Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    A kad ugovaraju bonuse ugovaraju il i penale? Ja bih te plate ugovarao skroz varijabilno...u skladu sa ucinkom.
    Je l' te to interesuje samo za Zvezdu ili i za još neki drugi klub? Naravno da je ugovorom sve obuhvaćeno, penali se plaćaju kada se prekrši klupska disciplina, za loš učinak na terenu ne plaća se nijednom klubu na svetu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • glupo bi bilo placati za los ucinak na terenu ( ugovor ) jer zamisli koja bi onda sebicnost vladala i kako bi se lopta carinila.

      Comment


      • Originally posted by mikara92 View Post
        Teo-Enis-Bogdan-Bjelica-Jokić

        Da mi je da vidim tu petorku na SP 2019
        Milko?
        Raduljica uvek pre Enisa.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • [QUOTE=Šarac;1782167]
          Originally posted by Victor BG View Post
          Pa Many je vise mislio na tip igraca sa kojim neces imati problema da zatvoris centralni pick ili 1n1 a da ce u napadu da razigrava vise nego da sebi gradi prostor za sut. Samo sto je takav igrac kao gotov proizvod jako tesko ubosti bez nekog rizika i bez velikih izdataka na platu. To kako smo ga mi zavrsili za 500k pojma nemam, samo kapa dole.[/QUOTE]

          Nije 500 k, iako ce Grba reci da je 960k kao za isto jednog magionicara koji je bio u nasem dresu pre par godina.

          Nije 500 k sto je za neverovati ali je dosta manje. Najplaceniji igrac je Feldin (samo iz razloga sto 100 k pokriva Pao deo njegove plate), Roch pa Bjelica.
          Znaci po tebi Feldin kao 450k a mi dajemo 350k pa Rocesti za 400k...Bjelica 375k...obrni okreni to je 1.2m smao za tri igraca... Koliko Simanic ima zivo me zanima

          Ako je 400k to je odlicno...duplo manje pa i vise nego u Kubanu...To je ispod cene ova dva su tu negde po nekim realnim EL cenama...da ne uzimamo sto smo mi ubogi siromasi

          Smo presli 3m u platama ove sezone?

          Rocesti bi bio spejs satl da imamo Jovica sa njim...Enis je vec druga prica...lud lik sto posto, po meni greska sto smo ga uzeli za 2.5 godine..mada cenim da ce ga uvaliti na kraju uve sezone 90% ne znam kome
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Mislim da ćemo Enisa prodati nekom Eurokup timu na kraju sezone da može da igra za repku. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              A kad ugovaraju bonuse ugovaraju il i penale? Ja bih te plate ugovarao skroz varijabilno...u skladu sa ucinkom.
              Obicno u njima stoji dinamika isplate plate dal u 2,3,4... 10 rata, bruto iznos, a klub placa porez na istu. Bonusi su dogovoreni za trofeje ili broj pobjeda, zavisi od kluba za koji potpisujes. U slucaju povrede, klub je duzan da ti isplacuje osnovnu platu, raskid ugovora jednostrano se naknadno dogovara. Ako klub nije zadovoljan tvojim ucinkom ti npr mozes da zahtjevas isplatu pola ugovora za ciste papire ili kao Mekel cijeli ugovor Tamo imas i clanove zakona iz kosarkaskog saveza iz kojeg je tim, to mora dobro da se izuci al u svakom stoji da ukoliko klub ne isplacuje plate na vrijeme mozes bez ikakve konsekvence raskinuti ugovor na stetu kluba (zahtjev za isplatu zaostalih primanja sa kamatama aka BAT). Sad tu imas ostalih sitnica tipa promo akcije na koje si duzan da se odazoves, pa ugled kluba, izlazne klauzule tipa fixna odsteta ao drugi klub zeli da te kupi te sezone...

