Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada je moglo da se cuti za dunjica vala valjalo bi da se cuti i veceras...jebes navijanje i pesmu, kome je do toga

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Kada je moglo da se cuti za dunjica vala valjalo bi da se cuti i veceras...jebes navijanje i pesmu, kome je do toga
      Ako veceras ne bude minut cutnje, bice to ogromna sramota za klub, Nebojsa je bio veliki navijac zvezde.Bas to ako je moglo da se cuti za razne jajare, lopove, narkomane i ubice, onda mora i veceras!!

      Comment


      • Originally posted by Manda77 View Post
        Ako veceras ne bude minut cutnje, bice to ogromna sramota za klub, Nebojsa je bio veliki navijac zvezde.Bas to ako je moglo da se cuti za razne jajare, lopove, narkomane i ubice, onda mora i veceras!!
        Mislim da će biti minut ćutanja, nema potrebe avansno napadati.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Mislim da je minut ćutanja najmanje što će klub učiniti. Setimo se da je obeležena i smrt Dragana Nikolića, od skorašnjih.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Manda77 View Post
            Ako veceras ne bude minut cutnje, bice to ogromna sramota za klub, Nebojsa je bio veliki navijac zvezde.Bas to ako je moglo da se cuti za razne jajare, lopove, narkomane i ubice, onda mora i veceras!!
            Moras se setiti da je minut cutanja bio i za Dragana Nikolica kada smo igrali sa PAO u Areni. Klub mora da pita El i delegata utakmice i naravno da je odluka i na El da li ce dozvoliti minut cutanja. Klub ce svakako zatraziti. Bez osude unapred, dovoljno smo svi ubijeni u pojam zbog smrti Nebojse Glogovca.

            Slava mu!
            Last edited by Šarac; 09-02-18, 14:01.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Moras se setiti da je minut cutanja bio i za Dragana Nikolica kada smo igrali sa PAO u Areni. Klub mora da pita El i delegata utakmice i naravno da je odluka i na El da li ce dozvoliti minut cutanja. Klub ce svakako zatraziti. Bez osude unapred, dovoljno smo svi ubijeni u pojam zbog smrti Nebojse Glogovca.

              Slava mu!
              Negde sam pročitao da je klub već tražio i da je EL izgleda odobrila, da li je na tw bilo ne mogu da se setim ni da nađem.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Bice minut cutanja.

                  Slava mu!

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Moras se setiti da je minut cutanja bio i za Dragana Nikolica kada smo igrali sa PAO u Areni. Klub mora da pita El i delegata utakmice i naravno da je odluka i na El da li ce dozvoliti minut cutanja. Klub ce svakako zatraziti. Bez osude unapred, dovoljno smo svi ubijeni u pojam zbog smrti Nebojse Glogovca.

                    Slava mu!
                    Nisam znao da mora EL da odobri.

                    Comment


                    • Nisam mislio na minut cutanja...mislio sam na navijanje, ako je moglo da se cuti dunjicu u bitnoj utakmici pola sata, vala moze i veceras...nije bas neki povod za pesmu i slavlje, ne samo zato sto je Zvezdas, nego i dobar covek, jedan od najpostenijih, a otisao je mlad

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Nisam mislio na minut cutanja...mislio sam na navijanje, ako je moglo da se cuti dunjicu u bitnoj utakmici pola sata, vala moze i veceras...nije bas neki povod za pesmu i slavlje, ne samo zato sto je Zvezdas, nego i dobar covek, jedan od najpostenijih, a otisao je mlad

                        Ti zaboravljas da danas ce utakmici samo prisustvovati navijaci simpatizeri bez grupe najvernijih od kojih i krece pesma. Nema ko kod simpatizera da pokrene bilo koju pesmu. Bice aba liga atmosfera, sa zvizdanjem i aplauzima kod koseva.

                        Comment


                        • Prestanite da spominjete kriminalce i narkomančine raspale i jednog umetnika čistog srca kao što je bio Nebojša u istoj rečenici.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ti zaboravljas da danas ce utakmici samo prisustvovati navijaci simpatizeri bez grupe najvernijih od kojih i krece pesma. Nema ko kod simpatizera da pokrene bilo koju pesmu. Bice aba liga atmosfera, sa zvizdanjem i aplauzima kod koseva.
                            Neka bude kao na Derbiju I bice za klasu bolje nego da su tu Delije-simpatizeri

                            Simpatizer he gora uvreda nego da mi neko kaze da sam grobar!

                            Ja sam simpatizer Barselone, ManUtd, Liverpoola.. A za Zvezdu navijam otkako znam za sebe, tako da nisam simpatizer vec ZVEZDAS!

                            Sent from my T8(E8C1) using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by mad for red View Post
                              Neka bude kao na Derbiju I bice za klasu bolje nego da su tu Delije-simpatizeri

                              Simpatizer he gora uvreda nego da mi neko kaze da sam grobar!

                              Ja sam simpatizer Barselone, ManUtd, Liverpoola.. A za Zvezdu navijam otkako znam za sebe, tako da nisam simpatizer vec ZVEZDAS!

                              Sent from my T8(E8C1) using Tapatalk
                              1000 + . Uvek Zvezdas bio i ostao, nikada clan bilo kakve grupe. Izraz simpatizer se zna gde se odomocio i ko je izrekao takvu kvalifikaciju.
                              Cak su napravili i podelu na fk i kk navijace gde kk navijaci ispadaju najveci neprijatelji te iste grupe.

                              Koliko je to bolesno videcemo koliko vec veceras da li ce Fk igraci doci ili im je preporuceno od strane grupe da se niko ne pojavi jer tamo nije njihova bratija.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ti zaboravljas da danas ce utakmici samo prisustvovati navijaci simpatizeri bez grupe najvernijih od kojih i krece pesma. Nema ko kod simpatizera da pokrene bilo koju pesmu. Bice aba liga atmosfera, sa zvizdanjem i aplauzima kod koseva.
                                Najvernijih? o čemu vi pričate,to su dileri maloumnici kojih je malo,a takvi nam ne trebaju,kako kod da bude navijanje ovako je bolje. . .bez šovinista,kriminalaca i grebatora

                                Comment

                                Working...
                                X