Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta je generalno problem tih timova sa velikom bazom navijaca i puno novca?! Makabi, Barsa, Armani, PAO... Po meni nedostatak jezgra domacih igraca, jer ako imas 10-12 amera koji su sanjali NBA a dosli u Evropu i pri tome oni su navikli na poraze a u tim timovima se isti iskazu na tribinama i onda krece da se sliva nervoza u svlacionicu. Mogu samo da zamislim Zvezdu da pukne 25-30mil evrica i bude zadnja... Pa neko bi sa jabukom u ustima bio okrenut na lomachi.

    Comment


    • Bila bi druga prica za nas, da recimo igramo Endesu...Posto igramo ovu aba ligu, nemamo previse zamora i lagano kasamo...Mi u Endesi je veliko pitanje da li bi usli u plejof..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Bila bi druga prica za nas, da recimo igramo Endesu...Posto igramo ovu aba ligu, nemamo previse zamora i lagano kasamo...Mi u Endesi je veliko pitanje da li bi usli u plejof..
        Ušli bi lagano, ko bi nam bio konkurent Fuenlabrada, Gran Kanarija, Tenerife? Oni imaju pet ozbiljnih timova, a i tih pet Zvezda može da pobedi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Nije dobar argument. Daj Zvezdi Barsin budžet, pa da vidimo da li će igrati plej-of ACB i šta će uraditi u EL.

          Comment


          • Meni se iskreno povraca od tih spanskih timova. Imam neki problem generalno sa njima u svim sportovima... mora da je do mene.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Lep pogled sa vrha!,sad pametno u ova tri kola, a izmedju da uzmemo kup !
              Izvinjavam se sto nisam verovao u povratak... nisam ocekivao da ce mornari da ih brejknu. Mislio sam da ce biti 'stela Milo stela', a mozda im je ipak pre interes da imaju dva montenigrenska kluba u plej ofu, nego da jedan bude na celu.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Saras ide u Barcu to je vec vidjeno. Oni su ga hteli jos pre 2 godine, ali tada nisu mogli jer postoji ACB liga pravilo da trener mora da ima min 2 godine iskustva kao profesionalni trener da bi radio kao head coach u ACB. Saras to nije imao, zato je i uzeo Zalgiris ove dve godine. Njega ceka Barca na kraju sezone, sta god da uradi Zalgiris...
                Radonja u Zalgirisu naredne sezone? Slicni ciljevi kao u CZ (domace prvenstvo mora da se osvoji + sto vise da se posibaju u EL + fajterski stil igre), pa bi imao vremena da naslaze ekipu po svom ukusu.

                Comment


                • Nije dugo bio.

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post
                    Nije dugo bio.
                    Au kakav iritantan bezmozgovski voditeljski par. Covic je vesto izbegao otvoreni medijski sukob sa delijama.

                    Comment


                    • Meni je highlight celog intervjua prica o neprijateljima i kako ih treba likvidirati

                      Chovara bi tako lego nekim Kalabrezima

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        Nije dugo bio.
                        Pokajte se, kriticari.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Pokajte se, kriticari.
                          Pa iskusno je ovo amortizovao. Mada po meni je trebao da se jasno ogradi i stavi tacku pa kolika god da je cijena.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Pa iskusno je ovo amortizovao. Mada po meni je trebao da se jasno ogradi i stavi tacku pa kolika god da je cijena.
                            Jednom političar, uvek političar, neko bi rekao diplomata.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Jednom političar, uvek političar, neko bi rekao diplomata.
                              Iskusno ,ogradio se a i nije .....pomirljiv ton ...ne osudjuje ...pametan izbor ,ovo je mozda jedna od smislenijih izjava Covica

                              Comment


                              • Dobro nije rekao nista sto ne znamo, ali mi treba da gledamo teren, imamo dva meca pred borbu za prvi trofej u sezoni..

                                Comment

                                Working...
                                X