintivno...
                      Nemoj DR-a više da braniš neće čovek zabosti ugovor ni za sledeću sezonu
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Nemoj DR-a više da braniš neće čovek zabosti ugovor ni za sledeću sezonu
                        Nema potrebe njega niko da brani. Da vise nikada u zivotu ne radi nigde..on je svoje odradio za nas i hvala mu do neba...Nazivan svakakim imenima, pa i dan danas...a postavio onda temelje Buducnosti a sad i CZ..naravno zajedno sa NC...

                        Dejo treba polako da razmisli gde ce i sta ce, ja se nadam da ce u Olimpijakos da zameni neznalicu Sveropulosa i da vrati Olympijakosu evro titulu ali ceka se taj novi ;;ciklus'

                        Ocu da kazem da previse ocekujete od Borise, da nije on klasa jednog Doncica, ali bice dobar igrac, to je sigurno...ali ne taj nivo...Ovde se previse ocekuje od njega...on bi po meni trebao da bude all round igrac, skok,blokade, strana pmoci, trice, utcavanja...ali za njegovu konstituciju treba bolja fizicka slika..treba mu vremna da ocvrsne ali kad se to desi..dominirace, nemam sumnju u to...

                        Koliko smo krenuli u novi ciklus, govori da je on poslat u FMP, kao da igra..a sta igra? ABA ligu....bolje da je otisao u Mornar, malo evrope i svega itd...

                        Videcemo sta i kako ali imace on strasnu karijeru, sigurno..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Branko je u ovo vreme uradio nešto zaista vredno pažnje, 430 utakmica (sa večerašnjom) u istom timu je ne samo rekord već mislim i prava retkost u današnje vreme elitne evropske košarke, a to mu verujem daje poseban šmek.
                          Čovek postaje istinska legenda a još je sezona (ne samo ova) u Zvezdinom dresu pred njim.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Branko je u ovo vreme uradio nešto zaista vredno pažnje, 430 utakmica (sa večerašnjom) u istom timu je ne samo rekord već mislim i prava retkost u današnje vreme elitne evropske košarke, a to mu verujem daje poseban šmek.
                            Čovek postaje istinska legenda a još je sezona (ne samo ova) u Zvezdinom dresu pred njim.
                            S tim da se mora da uzme u obzir da se sada igra mnogo više utakmica u sezoni nego u vreme Slobodana Nikolića, tako da ne verujem da će ga neko nekad prestići po broju sezona odigranih za Zvezdu. Ma neće doći ni blizu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Meni su ovde neke stvari neverovatne... Prvo kao da je taj Jankovic neki retardiran lik a ne neko je dosao iz D lige, prosao neke jako dobre sisteme i sad se cudimo kako covek da kos, a ima 25 godina... a mrsko nam je da cekamo Borisu sa 19 godina...

                              Naravno da je DR radio i sa mladjima.. Rebic, Tejic 18-19 godina..Borisa 17-18 u CZ.. Guduric 20g...itd.. DR je radio sa mladima itd...suvisno je pricati o tome...

                              Da je ovde DR igrali bi F8..defintivno...

                              Nije problem čekati Borišu , problem je što njemu u martu 19-te ističe ugovor. Oko DR i rada sa mladima se ne slažemo , pogotovo što prilično pouzdano znam da sa Borišom nije radio skoro ništa.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                S tim da se mora da uzme u obzir da se sada igra mnogo više utakmica u sezoni nego u vreme Slobodana Nikolića, tako da ne verujem da će ga neko nekad prestići po broju sezona odigranih za Zvezdu. Ma neće doći ni blizu.
                                Zato sam i napisao "retkost u današnje vreme elitne evropske košarke" tako da...jeste veći broj utakmica ali se teško (retko) igrač zadržava duže od 2 sezone.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X