Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista novo, nista bitno....od Covica. Mislim ko po vama treba da obezbedi budzet klubam, ziv nisam da saznam ko je taj covek koji obezbedjuje budzet

    U principu, popicemo kaznu ali ovi momci sto navijaju za CZ a ponekad odu na fudbal, nisu krivi...platice ovi indijanci iz doniraj i dominiraj...itd...

    @madafaka daj Slogi iz kraljeva Barsin budzet, bice f8 el verovatno ;)
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nista novo, nista bitno....od Covica. Mislim ko po vama treba da obezbedi budzet klubam, ziv nisam da saznam ko je taj covek koji obezbedjuje budzet

      U principu, popicemo kaznu ali ovi momci sto navijaju za CZ a ponekad odu na fudbal, nisu krivi...platice ovi indijanci iz doniraj i dominiraj...itd...

      @madafaka daj Slogi iz kraljeva Barsin budzet, bice f8 el verovatno ;)



      Kako te nije sramota da ljude koji su tu akciju pokrenuli bez ikakvog svog licnog interesa nazoves indijancima. Sta si ti uradio za taj isti klub da mu se pomogne osim sto kada god imas priliku da javno opljunes sve vezano za klub. Ti ljudi oko DID su iz spontane ideje dva fanatika okupili ljude i tom istom klubu uplatili 35.000 eur, klub im je javno dao kolektivnu nagradu kao zvezdasi godine. Koliko je tvoja Fb stranica dovela novih donatora ili navijaca na utakmicu, a koliko ih je oteralo stalnim prozivanjem uprave, trenera i igraca.

      Kako si tako lak na etiketiranju ljudi koji navijaju za taj isti klub a i u neku ruku im i pomazu i dozive da jedan kompleksas poput tebe njih naziva indijancima.

      Davno sam ti porucio, i tebi i onom vranjancu, dodjite u klub i preuzmite rukovodjenje, ovi ljudi su okupili taj broj i iza sebe imaju odredjeni rezultat, kakav rezultat ti i vranjanac bloger mozete da napravite za klub osim sto vrsite nuzde javno po vasim dostupnim medijama.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Nista novo, nista bitno....od Covica. Mislim ko po vama treba da obezbedi budzet klubam, ziv nisam da saznam ko je taj covek koji obezbedjuje budzet

        U principu, popicemo kaznu ali ovi momci sto navijaju za CZ a ponekad odu na fudbal, nisu krivi...platice ovi indijanci iz doniraj i dominiraj...itd...

        @madafaka daj Slogi iz kraljeva Barsin budzet, bice f8 el verovatno ;)
        Stvarno losmi, nije lepo tako da nazivas nekog indijancima...Bas bezveze

        Comment


        • Bez namere da branim Losmija, ja sam njegov post shvatio kao interpretaciju NC razmisljanja. Tako je i poceo, tako je i zavrsio... Kapiram da Losmi kapira da NC smatra 'doniraj i dominiraj' indijancima, ili za nekoga ko ce da placa za tudje budalastine.

          Comment


          • Svi interpretiraju i pametuju ...ajmo ljudi na Armani da pokazemo kako se voli i podrzava klub i ti divni momci koji nam donose toliko radosti ...

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              Svi interpretiraju i pametuju ...ajmo ljudi na Armani da pokazemo kako se voli i podrzava klub i ti divni momci koji nam donose toliko radosti ...
              Ovde se Zvezda voli i brani tastaturom[emoji23]

              Comment


              • Originally posted by Grof View Post
                Bez namere da branim Losmija, ja sam njegov post shvatio kao interpretaciju NC razmisljanja. Tako je i poceo, tako je i zavrsio... Kapiram da Losmi kapira da NC smatra 'doniraj i dominiraj' indijancima, ili za nekoga ko ce da placa za tudje budalastine.
                Tacno tako
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post


                  Kako te nije sramota da ljude koji su tu akciju pokrenuli bez ikakvog svog licnog interesa nazoves indijancima. Sta si ti uradio za taj isti klub da mu se pomogne osim sto kada god imas priliku da javno opljunes sve vezano za klub. Ti ljudi oko DID su iz spontane ideje dva fanatika okupili ljude i tom istom klubu uplatili 35.000 eur, klub im je javno dao kolektivnu nagradu kao zvezdasi godine. Koliko je tvoja Fb stranica dovela novih donatora ili navijaca na utakmicu, a koliko ih je oteralo stalnim prozivanjem uprave, trenera i igraca.

                  Kako si tako lak na etiketiranju ljudi koji navijaju za taj isti klub a i u neku ruku im i pomazu i dozive da jedan kompleksas poput tebe njih naziva indijancima.

