Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Oko 170K.
    Hvala, ja cuo nesto preko 200k ali kazem da nisam siguran, pa sam pitao
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Hvala, ja cuo nesto preko 200k ali kazem da nisam siguran, pa sam pitao
      Svakako ogromna lova, ispostavice se bacena na glupost.

      Comment


      • Ja sam čuo 160k.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Je l' te to interesuje samo za Zvezdu ili i za još neki drugi klub? Naravno da je ugovorom sve obuhvaćeno, penali se plaćaju kada se prekrši klupska disciplina, za loš učinak na terenu ne plaća se nijednom klubu na svetu.
          Za sve, za sve, ovo je vise bilo kako bi to ja da sam zalizani, ali verovatno zato i nisam.
          Uglavnom, Victor objasnio onako kako je.


          Originally posted by abizolirni View Post
          glupo bi bilo placati za los ucinak na terenu ( ugovor ) jer zamisli koja bi onda sebicnost vladala i kako bi se lopta carinila.
          I za carinjenje ides u minus. U stvari ne u minus, nego za svaki ucinak odredjena cifra. Indeks, plusminus, plus kolektivni ucinak. Sto je veci vise para. Znam da je to jako tesko napraviti, al mi je muka kad vidim da igrac koji sedi na klupi i nista ne radi, zaradjuje baznoslovne pare. Ili jos gore oni koji ne mogu da se sastave.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Milko?
            Raduljica uvek pre Enisa.
            Milko igra za CG, na zalost ili srecu

            Comment


            • Pa nije to puno da je pokazao ono sto se ocekivalo...realno je tako...ali smo se zajebali verovatno...mada on moze i dalje biti all round igrac, korektor..smao malo volje da pokaze
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Pa nije to puno da je pokazao ono sto se ocekivalo...realno je tako...ali smo se zajebali verovatno...mada on moze i dalje biti all round igrac, korektor..smao malo volje da pokaze
                Raskovic je rekao da mu je data plata kao Jovicu, sto je ipak puno (za KKCZ standarde).
                Mozda je i mogao da proigra da mu je davana sansa, kao npr. Jankovicu sada. Ovo opet moze da odvede do stare rasprave o treningu i zalaganju na istom i mog misljenja da ne moze trener bas za sve da se pita...

                Comment


                • Originally posted by Grof View Post
                  Raskovic je rekao da mu je data plata kao Jovicu, sto je ipak puno (za KKCZ standarde).
                  Mozda je i mogao da proigra da mu je davana sansa, kao npr. Jankovicu sada. Ovo opet moze da odvede do stare rasprave o treningu i zalaganju na istom i mog misljenja da ne moze trener bas za sve da se pita...
                  Vidi, na kraju je odlucio za CZ, kako je rekao Raskovic mogao je da ode u NCAA i ja jos ne mogu da verujem da nije otisao na taj program. Prvo sto bi dobio tamo a da nema ovde je da mu glava bude u funckiji...itd...Mislim da je trebao u NCAA da ode, ali srbenda jbga..njemu fali glava a to je veliki problem nekada...Kao npr Milicic..da je imao bolju glavu, mada kod njega je fizika i rad napravila igracem, talenat nista...Simanic ima talenta ali nema vuglu i volju...bar ne onoliko koliko bi trebao da ima...generalno bezi od odgovornosti, da ne kazem coskari.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Vidi, na kraju je odlucio za CZ, kako je rekao Raskovic mogao je da ode u NCAA i ja jos ne mogu da verujem da nije otisao na taj program. Prvo sto bi dobio tamo a da nema ovde je da mu glava bude u funckiji...itd...Mislim da je trebao u NCAA da ode, ali srbenda jbga..njemu fali glava a to je veliki problem nekada...Kao npr Milicic..da je imao bolju glavu, mada kod njega je fizika i rad napravila igracem, talenat nista...Simanic ima talenta ali nema vuglu i volju...bar ne onoliko koliko bi trebao da ima...generalno bezi od odgovornosti, da ne kazem coskari.
                    Miličić netalentovan??? Daj edituj taj post, nemoj da se brukaš
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Vidi, na kraju je odlucio za CZ, kako je rekao Raskovic mogao je da ode u NCAA i ja jos ne mogu da verujem da nije otisao na taj program. Prvo sto bi dobio tamo a da nema ovde je da mu glava bude u funckiji...itd...Mislim da je trebao u NCAA da ode, ali srbenda jbga..njemu fali glava a to je veliki problem nekada...Kao npr Milicic..da je imao bolju glavu, mada kod njega je fizika i rad napravila igracem, talenat nista...Simanic ima talenta ali nema vuglu i volju...bar ne onoliko koliko bi trebao da ima...generalno bezi od odgovornosti, da ne kazem coskari.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Miličić netalentovan??? Daj edituj taj post, nemoj da se brukaš
                        I meni je ovo malo cudno. OK, otisao je tamo prerano. Po meni, trebalo je da guli par godina po Evropi, taman bi mu se i glava malo smirila. Mislim da je mogao da bude cudo i za NBA prilike (u okviru onoga sto moze da se ocekuje od belih igraca).

                        Comment


                        • Da se oprostimo od našeg brata Glogovca večeras kako dolikuje!veliki umetnik čovek i delija!

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Vidi, na kraju je odlucio za CZ, kako je rekao Raskovic mogao je da ode u NCAA i ja jos ne mogu da verujem da nije otisao na taj program. Prvo sto bi dobio tamo a da nema ovde je da mu glava bude u funckiji...itd...Mislim da je trebao u NCAA da ode, ali srbenda jbga..njemu fali glava a to je veliki problem nekada...Kao npr Milicic..da je imao bolju glavu, mada kod njega je fizika i rad napravila igracem, talenat nista...Simanic ima talenta ali nema vuglu i volju...bar ne onoliko koliko bi trebao da ima...generalno bezi od odgovornosti, da ne kazem coskari.
                            Miličić netalentovan,vidi druže,znam ga lično,gledao sam ga puno,treninge,pripreme,utakmice i reci cu ti nešto,narednih 20 god neće se pojaviti igrac takvog talenta i takvih fizikalija ! Glava je naravno bila najveci problem

                            Comment


                            • Originally posted by Ica View Post
                              Da se oprostimo od našeg brata Glogovca večeras kako dolikuje!veliki umetnik čovek i delija!
                              Kakva tuga.......
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Da se oprostimo od našeg brata Glogovca večeras kako dolikuje!veliki umetnik čovek i delija!
                                Pokoj mu duši, odličan Glumac...

                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X