              Comment


              • Meni je vrhunac bio kada je Milutinović potpisao ugovor i onda je valjda Čović odlučio da je to previše para za njega pa hteo da mu revidira, kada je ovaj odbio to Čović ga metno van ekipe

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Meni je vrhunac bio kada je Milutinović potpisao ugovor i onda je valjda Čović odlučio da je to previše para za njega pa hteo da mu revidira, kada je ovaj odbio to Čović ga metno van ekipe
                  A Batočinac se baš nasekirao Ovim putem pozdravljam određene ženske članove njegove porodice
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    A Batočinac se baš nasekirao Ovim putem pozdravljam određene ženske članove njegove porodice
                    Prababa, baba, strine i tetke ti uzvracaju pozdrave
                    Last edited by kronostime; 08-02-18, 22:14.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Prababa, baba, strine i tetke ti uzvracaju pozdrave
                      Noup.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Noup.
                        Taknuto-maknuto.
                        Pridji k` staramajci i "pozdravi je"
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Nije tesko vratiti se letos i koja su se imena vrtela na mestu prvog playmakera. NWG smo apsolvirali zasto nije dosao, o Pulenu da ne pricamo koliko je blizu (daleko) bio. Dj Cooper, Kendal Marshal, cuveni last kat Munford, Tulson kao bek suter, da bi pri kraju kada je vec moralo da se presece doslo do obrta da se odlucivalo izmedju Rochestija i Tyrice Rice. U nekim kalkulacijama oko otkupa njegovog ugovora TR je bio blizi nama nego Roch ali je Covic zeleo da prodje kao sa Fenerom i Perom. Doduse ne bas toliko ali bi TR bio jeftiniji od Rocha sada, medjutim dok je EP trajalo TR je poludeo bas na dve utakmice i ljudi iz Barse se predomisle i odjednom kazu da nisu za kombinaciju. Roch je na prvi poziv se odazvao i postigao dogovor pod uslovima koji je nas klub ponudio.
                          Naravno da je Roch bio preskup u Julu a i on je imao svoju neku racunicu tada. Prosle sezone je imao bruto 900 k u Lokomotivi.
                          Inace Granger je bio kontaktiran cisto da se raspitaju oko njegovog zdravlja i da vide koje se cene vrte za pojedine igrace, i cena je bila 1 milion.

                          @losmisk bas tako kako si napisao, nas Feldin kosta 350 k ali je cinjenica da ima najveci ugovor kod nas jer mu ceo ugovor na 450 k. Ako ostane kod nas i sledece sezone toliko cemo morati da ga isplatimo. Roch i Bjelica su vrlo blizu.
                          Postoji i skala za osvojene trofeje, naravno da se ABA ubedljivo najvise placa, KUP i KLS isto ima bonusa ali su daleko ispod bonusa za ABA LIGU.
                          Pravilnikom postoji i nagrada za El ali ........

                          Comment


                          • Rocesti nije upitan bio i pre dolaska, upitan je back up...Roch je jedini PG u ekipi i to je glavni problem. Vise mi se svidja kao skoroer mada mec sa Buducnosti govori da to mozda rezultatski nije dobro. IMao je dva neverovatna meca a mi izgubili...Ima dve istine )

                            Meni razlika izmedju prvog i drugog pleja mora biti minimalna, sad Enis je fizicki monstrum, lud je ko kuvana noga ali sta znam, nije plej jednostavno..neki 2/1 po meni, 1/2..jbm ga..nije da ne zna ali na long term mi se ne svidja..mada od nasih domacih nema vajde sem ako se ne zavuce ruka duboko u dzep.

                            Tim nije sporan po meni kako god okrenes ali trener je tu problem, nema tu filozofije kod ovih igraca, mi smo favoriti u domacim ligama to nije problem ali ocigledno i pored dosta kvalitetnih igraca mi nemamo cistu igru. EL moramo da shvatimo ozbiljno i dobiti jos neki mec, posebno sledecih 3-4 inace me ne bi cudilo i da zavrsimo poslednji ili malo ispred Efesa...

                            Milano se digao i bice interesantno videti sta mogu u Pioniru...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Koliko ove godine zaradjuje Simanic, stvarno ne znam, cuo sam cifru, ali ne zelim da verujem u to..Mozda nije istina, pa Sarac ako znas, reci ovde?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Koliko ove godine zaradjuje Simanic, stvarno ne znam, cuo sam cifru, ali ne zelim da verujem u to..Mozda nije istina, pa Sarac ako znas, reci ovde?
                                Oko 170K.

                                Comment

                                Working...
                                X