Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post


    Slavnic, Sasa Obradovic, Rakocevic, Jovic?
    Bolji,.. hmm bolji, bolji, bolji
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Feldin je Russel Westbook za Ennisa, glavom i bradom. On sa pozicije sekundarnog pleja ima isti broj asistencija kao ovaj sa mesta backup pleja.
      Ajde[emoji3]
      Taj Feldin ima 8 godina ozbiljne kosarke za razliku od Enisa koji ima 8 meceva. Svakako nisu za poredjenje.
      Samo mislim da u igri tesko mogu zajedno. Enis bez lopte je beskoristan.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Feldin je Russel Westbook za Ennisa, glavom i bradom. On sa pozicije sekundarnog pleja ima isti broj asistencija kao ovaj sa mesta backup pleja.
        Zašto ne voliš Enisa toliko?

        Inače Ročesti mi je od Jovketa i Rakoča bolji, ovu dvojicu ne mogu da komentarišem.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Zašto ne voliš Enisa toliko?

          Inače Ročesti mi je od Jovketa i Rakoča bolji, ovu dvojicu ne mogu da komentarišem.
          Nije da ga ne volim, ja sam recimo mnogo zadovoljniji zbog njegove 4 asistencije i 0 poena večeras nego da je dao 15 poena i 1 asistenciju, zato je i imao ful minutažu koju backup plej treba da ima. Ukapirao je kako treba da igra i šta je minimum koji treba da odradi.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Nije da ga ne volim, ja sam recimo mnogo zadovoljniji zbog njegove 4 asistencije i 0 poena večeras nego da je dao 15 poena i 1 asistenciju, zato je i imao ful minutažu koju backup plej treba da ima. Ukapirao je kako treba da igra i šta je minimum koji treba da odradi.
            On igra tog drugog pleja, ali realno on mi deluje kao zamena za Dženkinsa više iako je to Feldin. Ne bih ja njega terao da radi ono što ne ume. Enis i Dobrić na dvojci sledeće godine uz Lazića bi bila brutalna kombinacija. Ako naravno Enis postane konstantan.

            Comment


            • Alimpije definitivno ne zna kako da nauci igrace da brane pik...ima brzog nizeg centra, a ima i sporijeg viseg centra...ali dzaba, tovare nas iz pika kako hoce, omic covek kriminalan u odbrani, skok ne moze da pokupi a 216 visok

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                On igra tog drugog pleja, ali realno on mi deluje kao zamena za Dženkinsa više iako je to Feldin. Ne bih ja njega terao da radi ono što ne ume. Enis i Dobrić na dvojci sledeće godine uz Lazića bi bila brutalna kombinacija. Ako naravno Enis postane konstantan.
                Mjok, on je iznuđeno rešenje za pleja i kao takav počeo je da odrađuje solidan posao, i samo ga tako treba posmatrati. Ako Feldin ne ostane sledeće sezone, treba dovesti boljeg od Feldina a ne menjati ga lošijim igračem.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Mjok, on je iznuđeno rešenje za pleja i kao takav počeo je da odrađuje solidan posao, i samo ga tako treba posmatrati. Ako Feldin ne ostane sledeće sezone, treba dovesti boljeg od Feldina a ne menjati ga lošijim igračem.
                  Da prvo vidimo Enisa do kraja sezone.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Da prvo vidimo Enisa do kraja sezone.
                    A vrlo lako može da se desi da odu obojica.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Velika pobeda, hvala navijacima i za omaz Nebojsi , lepo vece u Pioniru, lepa utakmica, Lepi Laza ubacio trojku, lepa Zvezda, lep Beograd oko 9 sati...

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        A vrlo lako može da se desi da odu obojica.
                        Enis ostaje 100% a Feldim mislim da će otići ako neko ponudi oko 500k

                        Comment


                        • Omic je mnogo jak i mnogo veliki,za tu konstituciju kretnja mu je odlična,još malo da se uigra i bice od velike koristi,a ima srce,žara,bori se gine za dres

                          Comment


                          • Enis nije plej to se jasno vidi, pokusava se ali ne moze..on je klasican skorer...ja ga ne bih zadrzavao iskreno receno..ali dobro...

                            Rocesti je strasan igrac ali u odbrani se mnogo gubi sa njim, pa i previse...tako da je diskutabilno dali je najbolji...MWILL-u neki igraci mogu da posalju milionce koliko ih je unapredio...

                            Jankovic i Lesort objasnili neke stvari, kao sto sam rekao Lesort je zivotinja a tek slede njegove dobre partije...On moze da se proda za milionce, verujem u to..ove ili one tamo godine, ako je to uopste bitno ali nasoj politici kluba sigurno jeste...Jankovic je objasnio neke stvari, malo ruzno deluje sto je na sajtu kluba twiteru tj izbacena slika njegovog kucanja sa patikom u faci Gudaitisa, malo bzvze ali dobro...

                            Imas rotaciju od 12 igraca bez Pere jos, NC nista ne prepusta slucaju sad i de KRK i onda zavrsnica ABA i sezone sto bi trebalo da nam donese ta tri trofeja,nadam se...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Omic je dobar igrac, solidan da kazem ali IQ mu je mehanicki za kosarku...ali radi posao, imas veliku rotaciju i nisu oci previse na njemu...ali defanzivno je teska rupa, vise sam ocekivao od njega tu, na to su se zalili i Izraelci cini mi se...ali radi posao, zna da odmota dobro pick..ne bih ni njega zadrzavao sledece sezone, nema upside nikakav po meni bar..ali radi posao, zavisi sta zelimo i dali ce Lesort ostati itd..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Omic je dobar igrac, solidan da kazem ali IQ mu je mehanicki za kosarku...ali radi posao, imas veliku rotaciju i nisu oci previse na njemu...ali defanzivno je teska rupa, vise sam ocekivao od njega tu, na to su se zalili i Izraelci cini mi se...ali radi posao, zna da odmota dobro pick..ne bih ni njega zadrzavao sledece sezone, nema upside nikakav po meni bar..ali radi posao, zavisi sta zelimo i dali ce Lesort ostati itd..
                                nikoga ne zadrzavati ,sve prodati sve menjati ,to je ta politika ...idi savetuj Efes i Armani ...tamo tvoja filozofija prolazi sigurno

                                Comment

                                Working...
                                X