Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao da me maljem neko opaucio kad sam ovo procitao jutros..."i na nebu tom na koje idem ja...." pocivaj u miru Nebojsa
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • To sto pisem za Milicica je tacno. Bio sam tu kad je krenuo da trenira, igrao basket sa njim kao klincem tako da manite me tih prica ja ga znam Njega je napravio Hajnal iz SP..secam se kad je dosao prvi trening, brat stariji mu je bio tu, ogroman,doveo njega i odmah ga posla da se vidi koliko moze narasti..bilo je izmedju 210-215cm...

      Decko bas nije imao talenta ali imao je veliku volju, ziveli su u nemastini i dao je sve od sebe, trenirao non stop itd.... posle nekog vremna je otisao u Hemofarm i tad ga nisam nesto pratio, mozda par juniorskih tekmi...Sa tim fizikialijama je stvarno nestvaran bio, ali generalno bez pravog urodjenog talenta...

      Manite me tih prica ja ga znam, gledao itd...mozes pricati sa ljudima koji su tu bili... znaci RAD+ FIZIKALIJE....je bilo skroz, radio u dobrom programu u NS a posle u najboljem tad u Srbiji u Vrscu...itd..ima normalno se sve to primilo, mora biti i nekog talenta ali to je sve bas jako minimalno naspram ove dve stvari koje sam vec naveo...

      Svidja mi se kako odmah replicirate :P
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Mozda je on imao talenat samo ti nisi uspeo da ga prepoznas?

        Comment


        • haha mozda.. Pazi svi su se zacudili za njega..Nema sta momcina je uspela i skroz se promenio kao osoba, bio je povucen dosta i miran koliko se secam...Fizikalije su bas dosta u kosarci kao i rad..te dve ako spojis moras uspeti na nekom niovu, on je na top to uspeo i skidam kapu...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Legendo, neopisivo sam tužan... ostali smo bez simbola vrednosti za koje svi treba da se zalažemo da bi bili zdravije društvo

            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Hvala, ja cuo nesto preko 200k ali kazem da nisam siguran, pa sam pitao
              160 k. Prosle sezone je bilo isplaceno oko 40 k ukupno a verujem da mu je drasticno revidiran ugovor pogotovo sto je presao u FMP. U trenutku potpisivanje ugovora bio najveci prospekt i planiran da izadje na draft. Ono sto je vezano za taj veliki ugovor je i veliko obestecenje pa se na neki nacin i klub "zastitio" ako ga vec placas toliko onda ce i obestecenje biti veliko. Na zalost, da li je do igraca ,kluba, trenera ili nekog petog on jos uvek nije ni blizu da opravda tu veliku platu kao i to da ni klub nije ni blizu da naplati obestecenje kada i ako bude interesentan za trziste.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                160 k. Prosle sezone je bilo isplaceno oko 40 k ukupno a verujem da mu je drasticno revidiran ugovor pogotovo sto je presao u FMP. U trenutku potpisivanje ugovora bio najveci prospekt i planiran da izadje na draft. Ono sto je vezano za taj veliki ugovor je i veliko obestecenje pa se na neki nacin i klub "zastitio" ako ga vec placas toliko onda ce i obestecenje biti veliko. Na zalost, da li je do igraca ,kluba, trenera ili nekog petog on jos uvek nije ni blizu da opravda tu veliku platu kao i to da ni klub nije ni blizu da naplati obestecenje kada i ako bude interesentan za trziste.
                Boriša nema još ni 20god

                Comment


                • Lepa vest za Enisa, dakle sa svim strancima igramo na kupu. Veceras imamo sansu ako bude puna hala i ako Feldin bude imao svoje sutersko vece.

                  Comment


                  • Imamo mi šansu da pobedimo i bez Feldaina, samo je potrebno odigrati odbranu na nivou protiv Žalgirisa ili Olija...znači da je to ta 3 ili 4 utakmica u nizu u kojoj će igrači dati sve od sebe ali ne za sebe već za tim.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • 50-50 % sanse realno...bice poena verovatno dosta, odgovara to njima a i nama takodje..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Imamo mi šansu da pobedimo i bez Feldaina, samo je potrebno odigrati odbranu na nivou protiv Žalgirisa ili Olija...znači da je to ta 3 ili 4 utakmica u nizu u kojoj će igrači dati sve od sebe ali ne za sebe već za tim.
                        Feldin je igrao protiv FMP-a, ne vidim što ne bi igrao i večeras.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Feldin je igrao protiv FMP-a, ne vidim što ne bi igrao i večeras.
                          Znam da je igrao, nego je poenta posta da možemo dobiti utakmicu i bez njega (odnosno "njegovog učinka" bi možda bilo bolje napisati)
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Znam da je igrao, nego je poenta posta da možemo dobiti utakmicu i bez njega (odnosno "njegovog učinka" bi možda bilo bolje napisati)
                            Pero neće igrati, a Feldin će biti u punom pogonu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Mnogo sjeban dan zbog Nebojse, pocivaj u miru i neka te andjeli cuvaju!

                              Comment


                              • Legendu ispratiti kako dolikuje, minut cutnje pod obavezno veceras.Ljudi moji koji sok kad sam video vest, strasno.

                                Comment

                                Working...
                                X