                  Davno sam ti porucio, i tebi i onom vranjancu, dodjite u klub i preuzmite rukovodjenje, ovi ljudi su okupili taj broj i iza sebe imaju odredjeni rezultat, kakav rezultat ti i vranjanac bloger mozete da napravite za klub osim sto vrsite nuzde javno po vasim dostupnim medijama.
                  Znao sam da ces da se upecas. Zivota mi posle intervjua sam znao da ces reagovati prvi na moj post, jos te video online, kontam Sarac ceka kao zapeta puska. Nisu oni ljudi indijanci, stvarno to mi nije bila namera da njih uvredim i ako ima ljudi koji su ucestvovali u toj akciji ja im se izvinjavam na Sarcu, posto nije bila namera njih da uvredim vec objasnim odnos prema njima.
                  Novac prikupljen u akciji "Doniraj i dominiraj” za navedeni period iskorišćen je za regulisanje sledećih obaveza:

                  - Dvorana "Aleksandar Nikolić": 1.080.000. (zakup dvorane)
                  - "Fazi” : 848.680,00 din (plaćanje rate za novi semafor u Beogradskoj Areni)
                  - Prevoznik "Lasta": 100.000 dinara (prevoz ekipe)
                  - "Atlas Bolnica": 113.000 dinara (medicinska nega za povređene igrače)
                  - "Medisport" : 200.000 dinara (sredstva za bandažiranje igrača)
                  - "Džambo Travel": 200.000 dinara (avio karte)

                  

što ukupno iznosi: 2.541.680,00 dinara.

                  Ene gasemofor, za bandaze, Lasta nije sponzor itd...mislim nadji mi tim u EL, EC itd ..ko ovo placa hahaha... ali nebitno samo nek je veselo....

                  Kao sto vidis posle napada na Mitu on vise nije deo TIMA i to je to...covek se nije slagao sa nasim urednickim delom da malo olabavi po pitanju nekih ne tako sportskih stvari...realno ne znam koji se klub bavio nekom fb stranicom i nismo hteli da ni na jedan nacin smetamo bilo kome...

                  Naravno da sam pomogao ovom klubu dosta vise nego ti, ako nisam, svaka cast tebi Sarac...ali to nije sustina da siljimo ko je vise dao, posto se tu mislim nekako ne mozes porediti sa mnom i bolje to izostavi..mozda gresim ali cini mi se ne...mada mozda kao vasnik firme ucestvujes mnogo vise nego sto mislim...

                  Onog dana kada se desi privatizacija, transparentna i odgovorna, reci cu svaka cast, takodje bar kad se vidi da klub vodi i radi ka tome da to bude ucinjeno, ovako mi deluje da ih boli patka...Naravno ti ces reci, evo dovedi ko ce da baca para i oni ce se svi skloniti ali to je zestok spin....

                  Sasvim smo otvornei za saradnju, mi podrzavamo klub koliko mozemo, pisemo lepo sada i ne treba nam stavljati METE NA CELO gospodine Sarac i prestani sa tim...sad te ljubazno molim kao covek da to prestanes da radis...Mita je dobijao pretnje a dobijo sam ija par....Nemoj se zezati sa tim, ima raznih budala u ovoj zemlji...Javno ti kazem, da prestanes sa tim...reci sta zelis tj klub i uradicemo...samo tog etiketiranja se mani...ta FB stranica je bastion slobodnog misljenja bez ikakvog uticaja itd...Samo prestani da nas etiketiras...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Davno sam ga ignorisao, jos od pokusaja da se samoproglasi vidovnjakom koji skoro sve promasio, od nazivanja trenera totalnom neznalicom i amaterom do broja pobjeda u el. Tako da to nazivanje nas koji smo donirali novac, indijancima nije nista cudno, stavise ocekivano. Kao poznavalac kosarke sm je sebe diskreditovao te njegove postove na dalje necu uzimati za kredibilne niti se na njih osvrtati.

                    Comment


                    • Evo ljudi koji slabo razumeju sta se pise i ne vide previse. Nikog nisam nazvao indijancem...Sto se tice poznavanje kosarke, mislim da ne treba da se pravdam nikom.. Dovoljno je sto 10 godina zivim od toga..ko to moze da kaze, prihvaticu da ne znam Nije dovoljno steci znanje, treba ga znati i upotrebiti.

                      Znate kako, neko generalno zapazanje a da se niko ne naljuti. Osobina glupih je da zapazaju greske drugih, ali ne i svoje. Takoda nema potreba da nekog omalovazavate, krenite od sebe prvo...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Evo ljudi koji slabo razumeju sta se pise i ne vide previse. Nikog nisam nazvao indijancem...Sto se tice poznavanje kosarke, mislim da ne treba da se pravdam nikom.. Dovoljno je sto 10 godina zivim od toga..ko to moze da kaze, prihvaticu da ne znam Nije dovoljno steci znanje, treba ga znati i upotrebiti.

                        Znate kako, neko generalno zapazanje a da se niko ne naljuti. Osobina glupih je da zapazaju greske drugih, ali ne i svoje. Takoda nema potreba da nekog omalovazavate, krenite od sebe prvo...
                        Reče neko ko drži stranicu na kojoj se najviše priča o tuđim greškama. Bravo care.

