Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    The most productive players in EL
    1. Kalates
    2. Sved
    3. Rocesti
    Cijena njih dvojice vs cijena Rocestija pa reci da ne znamo da napravimo posao.
    Edit: strucna analiza dalje kaze kako je nedavno najbolji skorer EL prilagodio igru timu, izmedjuostalog isticu i ucinak od 34% poena Dangubica dolazi od njegovih asista
    Čekaj, pa gde je Manny da objasni da treba da zamenim Ročestija sledeće sezone

    Strašan igrač, zaista mi je čudno kako je on završio kod nas

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Čekaj, pa gde je Manny da objasni da treba da zamenim Ročestija sledeće sezone

      Strašan igrač, zaista mi je čudno kako je on završio kod nas
      Pa Many je vise mislio na tip igraca sa kojim neces imati problema da zatvoris centralni pick ili 1n1 a da ce u napadu da razigrava vise nego da sebi gradi prostor za sut. Samo sto je takav igrac kao gotov proizvod jako tesko ubosti bez nekog rizika i bez velikih izdataka na platu. To kako smo ga mi zavrsili za 500k pojma nemam, samo kapa dole.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Pa Many je vise mislio na tip igraca sa kojim neces imati problema da zatvoris centralni pick ili 1n1 a da ce u napadu da razigrava vise nego da sebi gradi prostor za sut. Samo sto je takav igrac kao gotov proizvod jako tesko ubosti bez nekog rizika i bez velikih izdataka na platu. To kako smo ga mi zavrsili za 500k pojma nemam, samo kapa dole.
        Ma znam ja šta je on mislio, samo mi je greh ovakvog igrača pustiti jer je jednostavno prekvalitetan.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Ma znam ja šta je on mislio, samo mi je greh ovakvog igrača pustiti jer je jednostavno prekvalitetan.
          slazem se, ja ga licno obozavam.

          Comment


          • unapred se vec moze naslutiti da mi Roca necemo moci zadrzati. Ima on god. al' nije ni prvi ni poslednji koji moze da igra u top klubovima.

            Comment


            • Teo-Enis-Bogdan-Bjelica-Jokić

              Da mi je da vidim tu petorku na SP 2019

              Comment


              • [QUOTE=Victor BG;1782095]Pa Many je vise mislio na tip igraca sa kojim neces imati problema da zatvoris centralni pick ili 1n1 a da ce u napadu da razigrava vise nego da sebi gradi prostor za sut. Samo sto je takav igrac kao gotov proizvod jako tesko ubosti bez nekog rizika i bez velikih izdataka na platu. To kako smo ga mi zavrsili za 500k pojma nemam, samo kapa dole.[/QUOTE]

                Nije 500 k, iako ce Grba reci da je 960k kao za isto jednog magionicara koji je bio u nasem dresu pre par godina.

                Nije 500 k sto je za neverovati ali je dosta manje. Najplaceniji igrac je Feldin (samo iz razloga sto 100 k pokriva Pao deo njegove plate), Roch pa Bjelica.

                Comment


                • Originally posted by mikara92 View Post
                  Teo-Enis-Bogdan-Bjelica-Jokić

                  Da mi je da vidim tu petorku na SP 2019
                  Enis-Dzenkins-Vrabac-Bjelica-Jokic[emoji23]

                  Comment


                  • [QUOTE=Šarac;1782167]
                    Originally posted by Victor BG View Post
                    Pa Many je vise mislio na tip igraca sa kojim neces imati problema da zatvoris centralni pick ili 1n1 a da ce u napadu da razigrava vise nego da sebi gradi prostor za sut. Samo sto je takav igrac kao gotov proizvod jako tesko ubosti bez nekog rizika i bez velikih izdataka na platu. To kako smo ga mi zavrsili za 500k pojma nemam, samo kapa dole.[/QUOTE]

                    Nije 500 k, iako ce Grba reci da je 960k kao za isto jednog magionicara koji je bio u nasem dresu pre par godina.

                    Nije 500 k sto je za neverovati ali je dosta manje. Najplaceniji igrac je Feldin (samo iz razloga sto 100 k pokriva Pao deo njegove plate), Roch pa Bjelica.
                    Nemoj da me lozis?! Najskuplji je Bjelica sa preko 400k Feldin 350k (100k PAO) e ako je manje od 350 onda ga MORAMO zadrzati

                    Comment


                    • [QUOTE=Victor BG;1782177]
                      Originally posted by Šarac View Post

                      Nemoj da me lozis?! Najskuplji je Bjelica sa preko 400k Feldin 350k (100k PAO) e ako je manje od 350 onda ga MORAMO zadrzati
                      Zar Bjelica nema 375k ove sezone?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Dobro se sjecam da je Covic rekao da Bjelica ima oko 350k stim da je na dvije godine i da mu je ove godine rastuci ugovor. Sad dal je sa bonusima ili ti mislis na osnovnu platu?

                        Rekao je i da Zvezda moze max 450k da ponudi, kome ce ako nije Rocu koji je zaradjivao 1.2mil prosle godine?
                        Last edited by Victor BG; 08-02-18, 20:12.

                        Comment


                        • Mislim da su sve ove cifre bez bonusa.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Mislim da su sve ove cifre bez bonusa.
                            Mnogo bih volio da je Sarac u pravu, msm ja nemam tacan uvid al znam sta je Covic pricao pa mi po logici stvari ide tako. Ako se sjecas da je za Milera govorio da ima istu platu kao jedan domaci igrac ( ko drugi nego Bjelica). Kapiram da ima bolji uvid od mene

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              Teo-EnisKalinic-Bogdan-Bjelica-Jokić

                              Da mi je da vidim tu petorku na SP 2019
                              E ovako vec ima smisla

                              Comment


                              • A kad ugovaraju bonuse ugovaraju il i penale? Ja bih te plate ugovarao skroz varijabilno...u skladu sa ucinkom.

                                Comment

                                Working...
                                X