                        Послато са E2003 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • B92: Čović: Vreme je izlečilo i Para...nav_id=1356070

                          "...pustimo vreme da radi. Vreme je izlečilo i Paradu ponosa", navodi Čovič.

                          Verujem da ima ljudi koji misle da je "vreme" izlecilo paradu a ne necija odluka
                          Inace, korektno se drzi gazda... nije propustio priliku da indirektno pomene Tegeltiju

                          Comment


                          • Da se malo odmaknemo od ovog tabloidnog praćenja sporta i pročitamo nešto lepo, za promenu

                            Kikanović: Imao sam odličan odnos s navijačima Crvene zvezde

                            Bh. reprezentativac kaže da je u Beogradu, koji nije doživljavao kao inostranstvo za tri godine proživio nevjerovatne emocije.

                            Piše:
                            Zlatan Rašidović

                            Centar košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Elmedin Kikanović (29) briljira ove sezone u francuskom Monacu, koji bilježi odlične rezultate. Košarkaš koji je u dosadašnjoj karijeri igrao i za tuzlansku Slobodu, beogradsku Crvenu zvezdu, ruski Enisey, francuski Nancy te njemačku Albu prvi je strijelac i skakač Monaca u Ligi prvaka Fiba, u kojoj se francuski tim plasirao u šesnaestinu finala.

                            Kikanović govori i o slučaju Alena Omića, slovenskog reprezentativca bh. porijekla koji je loše primljen od navijača Crvene zvezde zbog njegove nacionalne pripadnosti, svojim utiscima kada je igrao za beogradski klub, dosadašnjim rezultatima i ambicijama Monaca. Nezaobilazna tema bila je i reprezentacija Bosne i Hercegovine, kojoj slijedi nastavak kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2019. godine u Kini. Bh. selekcija zauzima drugo mjesto sa tri boda u grupi E, iz vodeće Francuske sa četiri, a ispred Rusije sa tri i Belgije sa dva boda nakon dva kola.

                            Kako Vam je bilo igrati u Crvenoj zvezdi u periodu od 2007. do 2010. godine i kakav ste odnos imali s navijačima beogradskog kluba?

                            - Bilo mi je izuzetno lijepo i nosim lijepe uspomene iz tog perioda. To je bio moj prvi inostrani angažman, mada nisam nikad doživljavao Beograd kao inostranstvo. Crvena zvezda je klub s ogromnom tradicijom i velikom armijom navijača, pa mi je bila čast biti dio jednog takvog kluba tri godine. Kao mlad igrač, doživio sam nevjerovatne emocije koje neki igrači ne dožive za cijelu karijeru. Kad to kažem, mislim prije svega na 'vječiti derbi' protiv Partizana i naboj koji takve utakmice donose. To mi je mnogo pomoglo u nastavku karijere. Odnos s navijačima tokom sve tri godine igranja u Crvenoj zvezdi bio je odličan. U tom trenutku situacija u klubu je bila daleko od idealne, klub je bio pritisnut finansijskim problemima, ali podrška navijača nikada nije izostala.

                            Jeste li imali problema kao što sada ima Alen Omić, kojeg su 'Delije' proglasile nepoželjnim u Crvenoj zvezdi zbog nacionalne pripadnosti, a rođeni ste u Tuzli kao i on?

                            - Nisam imao takvih problema.

                            Da li će se zvižduci dijela navijača Crvene zvezde, koji su Omića proglasili nepoželjnim u ovom klubu, odraziti na njegove igre i privatni život u Beogradu?

                            - Nemam poseban komentar na pitanje o Alenu Omiću. Niko ne piše o tome da mu je 90 posto navijača Zvezde aplaudiralo i pružilo podršku, a da je u utakmici s Partizanom doživio ovacije. Nema potrebe da se širi negativna priča. Pustimo ga da na miru radi ono što najbolje zna.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Da se malo odmaknemo od ovog tabloidnog praćenja sporta i pročitamo nešto lepo, za promenu
                              " Nemam poseban komentar na pitanje o Alenu Omiću. Niko ne piše o tome da mu je 90 posto navijača Zvezde aplaudiralo i pružilo podršku, a da je u utakmici s Partizanom doživio ovacije. Nema potrebe da se širi negativna priča. Pustimo ga da na miru radi ono što najbolje zna. "

                              Kikan je sjajan dečko, ovim intervjuom to i dokazuje a poslednjom rečenicom u intervjuu je sve rekao.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                @madafaka daj Slogi iz kraljeva Barsin budzet, bice f8 el verovatno ;)
                                Čekaj, Barsa sa Barsinim budžetom ne može do F8 već dve sezone, ali bi Sloga iz Kraljeva verovatno mogla?
                                Ma nemoj mi ni odgovarati, ja sam budala što repliciram na nonsens o potencijalnom uspehu tima iz jedne lige u nekoj drugoj, kao da o tome ima ikakvog smisla raspravljati i kao da to besmisleno povlačenje paralela ima ikakvu svrhu u bilo kojoj raspravi.

                                Comment

                                Working...
                                X